Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Re-Play nestíhám koukat v telce, takže si jej pouštím vždy z archivu s týdenním spožděním. Každopádně se mi líbí, že i přes určité chybky se tvůrci snaží reagovat na příspěvky a zlepšit kvalitu pořadu...jen tak dál!!! *5*
  • KIMCID
    nesrovnávat RP s GP buďme rádi že vůbec jsou *3*
  • Cely porad je profi a duveryhodny... kdo nesouhlasi, ma doma PS srot.
  • tento porad je velmi amatersky
    • udelej lepsi
      • *1* co to má znamenat? Takže když se šéfkuchařovi nelíbí film o robotech, tak má natočit lepší? Zamysli se nad svým výrokem *3*
  • LTM3
    Bože od recenze Fallout New Vegas to jde s tímto pořadem do kopru. Nejen že zmršili naprosto recenzi Dragon Age II, kterou ani evidentně nehráli, ale to co řekli o Zaklínači 2 .... nejradši bych je poslal do prdele! Dřív jsem tomuto pořadu věřil, ale ty rádoby vtipný vtípky jsou nejhorší co jsem kdy viděl!
    • A je, uz je to tu zas, fanboyove lezou z der. Budes to psat u kazdeho dilu? :)
      Podle mne byla ta recenze super, naprosto presne tu hru vystihla, ja sam bych ji dal z nastvani (velky fanousek prvniho dilu a jeste vetsi fanousek BG/BG2) jeste min, ale to uz mozna nejsem objektivni.
      • No vidíš. Já fanoušek PS:T, BG, BG atd. atd. jsem DA1 nedohrál, protože se mi nelíbil jak si hraje na něco co není. DA2 jsem oproti tomu dohrál během pár dní, pěkně až do konce (skoro na 100%), protože to pokládám za kvalitní hru (ne perfektní, ale kvalitní). DA2 není další z řad RPG kde jako trotlové hrajeme za Chosen One a zachraňujeme svět. To co nám přiseslo je vpodstatě nový žánr "Urban RPG" kde je příběh města důležitější než příběh hrdiny. Ano je poznat spěch při vývoji (hudba, dungeony), ale hra jako celek se mi moc líbila. Mile rád si počkám na DLC (a že jich bude:)), pak si DA2 dám znovu s novým obsahem a jistě ze znovu budu dobře bavit.

        Jinak abych nebyl OT tak Replay je velmi koukatelný pořad. Nicméně v mém srdci sice bude stále STARÝ Gamepage, ne to co v TV běží teď.
        • LTM3
          pěkně řečeno
    • ano nad recenzí da2 jsem hodně kroutil hlavou, protože byla uplně dementní a zaujatá, vyčítat hře že nemá příběhové klišé (přijdu a zachráním svět) je prostě ubohé....at si kazdej rika coc chce, ale oproti origins se hra moc nezmenila, zmenila se jenom maličko, čímž se zlepšila hratelnost, ale rpg nerdi vidi ze runy si uz nedelam sam ale necham si je zhotovita uz je zle...
      • přesně tak...taky mám pocit, že kvalita oproti Origins příliš neklesla a akorát se hra vydala trochu filmovějším směrem...každopádně nevím jak vy, ale mně přišlo, že na prĺnohodnotný druhý díl série hra nepřinesla moc nových věcí. Možná to je schválně, že jednička univerzum představovala a dvojka nastiňuje jak se v takovém světě žije (v tom případě splnily oba tituly účel na výbornou), ale nemohu se ubránit pocitu, že tomu něco málo chybí...
        PS: Nejsem RPG nerd *3*
  • No je vidět že moderatoři toho o portalu 2 moc nevěděj ,když si myslej ,že bude možny aby hráli PROTI SOBĚ konzole s PC *4*
    • A co se ti na tom nezda? Uz se tu resilo ze to bude mit multy kde bude moct hrat konzole vs PC. ( I kdyz je to uz delsi doba, pochybuju ze se to zmenilo)
      • Vzdyt tam je jenom coop .A coop určitě neznamená že se hraje něco proti sobě ,ale že budete hrát spolu a pomáhat si abyste se dostali do dalších levelů víš .Tam není žádne VS *5*
        • Erien
          http://www.cpugamer.com/news/cross-platform-portal-2-multiplayer-confirmed . Tady je jasně psané Cross platform portal 2 multiplayer. Nevypadá že by se vztahovalo jen na Coop
          • Na steamu psanej žádnej multiplayer není ,a na steamu to bude správně :-)
            • Nebo jak jsi to jako představujete? že budete do sebe střílet portálama a bude se hrát 1vs1 :D = blbost
  • ukazujou nam Shogun 2 a jak je bomba reknou jeho plus ale na videu vidim jaks e jim to hezky seka to je gól
    • Ataker
      šmarja a teď se celý svět kvůli tomu posere...
  • Re-Play má sice své světlé stránky , ale na starý dobrý Gamepage nemá . V Re-Play takřka přečtené poznámky ke hrám není až zas tak zábavné pro lidi, kteří mají alespon trochu pojem o hrách *4*
  • for Erien@tiscali.cz (doslo vlakno)

    "konzole dnes vydělávají prachy a to dost, proto to i výjde" - ano, presne tohle platilo i pro prvniho Zaklinace. Dokonce ho oznamili a byl v pokrocilem stadiu vyvoje. A nakonec bohuzel kuzel.
  • Erien
    Re-play je super, je to něco "nového" a né tak okoukané jako Gamepage. Kdyby tak přešel Ondra Broukal k Re-play a vykládal tam recenze, to by bylo super. Myslím, že on umí nejlepší recenze a také to nejlíp podat :).
    • Ondra Broukal, pokud vím, dělá dramaturga Gamepage, je to vlastně jeho dítko.
      • smejki
        ten má v čt tak svázané ruce, až to bolí. trochu jsme o tom mluvili a jeho pozici mu rozhodně nezávidím
    • kotty
      Jo jo, taky bych uvital nejake recenze od Broukala. Ty mely uroven.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit