Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda neviem ako vy, ale ja v tom,ze presli na prakticky klasicke PC v inej skrini, vidim len pozitiva, konecne nebudu musiet vsemozne optimalizovat hry pre PC a teoreticky by nam mali v porovnani s ekvivalentnym PC , aj podobne bezat, takze casom bude stacit kupit 8 jadro na podobnej frekvencii s podobnou grafikou a vybavene...8GB RAM uz ma snad dnes kazdy normalny clovek :D
  • Sony sa poucilo od Nintenda a pochopilo ze HW vykon neni vsetko, to je v poriadku. Len je otazka ci budu mat aj "killer" tituly. Respektive v minulosti vsadazli hlavne na bombasticku grafiku/prezenteciu kdezto momentalne je jasny posun skor k multimediam, socialnym kravinam. Je otazne ci toto ma byt tahun novych konzoli ktore boli doteraz urcene halvne na AAA tituly. Tak nejak mi neni jasne koho chce Sony oslovit. Ak casual hraca, s prudkym socialnym citenim tak tomu bude stacit aj socka konzola - OUYA. A zasa pre narocnejsieho hraca je PS4 torchu zmetena.
    Dalsia vlastnost ktora ma desi su rozne background funkcie. Konzola bude vlastne stale on maximalne v sleep mode ale stale s moznostou stahovania aj v sleep mode. Ehmm to je tak krasna moznost pre hackerov ako sa naburat do beziacich PS4 a natlacit uzivatelom nechcene data. Dalsia vec je to 3d kamerove snimanie. Ked to prezeniem na velkeho brata v Sony (MS s Xboxom720 a kniectom2 detto) tak asi budeme v obyvacke hravat v kukle aby sa nedala identifikovat tvar :-) respektive ak budu musiet byt konzole furt online nebude problem si povedzme odfotit hraca ak spusti neziaduci kod na kozole (nemusi to byt zrovna upiratena hra, staci ze sa Sony nebude pacit homebrew sw alebo nieco ine...)
    No neviem neviem, cena za to online pohodlie sa mi zda dost vysoka.
  • http://v.cdn.cad-comic.com/comics/cad-20130220-07292.png
    a tak to tady chodí *15*
  • takyto zrychleny start len zato aby predbehli miscrosoft?? moze byt len nech to neni zase cena 699$
  • hmm škoda že opustili svoji unikatni architekturu takhle z toho bude jen dalsi xbox. radši meli šefa udelat japonce takhle to dopadne kdyz necemu sefuje cech :(
    • Tak se jdi preoperovat na Japonce a nesmrd tady.
    • walltar
      Vidět, že nejsi konzolista ... jinak bys nadával, že ti neukázali jaký to bude mít plastový obal. *1*
    • Malleth
      Konzoli dělaj hry a ne procesory
    • p.s. puvodne jsem to chtel koupit ale bez unikatni cell architektury nezajem
  • Už pred nekolika lety sem mel 10 krat lepsi PC jako tohle ps4 to je trapas
    • walltar
      Hej tak to se máš .... pracuješ v NASA nebo CIA?
    • Robotron3
      80ti jádrovej procesor si měl? *15*
      • A 16GHz k tomu :-).
  • Až sem příjde PS4 tak zas Pc bude o nějaký kus dál a hry budou vypadat zase lépe takže,takže PS4 bude tak možná nějaký Low End počítač.
  • Proč vždycky když se objeví nějaká konzole tak sou jeji parametry jako u prumerneho PC? Proč tam je 8GB paměti a né třeba 16GB? (cena Pamětí je dnes směšná)

    BTW:tim nerikam že to nestačí já mam 4GB DDR2 a 1GB na grafice a zatim mi šlapou naprosto všechny hry, ale kvuli budoucnosti bych už těm konzolím dal radši 16Gb....
    • walltar
      Protože konzole, díky tomu, že má jen jednu specifikaci tak využívá svůj HW mnohem optimálněj než PC. Tím pádem by bylo od té společnosti nenormální kdyby do ní dali HW co jím bude stačit na 10let dopředu. Musí myslet i na PS5. Cena konzole musí být nízka aby ji koupilo co nejvíc lidí a kvůli tomu ji i ta společnost dotuje hrama.
      • PS5 uz mozna ani v klasicke podobe, jak konzole zname, nebude *3*
        • christianus
          To se tvrdilo uz o ps4. :)
    • Hej pane odborníku, asi ti usiel fakt ze to neni 8GB DDR3 ale 8GB GDDR5. Vies aky je rozdiel medzi ddr a gddr ?
  • Cekal jsem malo, ale tohle!......
  • henten staroch z activisionu vyzera jak mafian

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit