Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uaxpk
    Zrovna jsem dohrál datadisky k původní Dishonored a koukám, že to je dobře pro příběh (Delilah).
    • The_Nameless_One
      Taky ti přišlo, že hra za Dauda byla mnohem záživnější než za Corva?
      • Celou jedničku i s oběma příběhovými DLC jsem hrál vcelku 3x (+ celkem nedávno znovu 2x průchod na low chaos a high chaos jen hlavní příběh, mám ten svět v jedničce rád), ale nepřišlo mi. Není to spíš tim, že zkrátka za Dauda hraješ podstatně kratší dobu a tak se dá říct, že je to za Dauda možná ... nevím, intenzivnější? Ale fakt mi to moc nepřišlo, užil jsem si to stejně (dobře) :). Každopádně zatím recenze na Steamu nic moc, hlavně kolem optimalizace a tech. stránky hry.
        • The_Nameless_One
          Za mě to bylo spíš tím, že mi Daud přišel takový uvěřitelnější a "lidštější", jestli se to dá říct o chladnokrevném zabijákovi s nadpřirozenými schopnostmi. *4* Litoval svých rozhodnutí, snažil se to nějak napravit. Corvo mi přišel spíš jako němý a nemyslící golem. Od někoho dostal úkol a prostě to hrnul před sebou. Absence dabingu zvlášť při rozhovorech bila do očí. Ale i tak jsem si hru za něj užil (low chaos), bavily mě ty spekulace, jestli je Emily jeho dcera nebo ne.
          • Jo, vcelku souhlas, ono to taky bude tím, že Corvo byl od začátku klaďas a osobnostního zvratu a pochyb jsme se moc nedočkali :), což se právě u Dauda stalo, jako postava byl vykreslený mnohem líp, s tím souhlasím. Profesionální zabiják zmítaný emocemi a pochybnostmi o svých předchozích činech. Ne že by se nějak radikálně změnil v průběhu příběhu, spíš se dokreslovala jeho povaha. Řekněmě, že Daud byl takový krásně černobílý, kdežto Corvo byl jen "bílý", tedy ve smyslu "bílá - dobro, černá - zlo".
            • uaxpk
              Souhlas.
      • uaxpk
        Jo. Ale mám pocit, že to bylo délkou a spádem hry (žádné návraty do základny atd.). nikoli herním mechanismem (hrál jsem datadisky pouze stylem bez zabíjení). Že postava komunikuje nebo ne mi je jedno, každopádně Daud byl víc sympatický a myslím že "nového" Corva vývojáři přiblíží Daudově osobnosti (nebo se objeví v rámci příběhu??).
        • The_Nameless_One
          Možné to je, i když s Corvem i s Delilah (jak se to sakra skloňuje ??!!) už má účty vyřízené...
  • nevíte zda bud ev CZ?
  • Still
    Zase brekot nad češtinou..... Tahle demence se hráčským publikem šíří jako virus - není čeština = nekupuju.
    zdechloňi jsou liní se naučit anglicky. Lopaty *1*
    • buď rád, že se tě to netýká a nech je v klidu trpět.. však ona je ta neznalost sama o sobě trestá dost *3*
    • Inquisitor
      A pak honem musí zasáhnout arogantní boreček se svojí teorií o lopatách. Taky bych chtěl vidět svět kolem sebe tak jednoduše. Nádhera *1*
      • Still
        Lopaty myšleno, že jsou prostě hloupí :)
        Honem ne, stačil jsem to dlouhou dobu ignorovat :D
  • Čeština bude dodatečne, možna za pul roku, možna za rok, METAL GEAR SOLID V THE PHANTOM PAIN sem si koupil až teď, když je čeština na Pinguinu za 16 babek...když to takle chtej, maj to mit !!
    • Inquisitor
      Musíš pochopit, že se jim prostě ta lokalizace pro náš trh nevyplatí. Nakonec ty češtiny na většinu her jsou ne? Nemusíš hrát všechno hned. A když chceš, tak ti opravdu nezbude nic jinýho než se naučit nějaký ten světový jazyk a nemusí to být nutně angličtina. Jiný způsob není. My jsme prostě malá země a nejsme pro ně natolik důležitý aby se namáhali z lokalizací. Tak to prostě je.
    • Z toho si budou jistě trhat vlasy *3*
      • Neee je čechačci nezajimaj, spiš to budou prodavat v rusku za štvrtinu, to se jim oplati, to vyratali ťi kravaťaci co to tam vedou *1*
        • To bude asi tím, že trh v zemích CIS je několikanásobně větší trh nejen pro hry než v Čechách a na Slovensku. Je to asi jako kdyby řekové bublali, že hry nejsou v řečtině nebo belgičani či holanďani, že hra není v nizozemštině.
  • Veny
    Denuvo? No, thanks...
    • To vis ze jo prosim te, tyhle hlody me vzdycky pobavej.
    • ono se dnes vydávají i nějaké AAA hry bez denuva? Holt éra pirátů skončila. Ale to je fuk, většina těch nových AAA her stojí stejně za starou bačkoru.
      • Veny
        Většina je bez denuva. A neboj, prolomení denuva je jen otázkou času. Jestli chtějí vývojáři hráčům kazit zážitky podobnýma blbinkama, je to jejich problém. Já hry s denuvem nekupuju z principu... je spousta produktů, kde mají vývojáři lepší priority.
        • A v cem te denuvo omezuje? Pár her s touto ochranou uz jsem hral a nemuzu rict ze by jsem zaznamenal nejake problemy ci omezeni.
          Dokud neni DRM vlezla a omezujici, tak mi je to srdecne jedno.
          • Veny
            Hrál jsem dvě hry s denuvo:
            Anno 2205 - po patchi, který přidal denuvo, se hra zpomalila a výrazně stouplo vytížení HDD.
            Doom - Steam verze skoro nehratelná, lagy i při malých detailech. Nejdřív jsem si myslel že je to noťasem, ale pak jsem zkusil cracklou verzi a výsledek? Dohráno sice na nizký detaily, zato jsem neklesl pod 30FPS.

            Jasný, může to být náhoda, nebo já nevim co. Každopádně raději podpořím vývojáře, který do her protipirátský blbiny nedává.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit