Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Stejna blbost jako byla jednicka, cudak sniper elite takovehle rejzovani kdybyto bylo lepe optimilizovane prosim ale takhle je to celkem napi*u kdyz vezmu v potaz grafiku ktera je tedy docela slaba.
  • snipera mam rad ale toto zombici a sniperka ved sa to neda zabyjať skôr ta zabiju a strah v hre spiš na smiech zahrajte si ako ma vypadať strašna hra outlast :)
  • totální odpad tato hra nesahá ani p paty sniper elite V2
  • achjo, nevím nevím no...spíš mám strach z té hry, než ze hry:)...jsem zvědav jak to dopadne no...
  • Jack1947
    Achjo, tak rychle ? Ja cekal ze to vyjde az tak po Sniper elite3 . To se mi moc nelibi . *7*
  • Včera večer jsem si to předobjednal na steamu s dvacetiprocentní slevou.Stálo mě to necelých 280 kč.Jednička mě bavila tak jsem zvědavej jaká bude dvojka.Snad tam bude víc levelů než v jedničce tam jich je šest.A to že to má být strašidelnější,tvrdší nový nepřátelé to beru už se těším.
    • Ty toho asi moc nahráno nemáš vid' skus nějakou hlubší hru ne jen tupý koridor s markerem jdi sem zabij tohodle. Skus System Shock tam musíš prokázat určitou inteligenci a nikdo tě nevodí za ruku.
      • Tady se nam nejak rozjela herni inkvizice. Proc by nekoho SE:Nazi Zombie Army nemohla bavit??
        Predevsim je tam COOP mod a uz to dava moznost se s prateli vyradit.
        Ad tupy koridor>doufam ze kazes svatou pravdu i v kazde debate ohledne Call of Duty, ktera je vrcholem tupych koridoru se skriptovanymi udalostmi.
  • Dolfi musí rotovat v hrobě.
    • Jsi si jistý, že tam pořád ještě je ? *4*
      • nebo že někdy nějaký hrob vůbec měl?
  • SE2 byla oproti jedničce naprostá *11* Zombíci to zcela určitě povýší na zcela novou úroveň!
  • zajimavy variace, ruda armada jsou vlkodlaci?
    • Nie, mimozemski upiri.
  • ruda armada jsou co? vlkodlaci?
    • jnsCZ
      Vlkodlaci jsou taky náckové - Werewolf Women of the SS http://www.youtube.com/watch?v=o0Iw6O_1EJI

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit