Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • exmaxx
    Ale jo, proč ne *4* Asi se u toho nasmějem, ale co, bude to do pohody.
  • Tak to je dobrej trapas *15*
  • darthak
    no neviem, na toto sa ani hulič nenamotá...
    • Tiez si myslim. Sice uz teraz nehulim ale v minulosti ked som bol zkureny, tak hentake nieco by som urcite nechcel hrat. Vyzera to jak totalna nudna uspavanka s osklivou grafiku a s nahulenym komentovanim od pana snoopa. Skor by som dal prednost niecomu ako GTA, Bioshock, Crysis...zkratka nejaka hra kde je otvoreny svet a idealne z co najlepsou grafikou aby to dotycneho hulica co najviac pohltilo *5*
  • Všechny rappery bych nejradši naházel na hromadu a postřílel...
    • Whoossain
      Někdy by stálo za to udělat něco podobnýho i s blbcema...
      • ZvacA
        To by pak neměl kdo střílet...
      • Proč? Hlásíš se?
  • fizola
    Snoopp doggy dogga mam rad, a to zrovna nemusím rap :D minimálne na kalby to bude dobrá vec :D
  • Whoossain
    Snoop Dogg neni The RZA a tohle nebude další Afro-Samurai...
  • MidnighT91
    Sakra kde je můj bong !?!
  • Odulin
    Zlatej Def Jam.
  • koudja
    No vypada to dobre mozna to bude prvni bojovka co si zahraju je to spravne ulitly
  • Podívej, mě je ukradené, co kdo poslouchá a nebo podporuje či čemu fandí. Každého jeho věc. Ale všechno se dá dělat dvěma způsoby; slušně nebo idiotsky. Ty to děláš tím druhým způsobem, bohužel. To se pak nediv, když na to lidé reagují jak reagují. A pro toho borce, co tu cintá něco o 150kg nerdech; nejsem zase takovej borec, abych váhu lidí odhadoval podle jednoho příspěvku na netu, ale teď jsi vážně fest mimo. I zdraví a sportující lidé mohou mít rádi hry ;) Já jsem třeba abstinent, nekouřím, neužívám žádné drogy (krom GWII), pravidelně posiluji a dělám aktivně dva sporty.
    • pyshta69
      Stále TY môžeš byť tým druhým spôsobom a VROOK ten slušňák, aj napriek tomu že aktívne robíš dva športy a drtíš GW2. Máš čudné merítka...
    • Kozy
      Ačkoliv nejsem abstinent, drogy užívám a původně jsem se chtěl Vrooka zastat, tak po tom co jsem to pročetl celý ti musím dát za pravdu. Z těchle "wannabes" co chtějí vypadat tvrdě a patřit do nějaký subkultury je mi fakt zle. Hlavně že je to fakin cool.
    • Vrook
      Ty něco mektej o slušnym a idiotskym způsobu. Já napsal svůj peaceful komentář k Snoop Doggovi a k jeho hře. Ty jsi ten, kterej přišel a začal kolem sebe kopat a urážet.

      Končim, musim jít makat, nazdar..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit