Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No raději bych ho viděl s jednou kosou a to pořádnou, ale přes to se těším!!! :)
    • Pokud jsem slysel spravne, tak budes mit na vyber. Bud muzes pouzivat jednu dlouhou kosu nebo dve mensi. Rekl bych ale, ze to je docela spravna volba. V prvnim Darksiders mel War moznost kosu pouzivat a nektere jeji udery byly v tlacenici k nezaplaceni, ale jako primarni zbran bych ji nevidel moc rad. Zvlaste kdyz chteji ze Smrtaka udelat rychleho zabijaka. Kosa je v takovem pripade dost nemotorna.
      • Tak to je paráda a v jedničce to je jak ohl. toho levlovaní další zbraně? Jinak já zase osobně když bych si měl představit Smrt tak s velkou kosou, ale todle taky není špatné.
        • Levelovani je stejne jako s primarni zbrani - tj. pouzivanim zesiluji a dodatecne pohyby se kupuji za duse - jen je k sekundarnim zbranim (jsou dve, druha je takova rikavice, ktera mi neprisla moc uzitecna) mene pohybu a nejsou tak ucinne jako u Chaoseateru. Ale obe maji utoky, ktere zranuji a odhazuji vice nepratel najedou, takze docela uzitecne v tlacenici.
  • Piggsy
    Už aby to to bylo, první díl byl výborný.
  • Darksiders jsem predpar dny dohral a ted hraji znova. Pro me je dvojka jednou z nejocekavanejsich her letosniho roku. Tenhle typ her me totiz jeste nestacil jako PCckare omrzet, protoze takovych her na PC vychazi hrozne malo. *4*
  • Polygon count modelu toho typka je fascinující... *7*
  • Darksiders je dobra hra, ale pekelne tezka co se bossu tyce - osobne jsem to zabalil u Tiamat, tak jsem zvedavej v tomhle ohledu na pokracovani
    • Vždyť na Darksiders bylo právě tohle skvělý. Nebyla to přehnaně těžká hra, ani extrémně jednoduchá. Prostě člověk umřel a několikrát opakoval. Docela mi chybí tohle u většiny her. Těšit se na to, že tentokrát to dám. Den si dám pauzu, když to nejde a pak s čerstva se to třeba povede...To mě baví :-)
    • A to jako fakt? Vždyť je to jeden z prvních bossů a pokud si dobře pamatuji tak první "velký" boss. Taky jsem u ní několikrát umřel, ale stačí se naučit její pohyby a chování. Dle mého názoru jsou později ve hře horší a těžší stvoření.
    • Tiamat je asi nejtezsi, protoze nema zadnou jednoznacnou slabinu, je potreba ji proste urubat. Ale da se v pohode. Jejim utokum se spatne uhyba, ale pokud mas dostatecne vylepseny chaoseater, neni potreba jim ani uhybat, ona zase tolik nevydrzi.

      Celkove jsou boss fighty ve hre velmi jednoduche, nektere bezne silnejsi jednotky jsou otravnejsi a tezsi. Zvlaste pokud maji kolem sebe jeste partu mensich potvor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit