Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • calwin
    brilantný humor :D dobre som sa nasmial :)))
  • xixixao
    No, to video je čistě o nedávném seriálu a kdo neviděl, asi si ho zdaleka tolik neužije .)
  • co je to SNES? nikde to nikdo nepise
    • A vsadím se, že jsi jeden z těch, co tady na konzole v jednom kuse plivou horem dolem :) znalosti nulové .))
    • SA-reg
      SNES je Super Nintendo Entertainment System. Jedna z nejlepších konzolí všech dob plná dokonalých 2D her, navždy zapsaných jako ultimátní pecky do herní historie.

      Pročti tady, pokud máš trochu zájmu:
      http://www.racketboy.com/retro/nintendo/snes/2008/02/super-nintendo-snes-101-a-beginners-guide.html
      http://www.racketboy.com/retro/nintendo/snes/2007/08/best-games-that-defined-the-snes.html
      http://www.racketboy.com/retro/2007/02/best-undiscovered-super-nintendo-snes.html
  • Hank90
    Winter is coming
  • pecka
  • Mám otázku- v popisu autor píše že kromě genesis hry, vyjde i rolová hra Game of Thrones, ví se o této hře něco ? nebo je to pořád jedna a ta samá hra- Game of Thrones genesis ?
    • RakeW
      Zkus kliknout na ty odkazy ;).
      • Jasně, ale na kartě tý hry jsou jenom tři obrázky, a to mi o ní nic-moc neřekne :D
        • No kdyby RTS měla takovéhle detaily pro každého panáčka, tak bude pěkně náročná :)
  • JJ tohle je parádní video.... No na Icefire.cz jsme se na Genesis koukali v počátku docela z nedůvěrou, tak uvidíme jaká bude hratelnost... Já osobně bych dal přednost Creative Assembly *14*
    • jj, už po vydání Shogun 2 jsem si přál, aby šli do fantasy, nejlépe tedy do Západozemí... Na čem vůbec teď dělají?
    • Hairy_Ass
      Souhlas.
  • Lars
    Parádní video *1*
  • Strčte si nextgen odrhovačky za klobouk ! Já chci víc nových her na SNES !
  • wow tak to bola kravina ....
    • RavenHolm
      Ty jsi to nečetl ani neviděl co?
      • Vidiet som to videl a story sa mi paci ale College humor je to comu ja hovorim vrchol nehumoru lebo z 1000 veci sa zasmejem na 1 a aj to prehanam....
      • Nečetl jsem Pána prstenů , Harryho Potera ani Písně ledu a ohně .... a nějak si nepřipadám out , když řeknu že nemusím číst to co všichni abych se mohl zasmát ;) .
        • Však to děláš jenom dobře, že jsi nečetl HP ;) Já jsem ho taky nečetl a jsem na to hrdej *14*
          • Awakened
            Podivný způsob myšlení... svým způsobem je mi tě líto. (Což nemá nic společného s HP, který se mi moc nelíbil.)
            • Možná jsi měl uplně nepochopil, nečetl jsem pouze HP, kterej je děsně vyhypovanej a snad skoro každý ho už dneska četl přestože je to knižní sra*ka. A to jsem hrdej že jsem se nenechal zlákat.

              Naopak všechno ostatní jsem četl, včetně nadace, warhammerů(i nepřeložených) a písně ledu a ohně ;)
            • tak ja treba HP necetl nikdy cist nebudu a taky toho nelituju. Proste me tenhle typ neoslovuje. Zato tady gg martina uz sem u seste knihy sem akorat naraizl na potiz ze nemuzu sehnat dalsi 2knihy a to potrava pro vrany ktera je beznadejne vyprodana a vyjde asi az na jare jako dotisk. Osobne sem zamereny jen na fantazy svet. Mam rad jeste Feista a jeho midkemii z valheru mam prectene vse + zaklinace a pak svet wowa.
      • No to video bylo prostě užasný ;)
        • RavenHolm
          Přesně tak:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit