Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Layton

    Pavla Skotáka bych klidně rád vídal ve FC častěji..

  • JakubT

    Btw. díky redakci, že je dobrý zvuk!

    • pán snídal vtipnou kaši, že? 😂

      • JakubT

        Slyšel jsi nahrávky z těch minulých jubilejních?

        • jj, furt stejně špatný, teď to chvíli bylo slyšet dobře, chvíli skoro vůbec, což je divný, když si podávali ten samej mikrofon.. 😬

    • KamilZm

      Hm, tak já jsem chtěl zrovna napsat, že zvuk nic extra. Ne co se týká kvality, ale rozdílných hlasitostí jednotlivých účinkujících. Mám za sebou prvních 30 minut poslechu přes sluchátka (při hluku uličního ruchu) a třeba Vašek  s Adamem jsou slyšet OK ale Aleš jako by byl od nich 100m daleko a moc jsem mu nerozuměl. 

      V klidném prostředí to poslouchat půjde, ale kdyby to bylo jednotně vyvážené, bylo by lépe.

      • JakubT

        Ne, dobře, souhlasím, že vyvážení ještě není ideální, to spíš že v některých dřívějších podobných záznamech to znělo jak točené na mobil a fakt někdy nebylo skoro rozumět. Určitě to jde ještě líp, jenom ji bylo Gamesáků líto, že pořád sbírají hate na zvuk, tak jsem jenom chtěl poznamenat, že to je docela zlepšení.

  • exmaxx

    Ta reakce na Veskoslava 1:20:40 😀😀😀 Dobra prace, pane strihaci!

  • TheGGG

    docela důstojná 400 epizoda...

    já osobně sice games.tiscali rád nemám, ale je to tu ještě pořád mnohem lepší jak u konkurence...

    jak se říká, okoralý chleba je lepší jak ten zelený

    • Jack1947

      "já osobně sice games.tiscali rád nemám"

      Cože nemáš?  To že si tu každou chvíly kdy se něco probírá v diskuzi ( respkt když je článek nejlíépe konzolový nebo BLizzard nebo jiná hra se stylizací) tak si tu snad jeden z prvních kdo dští síru ( hejtuje pořádně)

      • TheGGG

        ocitovat pouze část věty a pak na ní postavit argument.... jacku ty jsi se učil od čt/cnn?

        games je pořád lepší jak konkurence, tak chodím sem...

        • Jack1947

          Si tady registrovaný a nikde jinde snad ani ne ? tak radši tady navíc tady nemají pravidla moc... tusíš se tu dá slušně troltil něco jsem zapoměl ?

          • TheGGG

            zapoměl jsi očividně základy gramatiky, ale pokud jde o games, trollovat se tu sice moc nedá a ostřejší názory prezentovat už vůbec ne (na to mám desítky jiných webů, fór a skupin), ale mají to tu celkově docela dobře zpracované a někteří členové redakce jsou ok.

            • Jack1947

              Na tom se shodneme oba 😉

              Já ani nikam jinam nechodím a už vůbec ne psát.

    • TheGGG

      btw: ten váš přehrávač si to vůbec nedává, nahrajte pls na yt

  • Docik

    kdy to bude na youtube? mně se to tak každou minutu sekne tady v tom přehrávači.

  • BoB.2

     Petr Poláček se i tady tvařil že ho to nebaví a chce bejt někde jinde.

    • Lenny

      nedavno jsem ho potkal v jednom nejmenovanem baru/kavarne ve vrsovicich a muzu prohlasit, ze ten vyraz mel uplne stejnej. vzdycky si rad poslechnu jeho nazory na cokoliv, co se tyka herniho prumyslu, ale je fakt, ze se tvari jak 60ti letej skladnik pred plne nalozenym kamionem.

      • třeba  má prostě takovej xicht, jakože resting vyhořelej face syndrom 

        • Jack1947

          Proto taky skončil ne ? ( ,možná aby předešel možnému vyhoření...) 😛

          Já se vždy bavim nad tím slovem "Vyhoření" 😀

          • já ale neřikám, že je vyhořelej, ale že má takovej xicht i když neni 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit