Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bavit se za litr dva roky? Beru... většinou mi nestačí litr na pátek
  • Neskutečně jsem se na tento herní počin těšil. Ovšem do té doby než-li jsem zjistil, že nepřetržité online připojení je NUTNOSTÍ, jsem od koupi této hry odstoupil. Rozumím tomu, že EA staví ochranu "svého" produktu nad herní zážitek potencionálních zákazníků. V konečném závěru uvidíme jak to dopadne. Doufám a snad bych si dovolil říct, že pevně věřím v to .. že možnost hrát i offline bude přístupná. I když to jsem až příliš naivní. Ovšem který hráč v dnešní herní době není .. ?
  • No jak jsem poslouchal nějakej rozhovor tak možnost hrát sám tam bude,ale online budete muset být pořád. Osobně se těším,jistě pravděpodobnost že vypnou servery tu je,ovšem vzhledem k tomu jak Maxis podporuje své hry si dovolím tvrdit že to nebude za míň jak čtyři roky (úplně se nabízí být dojnou krávou na různá DLC/datadisky) a pokud je vypnou tak snad budou ještě neoficiální servery.
    • I kdyby to bylo za 10 let, jde o pricncip. Co kdyz si po jedenacti letech reknu, ze bych si to s chuti znovu zahral? Jako to delam treba u Freelancera nebo u her na gog.com? Promin, ale tvuj pristup je presne ten, proc to EA prochazi a projde.
      • Není třeba se omlouvat,já s tímhle modelem v zásadě také nesouhlasím (ovšem žíly mi to netrhá),ale jelikož budovatelských strategií je ještě méně než šafránu a tenhle počin počin vypadá jinak velmi slibně tak se touto otázkou nijak netrápím a jak jsem psal,když EA vypne servery tak se najdou určitě nějaké neoficiální.
  • na každém videu mi připadá, jak kdyby to nebyla grafika počítačové hry ale nějakého rozpohybovaného modelu městečka postaveného z papíru.. papírovým dojmem tam působí snad úplně vše, budovy obzvlášť
    • Smetana.pavel
      jj, ale u všech komentovaných videií vždy říkali že hra není hotová, tady jde spíš o to ukázat herní možnosti, myslím že ve finální verzi grafika dostane velmi pěknou fasádu, ostatně už SC4 ve své době mělo působivou grafiku (a tak HW nároky)
  • Ano, kupujte, stavte a za dva roky, az vam vypneme servery se muzete jit klouzat. Dekuji, ale tuhle hru si muze EA strcit vite kam...
  • jednou jsem hrál anno 2027 a pak jsem mel týden noční mury jak stavím malinkatý domečky. proste ne ale dekuji nechci. taky to bylo spusobeno horečkou ale stejne...
    • já mám komplexní hry celkem rád, ale budovatelské strategie.... mehh
  • Nechci si stavet mesto a soutezit s lidma co mi to nahodne vybere, navic nekdo si chce/muze hrat 1 za tyden nekdo u toho sedi denne ne ja to proste nechci, chci si stavet sam a ne jen kdyz budu online a pokud EA servery pojedou *10*
    • Přesně, taky mě to štve! To zase koumáci v EA něco vymysleli!
  • Na tu hru jsem cekal, ne na novej "facebook"
  • Budu muset být online pořád? I když nechci s nikým hrát?? Chci si všechno stavět sám.
    • GlaDOS
      To máš smůlu. Online být musíš pořád.
      • A musíš mít kolem sebe města jiných lidí, nebo si můžeš hrát sám? Díky za odpověď.
        • Region si můžeš nastavit jako privátní - to znamená, že bude celý jen pro tebe a nikdo jiný ti tam nikdy nepoleze. Budeš nicméně ovlivňován globální ekonomikou, která poběží na Maxisáckých serverech a nebudeš moct hrát bez internetového připojení. Budeš potřebovat Origin.
  • Tesim se ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit