Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Být to na PC rád bratov :) podpořím a zakoupím. Ale tenhle konceptuální (sorry) nesmysl? To bych vydržel hrát asi tak 10-15 minut a pak by záda řekly "dost!". Nedovedu si představit, jak tohle někdo hraje opravdu déle než pár minut. Škoda :(
  • Tohle by mohli implementovat do D&D.. :D
  • Khanemis
    Jako technická frajeřinka celkem zajímavé, ale pro praktické využití při hraní to moc nenabízí. Taková hra nejde hrát třeba cestou v dopravních prostředcích a že by bylo pobíhání a krčení se kolem stolu pro hráče nějak moc pohodlné, to také asi ne (vidím v tom zcela opačný postoj než u konzolí, které mnohým lidem vyhovují díky možnosti hrát z gauče). Na druhou stranu pro technologické nadšence to může být zajímavé a může jim to poskytnout lepší ponoření se do hry.

    Tak mě napadá, že když už, tak by se podobný koncept možná ještě více hodil pro nějakou historickou strategii, kde by simuloval taktizování vojevůdce nad mapou bitevního pole:)
  • Rád bych upozornil, že Cauldron nebyl zrušen, ale pouze se přeorientoval na menší hry.
  • krásná slovenská hra! *14* nie jak ta vaša nehratelna zabugovaná ARMA pepíci! *6*
    • Jack1947
      Ta hra ale neni na pc jen na mobil, aha no jenze tobe a tvym stoupencum toto bohate staci. *4*
    • ty si ale riadny blb :D *4*
    • faitheater
      Ty si fakt kus debila, ktorý robí normálnym Slovákom hanbu. Keby si aspoň tú slovenčinu ovládal, ale takto si akurát za hotentota.
    • MickeyMutant
      Hry máte na Slovensku nádherné, ale stejně byl Jánošík maďarský Žid.
    • Víš, že když někdo neustále upozorňuje, jak má něco lepší, tak ve skutečnosti to bývá naopak a on si jen něco namlouvá? Já bych ti zase mohl předhazovat takové skvosty jako třeba Citadels.
  • Lawliet
    Jinak kdo ještě neviděl ACP, tak tady to videjko http://www.youtube.com/watch?v=cPAa8jj6HK0 ukáže jak na tom graficky je. Já si nemůžu vynachrochtat.
  • MickeyMutant
    Celý ten koncept je podle mě z mnoha důvodů nesmysl.
  • Lawliet
    Chtěl bych poděkovat redakci, která nás zásobuje novinkami na mobilní/tabletové scéně. Nevím, jestli to bylo na nějaké naše urgování, že by jsme to rádi, ale děkuji vám. *15*
  • Bral bych na tablet něco jako commandos neexistuje něco podobného ?
  • celoush
    Not available in Czech Store *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit