Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypada to povedene! Jen prosim redakci, zkuste prestat pouzivat slovo "loot", honba za "lootem". Vim, ze v tomto prostredi je spousta anglickych slov, ktera zdomacnela, ale "loot" a je ho sklonovani nebo silene sloveso "lootovat" je usi rvouci. A to mam anglictinu moc rad a v praci je na dennim poradku, ale s "lootem" se tezko srovnavam *1* vzdyt je to tak snadne, je to proste KOŘIST a jeho odvozeniny. Ted mi urcite plno lidi vysvetli, ze je to normalni, kazdy to zna apod. Ok, ale aspon v recenzi by to nemuselo byt *3*
  • vyzera to bezchybne len tak dalej!
  • Ještě mě napadá, že byste mohli hodit článek o tomhle slovenském projektu - https://www.kickstarter.com/projects/bluebraingames/the-house-of-da-vinci
  • Vyzera to celkom dobre a rad by som si uz nejake to akcne rpg zahral. Diablo 3 ma trochu sklamalo a nic dalsie co by ma zaujalo zatial nevyslo.
    • Hmm, tak to asi máš rád jenom takové ty casual mainstream mr*ky. Takže doporučovat ti něco co by bylo nad tvoje síly a je to "ovela více" hardcore jako je Path of Exile nemá smysl.
    • karlman.hajsky
      Torchlight 2, Grim Dawn určitě za zkoušku stojí.
  • Koukám, že Slováci se rozjeli jen tak dál
  • tomocz
    A já jsem na to i docela zvědavej, pokud se to bude v rámci možností držet mytologie a bude to zábavný na hraní.
  • Tak a teď už jenom doufat, že tímhle dávka vikingů končí.. ohráli se mi o dost rychlejc než zombíci.
    • Co ještě s vikingama vyšlo??
      • The Banner Saga, Viking: Battle for Asgard Gameplay, War of the Vikings, Valhalla Chronicles, v podstatě i Skyrim.., nadcházející For Honor ..? a to jen takhle from the top of my head..
        • same "novinky"
          battle for asgard ma 8 rokov
          Skyrim 5 rokov
          War of the Vikings 2 roky
          Valhalla Chronicles 14! rokov
          • no, 2 roky je stara hra? Banner Saga je současník, ted vychazi myslim snad i dvojka, For Honor ted vyjde.. ja nevim jestli se nejakemu jinemu historickemu "narodu" dostava tolik pozornosti?
            • Egypt, Řím, Řecko, Čína...
            • Kinet1c
              Co sa da robit, ked hlavne ich si ludia predstavuju ako poriadnych BADASS narod :D.
              Mne to nevadi, nech je to hlavne skvele a nebude to zabugovane, alebo prepletane sprostymi mechanikami atd. nech je to solidne hack&slash ako grim dawn ci path of exile a pod.
      • solomon.short
        Lost Vikings :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit