Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • od firmy takové velikosti argument : "na pvp dělá pár lidí" opravdu neberu *7*

    škoda na to jsem se docela těšil již od vydání. Ale datadisk si koupím přeci jenom to je diablo *2*
    • Ono ja si osobne stejne myslim, ze by si blizz nedovolil to proste UPLNE vypustit (brawling se mi moc nechce pocitat), akorat to proste potrva nekrestansky dlouho... coz ale take, priznejme si, neni u blizzu nic noveho.
  • Za sebe říkám škoda. Myslím, že to není zase tak složité. Například: z lvl 1 na lvl 60 se to dá zvládnout za 3-4 dny. Tudíž vymýšlet PvP pro nižší levely je zbytečnost. Tím máme jeden problém z krku. Druhý problém je výbava. Po vstupu do PvP zony by se postava automaticky svlékla ze stávající výbavy a základní PvP výbavu by dostala u Vendora před arénou. Tato základní výbava by pro jednotlivé klasy byla hodně podobná, ne jako nynější brawling, kde barbar běhá se 170 000 života, rezisty na 1100, 12000armorem a na 3 rány sundá nebohé demon huntery. Tato výbava by se progresem v samotném PvP dala vylepšovat. Jediný problém vydím v balancu některých skillů. Tam by to zabralo dost času a testování.
    • Balansovanie okolo pvp by zase rozhodilo pve.

      A nahnevalo by to všetkých, čo majú dobrý gear, prečo by oni mali dostávať nejakú základnú výbavu, keď sú nagearovaní špecificky na pvp?

      Blizzard sľúbil pvp? Máte tam brawling? Áno. Problém vyriešený.
      • Stejně tak by to potěšilo všechny, co na PvP nagearovaný nejsou:-)
      • Tobe pripada to co bylo v pvp videach jako brawling?
  • slubili to? tak prosim!!
    no co uz, tak to slubia do D4 a masy aspon budu mat dovod vrhnut sa na to..
  • Dobře spekulativní soupiska :D
  • Diablo serie byla vzdycky hlavne o pve. Takze mne osobne to mini pvp v D3 vubec nevadi.
    Na druhou stranu je to ostuda, ze toho trojka v pvp nenabizi vic. A nakej balance bych vubec neresil. Stejne to vybalancovat nejde...
  • Pridam se ke skupine, ktere to ale vubec nevadi... diablo hraju kvuli odpocinuti si u vrazdeni tupeho davu monster a obcasne vlne adrenalinu, kdyz spadne neco potencialne pekneho. Lepsi pvp nasilne necpat tam, kde by to melo sanci rozhasit jadro hry, tedy pve. Muj skromny nazor.

    Ovsem na druhou stranu, pokud nakonec opravdu nebude, nedovedu si predstavit ten shitstorm na forech a davy a davy lidi, kteri diablo nesnasi, protoze je to in, a jejich nekonecny proud slz o nesplnenem slibu.
    • Mno, dovolim si te prohlasit za tupce ... ono totiz (jako vzdy) nejde o to, ze zrovna TY nebudes pvp hrat ... jde predevsim o to, ze te prodejce defakto podved ... a ty jeste vykrikujes, ze ti to neva ...

      Napis adresu, dojdu te vykrast ... predpokaldam ze pri odchodu dostanu pekac buchet, klice, a pozvanku ze mam prijit zas.

      Ted sem jen zvedav, co budou rikat arma funs, az za 3 mesice BI kampan opet "odlozi" ... a za pul roku prohlasi, ze hraci o kampan vlastne nestoji, tak ze ji delat nebudou.
      • To je zase názor jak noha. Mně je PvP taky úplně u zadku. DIII jsem kupoval jako single a těšil se na to co tento mod nabízí. A třeba mne kamenujte, ale s tím co jsem dostal jsem naprosto spokojený. Že patříš mezi kňouraly, kteří to zkrátka chtějí jinak, to je tvůj problém. Nightborne vyjádřil svůj názor a není na něm nic špatného. To tvé přirovnání je vážně na hlavu. Blizz má plné právo měnit svá rozhodnutí. Víš, kdyby prohlásili:"se.eme na vás i vaše pvp!" Mohli by se lidé cítit dotčeni. Ale oni to poměrně logicky zdůvodňují. I když je DIII prima zábava, její výroba a úpravy zas taková p.del není. Neřekli, že na to kašlou, ale že to není jednofuché a že zvažují různé možnosti a hledají cesty. Celý svět DIII stojí na hráčově postavě. Určité mechaniky se musí změnit a to nejde rychle. Tak nekňuč a zahraj si s mamkou a taťkou člověče nezlob se. To je pvp pour excellance. *1*
      • A ja si dovolim prohlasit, ze je mi vcelku lhostejne, za co me anonymni diskuter na hernim webu prohlasi, ano.

        Kdyz uz chces vytvaret analogie, alespon, myslim si, by bylo vhodne zvolit neco v podobne skale, a ne prirovavat odlozeni/pripadne zruseni pvp ve hre k vykradani domu.

        A nez jsi sahnul k silnym slovum, precetls, co jsem vlastne psal, nebo jsi reagoval akorat na general gist? Protoze ja jsem jeste zduraznil, ze je to MUJ nazor, ktery prezentuju, netvrdim, ze to od blizzardu neni trochu levarna, jenom prohlasuju, ze to z MEHO POHLEDU nevadi, protoze pvp v diablu bych se velice pravdepodobne neucastnil, i kdyby tam bylo.
        • Diky zes to potvrdil ... anonymi tupec kterej si pochvaluje jak mu na…serenou do dlani.

          Oni ti tu hru jiste dali gratis ... takze te vubec neokradli ... a jeste ti vlastne platej .. ze...
          • Mno, kdyby te to snad zajimalo, hranim Diabla jsem puvodni cenu hry ziskal zpatky, a zaroven si nasetril i na expanzi, takze tva druha velevazena pointa se bohuzel miji ucinkem. Tomu prvnimu teatralnimu vykriku se "pointa" moc neodvazuji rikat.
            • Coz vo to, flippovat na aukci problem neni, akorat je to strasna nuda =). A kolik sem ogearoval barbaru to uz ani nespocitam, ale nejak mi za to zapomneli zaplatit =D.
            • Streamuj to deň a noc keď vyjde datadisk a nájdi nové buildy a taktiky. Občas rozdaj nejaké unikáty, poraď hráčom ako sa gearovať, povedz sestre nech sa vyzlečie a pár krát sa akože omylom prejde pred kamerou keď budeš streamovať apod.

              Striehni na ah na dobré ponuky, tie nakupuj a predávaj za prachy na rmah.

              Botuj.
            • To me nauc jak, potrebuju na najem =)).
            • Ja si videlal milion bazilion eur. *6*
          • kostejnesmrtelny
            Doporučuju skotský střiky. Na hysterii prej zabíraj fakt dobře *3*
  • asi to je dobre. staci se podivat na wowko, kde kazdy balance at uz v pvp, nebo pve vetsinou posere neco na te druhe strane a stava se z toho never ending story.
    je spousta jinych her kde se pvp hraci muzou vyblbnout :)
    • Vybalancovat WoW je NEMOZNY. Ja hral dlouhy roky za paladina, porad za paladina. A nikdy sem si nestezoval, ze bych v pvp nestihal...
  • jan.pospisil.35
    nejsem si upně jistej jestli se to počítá jako PvP ale nejni tam náhodou tréninková aréna kde se mužete s ostatníma normálně kydlit.
    • Je, ale vsichni cekali team areny a rating a odmeny a kdesi cosi, mlatit se nazdarbuh je zabavny asi tak deset minut =).
      • jan.pospisil.35
        Nazdařbůh? A co pocit výtěztví? To už dnešním hráčům nestačí?
        • Tak ono kdyz odhledneme od toho, ze u beznych postav, nepostavenych specialne kvuli pvp, je to vetsinou strasnej oneshot fest, aspon nejaka minimalni odmena, nebo alespon zaznamenavani vyher/proher, co ja vim, je proste potreba. Navic neexistuje nic jako nejakej random quick match, kde bys hral rovnou s nekym, musis celkem otravne hledat s kym s do ty drzky dat, a to lidi taky odrazuje.

          A za to "výtězství" si dej pohlavek =D.
          • Tak přeci se dá založit web, na kterém bude rozhodčí v daném souboji a ten bude na daný web psát výsledky, není to automatické a ingame, ale PVP v diablu je. Jde jen o to co s tím hráči udělají. V diablu 2 to bylo podobné, jen se nemuselo do arény ale jen za osadu či město, ale nevím o tom že by tam byly žebříčky, quickmatch atd. Blizzard to udělat chtěl, ale myslím že to na ně bylo příliš velké sousto a musely by zřejmě udělat vedle normal a hardcore serverů ještě PVP, kde by opět byly nové postavy, a nedaly by se využít postavy z normal a hardcore verze hry.
          • jan.pospisil.35
            stalo se :)
  • At se jde Blizzard bodnout. Dialblo 3 tema aukcema uplne zku*vil, predmetu pada mraky, ale pouzitelnyho nic, vraqtil sem se ke dvojce, ktera je mnohem lepsi. Cekam na D4.
    • jan.pospisil.35
      nechápu co každýmu na těch aukcích vadí vždyt je vůbec používat nemusíš.
      • Jasne, muze to hrat 10 let 24/7 aby se dostal aspon k jednomu kousku slusny vybavy ...
      • KDyz voni je nasilim nuti tu aukci pouzivat *13*
        Ne pockat, vzdyt ji nemusite pouzivat!!!
      • No chvíli jsem diabla hrál (asi dvě obtížnosti) a sralo mě,že na mou postavu nepadalo vůbec nic použitelnýho.Skoro všechno co padalo bylo na jinou postavu,proto aby mě do tý aukce natáhly.Ale bylo to kolem data vydání ,teď nevím jak to je.
        • Jo voni "natáhly" *1*
      • Tushan
        tak chapej to že diky aukcím posra.. celej systém lootu kapiš *7*
        • Nesmysl. AUkce byly i v Diablu 2 (externi). Kvalita lootu nesouvisi s tim jesi aukce je nebo neni.
          A tim, ze aukci prestanes pouzivat, ti super itemy zacnou padat. Logicky, kdyz si zadny nemuzes koupit *5*
        • Spades
          Ten loot je úplně stejný jako v D2
          Tam taky lítali maníci s MF sockama aby měli co nejlepší gear na mainy, jenže když tady není PvP, tak to nikdo tak neřeší, a radši si to koupí v AH.
          Milióny lidí si v D2 taky kupovali věci za reálné prachy, a ani si o tom nevěděl.

          Mám za to, že kdyby nebyla AH, tak by sis ani nevšiml, že takové itemy vůbec existují...
        • jan.pospisil.35
          No bože tak ti nepadá zrovna to co by si chtěl. Já hraju s tim co mě cestou cvrnkne do nosu a spokojenost. A že padá málo legendárek a co, od toho jsou přece legendární.
          • jenze legendarky jsou tak legendarni ze nez ti padne pouzitelna legendarni vec tak musis odehrat tisice hodin takze legendarku ziskaji akorat farmboti a nezamestnani magori
            • Nemas pravdu. Se svou barbarkou hraju na hardcore bez aukce a po 150hod davam mp3. A legendarek mam mnoho.
    • Black_Hand
      tak zkus Torchlight 2, ci Titan Quest.
  • škoda, po cheatujících PKčkách se mi stýskalo :D
    • V Diablu 2 byli PKčka obcas dost neprijemny...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit