Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě hra zklamala. Co se příběhu, vzhledu, slohu a hudby týče, stejně tak zasazení a designu nepřátel, jednalo se skvělý počin. Toto vše ovšem neznamená nic, jestliže hra není strašidelná (hned po dohrání jsem se pustil do Amnesie a tam jsem se i sem tam cítil nesvůj, ačkoliv se u videoher již nějaký ten pátek nebojím) a celkové hraní spočívá v držení klávesy W a občasného zmáčknutí levého CTRL, abych si dřepl. Hádanky nebyly snad žádné, stejně tak chyběla nutnost dávat pozor na baterky/olej ve svítidle, absence 'sanity' systému hře uškodila tak moc, že snad jen to ji sráží z možného čísla 10 na 6 (jako horor, 8 jakožto 'walking simulator', nebo't tam se, minimálně délkou, jedná o nadstandardní počin).
    • Mám jiný názor. Je jen dobře, že SOMA není "další Amnesia" v jiném kabátku a líbí se mi, že hra působí suverénně. U Amnesia: AMFP od The Chinese Room mi absence prvků typických pro první Amnesii vadila, ale tady nevidím důvod. Ve Frictional Games správně poznali, že je třeba inovovat místo recyklace původních mechanik.
  • PC vyvojari to maju veru tazke pri tych mega predajoch na pc. U Amnesie som cakal tak 10 mega kopii nakolko to kazdy pc mastr rejs hral
    • Je to na PS4.
    • Jack1947
      Není tohle i na konzoli? já jen že se to s gamepadem hrát dalo.. *7*
  • Jack1947
    Vůbec tam nemuseli být nahánečky s tupounama. Hned by to bylo... i možná stejně dobré.

    Příště snad dotáhnou i ten horor, neřikám že nebyl ale to možná jen ze začátku, jinak SCifi to špatné nebylo...
  • Dohrál jsem obě Amnesie i SOMu. První Amnesia sice byla děsivější, ale co se týče hratelnosti, technického zpracování a hlavně příběhu, tak tam SOMA pořádně pokročila. Takže Frictional Games ten úspěch přeju.
  • Hm,já čekal aspon milion.
  • Tak to má být! Hororovky mě vůbec nebaví, ale SOMA měla tak úžasnej příběh a atmosféru že jsem byl schopnej přetrpět i ty naháněcí pasáže s monstrama.
    • KronosDeret
      absolutní souhlas, tohle bylo tak dobrý scifi atmosférovka že jsem i ten horror překousnul...
  • Dohraju Amnesii a tohle hned lapnu z PSN. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit