Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zx_spektrum
    Lidičky, pokud si chci znovu zahrát (a tentokráte i dohrát *7* ) Oblivion bez toho pro mě otravného levelování veškerého okolí kolem vás, potřebuju Oscuro's Oblivion Overhaul (OOO)?
    • Levelovat s tebou bude okoli i s ooo, jen jinak, vyvazeneji oproti originalu.
  • Pokud to bude v ruštině, tak je to předem odepsaný mód. Šanci má jen angličtina a možná i němčina vzhledem k velmi silné německé rpg komunitě.

    Nevadí, je tu Nehrim a dalších spousta módů, které toho nabízí taky hodně.
    • Když bude ta možnost, radši si to zahraji v ruštině než v angličtině. Umím oba jazyky, ale ruština mi je mnohem bližší. Hákošštinu každopádně nebrat.
      Každopádně se na tento mód hodně těším, doufám, že vyjde před Skyrimem :-)
    • Ruský trh je velký minimálně jako půlka evropského.Z toho vyplývá mimo jiné fanouškovská základna mnohem větší, než kdyby byl mod v němečině.
      P.S: I když jsme byli 40 let pod komunisticko nadvládou, není ani dnes k zahození umět rusky.
      • zx_spektrum
        A ruský pirátský trh je velký minimálně jako dvojnásobek toho evropského... :-)
    • Divil by ses jak je rustina v dnesni dobe rozsireny jazyk.
      • Hlavně na Karlovarsku... *1* *1*
  • MickTheMage
    Inak povedane, sa autori modu chytili konceptu, ktory je v Elder Scrolls Lore znamy ako "Dragon break".
  • Bethesda je totalny vyvojarsky unikat. Vytvoria hru ktora sa "da" hrat na krasnom novucickom engine a hodia construction kit freeware. Vuala, hra zije 10-15 rokov (stale obcas hravam morrowing, moja zlozka ma cez 20 giga *1*), im stale peniazky pribudaju a nemusia hnut ani prstom. Keby toto spravil Blizzard tak WoW hram do dnes. Kazdopadne, vyzera to super, asi oprasim znalost azbuky *2*
    • Paulcz
      no, do F3 jsem musel nahrát pár modů, aby se to dalo vůbec trošku hrát a to mi jako unikát nepřijde :) A starých her co se stále ještě hrajou je hromada, i z 2D éry..
      • No, F3 byl první Fallout, který mě bavil, zkoušel jsem několikrát i jedničku a dvojku, ale to jsou prostě špatné a ošklivé hry. F3 se mi hodně líbil a dohrál jsem ho několikrát bez modů, časem jsem si do něj ovšem pár modů doplnil, ale není to nutnost.
      • jj, zrovna F3 byla hra která bez modů se ani hrát moc nedala.....mě ale mody teda vůbec nevadí, naopak, je vyhledávám a mám svoje oblíbené balíky které se drží kvalitu a obsah...
    • Blizzard to ale spravil. Se starcraftem, warcraftem 3 a starcraftem 2 a taky se dodnes hrajou. Diablo 2 se taky porad hraje.
  • SA-reg
    Ač to bude znít možná divně, tak svým způsobem nemám moc rád tunu modifikací pro jednu hru. Pak člověk neví, co má hrát první. A já jsem bohužel ten typ, co chce hru co nejvíc vylepšenou... no Oblivion jsem nejdřív hrál vanilla jen s opravnými patchi, potom i OOO a pak úplný změny jako Nehrim nebo toto...

    Představte si jak vyjde Skyrim, zas milion modů, zvláště ty loli módy... *6*
    • rancor1223
      J8 mám rád hru tak jak jsem si ji koupi. Jediné co instaluju jsou patche, mě přijde originální hra vždy nejlepší. Ale to budu asi jediný co? *1*
      • Já mám rád, když mod nenaruší původní atmosféru hry. Třeba quarlovy textury pro Oblivion byly na mě moc ostré a ta hra pro mě začala vypadat hrozně divně, tak jsem to zase smazal. Na druhou stranu třeba mod na sedlové vaky u koně je úplně super, odpovídá víc realitě (rozhodně víc, než zbít do bezvědomí toho unikátního koně a nacpat mu přebytečný loot do...) a ušetřil mi mnohé nesmyslné skoky do města a zpět.
      • Odulin
        Nene jsem na tom stejně. Rád bych tyhle mody zkoušel, protože některý vypadaj báječně, ale holt na to všechno není čas;)
        • On ten pridany obsah ma vzdycky celkem zasadni vadu a tou je dabing. Kdyz modderi pridavaj neco vetsiho tak bez nejakych konverzaci se neobejdou a protoze kvalitni dabing neco stoji, tak je tam v nejlepsim pripade jen nejaky fanouskovsky od nich, coz je celkem znat rozdil v porovnani s originalem. Proto preferuji spis mody co nejak upravuji podminky hry, treba ten OOO pro obliviona, nebo FOOK pro fallouty. Zvlast u bethesdy kdy cpali ten level scaling do vseho a souboje byly desne nudny.
      • Cajk
        to záleží, jak k tomu přistupuješ, pokud si chceš zahrát i něco, co je non-cannon, tak pak mody přijdou k duhu.. Já je nehraju jen z důvodu časový deprivace, jinak bych si je rád občas zkusil, třeba věci Adama Fostera to jsou bomby:)
  • Jen škoda, že je to v Mordorštině....
  • Pro ty komu se z videii zalibil Andoran doporucuji zkusit podobny samostatny mod Nehrim. Je od nemeckych tvurcu, verze na stahnuti jsou anglicka/nemecka. Mapa je rozlohove na stejne urovni jako u Oblivionu, ale neni automaticky generovana. Ma mnohem lepsi a propracovanejsi pribeh nez Oblivion. Neobsahuje level scaling system. Zajimavejsi a slozitejsi questy. Predelany lvlovaci system na zpusob Gothicu. Pridane ruzne profese, atd.

    http://www.nehrim.de/faqEV.html
    • Ohó, to vypadá hodně dobře! Ale mám Oblivion se spoustou modů včetně F-COM a mám takovej pocit, že to spolu nebude dobře fungovat...
  • Leonidasss
    A co takhle Nehrim ?
    http://www.youtube.com/watch?v=QGkqjabgVks
    Trailer toho moc neřekne, nicméně se jedná o velice kvalitní hru (resp. modifikaci).
  • rancor1223
    Až jsem z toho dostal chuť na trailer ke Skyrimu! *1*
  • Bojim se akorát toho, co ten mód bude mít za problémy. Ruské modifikace a hry přinášejí krom zajímavých nápadů i spoustu chyb a nedodělků.
    • Cajk
      také mě to zaujalo, ale viděl jsem, že nápisy ve hře budou v azbuce, což mě trochu odrazuje:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit