Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo bez urazky,kdy jste stahovali posledni update do gt5?????????????Jste blazni!Tak v sobotu v 17h!suffle race.Moje ID akta9.Ala marin123321.uvidime chromaci.GT5 bomba!pro neznali v menu online,coffee zluta bublinka,a chnd vas to prepoji na trat,kde jezdime.EA shift *1* fuj!!!!
  • Tak jsem zkouknul par obrazku a neodpustim si poznamku.
    Kdyz uz si daji praci s tak propracovanym modelem interieru i texturami s vysokym rozlisenim pak nechapu proc tomu davaji tak neskutecne sterilni a umelohmotny vzhled. Zadny ambientni stiny vsechno neprirozene vypulirovany ani naznak opotrebovani nebo pokrceni. To je pozadavek automobilek kdyz poskytuji licenci? Tedy ja bych si do tak vypadajiciho auta snad ani nesed. Je to absolutne bez kouli vypada to jak nova hracka pro deti prave vybalena z igelitu.
    Misto nesmyslneho pulirovani modelu aut by meli venovat vice pozornosti tratim ktere porad vypadaji jak pred lety. Nudny prazdny bez zivota a detailu.
    • Moje rec! Ja bych tam na ty trate dal alespon zonglujici klauny, pit girls a ohnostroje!
      • Snaha o parodii dobra ale kazda trat ma technicke zazemi. Kolem se nachazi spousty objektu i lidi byt za svodidly. Je to proste cirkus. Casto je to dost opotrebovane opryskane porostle vegetaci. Trava rovnez nevypada jak na golfovem hristi.
        Sorac ale Gran Turismo je dle mne sterilni. Sterilne vypadajici auta ve sterilnim prostredi. Nic ve zlym ale i trate Shift2 maji vetsi koule.
        • mdkGT
          Hm mas pravdu, napisu jim. Travu udelejte vyssi o 2cm, sem tam nejakej drn, to zvedne hratelnost nejmin o 150%. Zavodni hra je preci o trave v okoli trate, ze na to ti japonci neprisli driv.
          Sem tam by pres trat mohla prebehnout srnka nebo zajic....
          Lidi tam jsou, i se hejbaji a mavaji vlajkama, tady nevim co si tim myslel, nejaky bitches v bikinach jako v NFS necekej.
        • Ja vim co myslis ale nedalo mi to :D
  • ehm... to mi prijde jako posledni vykrik dotmy... honem predelat 5tku a vydat ji jeste na ps3 jako dalsi dil... $ony $sony.....
    Jsem velice skepticky vzhledem k delce cekani na GT5 a tem recem od vyvojaru ktere pak byly jaksi mimo realitu pri finalnim vysledku *8* Nadseni se tedy nekona, alespon u me.
    Waiting for Asseto *14* *14* *14*
  • Na PS4 to nevychadza z toho dovodu, ze na GT6 zacali PD pracovat este pred dokoncenim GT5... Takze ak mali 6ku dokoncenu na XY% na stavajucu architekturu, tak by bola dost velka chyba zacinat zase od zaciatku... Hlavne ked v case vydania bude trhu vladnut PS3.

    Podla mna sa dockame GT7 na PS4 a nebude tam tak dlhe cakanie ako v pripade 5ky na PS3.
  • Sa pozrite ako pekne to vyzera a ide to na prehistorickom hw ps trojky. Teraz si predstavte ze rovnakou mierou bude naka hra optimalizovana na ps stvorku. Oci vam vypadnu.

    Samozrejme za predpokladu ze vobec niekto nieco take spravi, coz pochybujem.
  • to uz je ctvrta hra kterou jeste budu kupovat na ps3.metal gear nepocitam,ten snad bude na ps4.sony jede
  • Další video, paráda už se nemůžu dočkat až si s cobrou projedu driftem nový tratě :) Vypadá to nádherně už aby tu byl gameplay. http://www.youtube.com/watch?v=7naFe7RWARg
  • No nechci prudit,ale není to náhodou na ps3,protože to žádná nová hra nebude?Přidají auta,změní menu,jinak to bude stejný jak 5 .
    • Protože CoD je každej rok naprosto nová hra, co?
      • Vrook
        Vždyť žádný CoD nezmiňoval ani to s tim neporovnával. *15*
        Naopak to dává smysl.
        • No vzteka se ze to je porad jedno a to stejny, ja argumentuju ze to neni jedina takova hra...rozumis?
          • Vrook
            Dyť se nevztekal. Nebo já to alespoň chápal jako reakci na to, že se níž v diskuzi řeší, proč to neni na PS4.
            EDIT: A argumentace "neni to jedina takova hra" je sama o sobě na pováženou. *15*
            • mdkGT
              Na PS4 to neni protoze jsem Kazunoriho prekecal, aby to udelal jeste na PS3, protoze nemam prachy na PS4.
  • Ted na twitteru ředitel sony ukazal screen "ze hry na ps4" ktery pise ze nelze prehrat, protoze to neni Ps4 disk, tim nam asi chtej rict ze to ani nebude :)
    • Pan_Klobouk
      Broucku, ten reditel je fake. Mozna taky sledujes knizete a prezidenta... ale i oni jsou fejci.
      • Aha, podlehl jsem masové panice *2* A ty dva hovádka opravdu nesleduju :)
  • Raději bych kdyby těch vozidel byla "jen" polovina (a pokud možno více Evropských) kdyby byly ale všechny v "premium vzhledu". Ti co hráli GT5 vědí o čem mluvím.
    • Loneck
      Souhlas. Radsi mene aut a vsechny premium. Nekonzistence modelu aut je jedna z chyb petky.
    • Souhlasim, beztak to tam je 5x Golf a Najdi rozdíl minihra :D A když to takle je u 100 aut, množství aut letí nahoru...
      • sugyn
        Agreed, sice me japonsky vozy nevadi ale vadi me ze tam je 25x Mazda MX-5 z toho 10x 1.6l potom 10x 1.8L zbytek jsou specialy a jeste je to zamichany podle roku vyroby. Staci jedna, posledni s nejlepsi motorizaci. Nikdo si nechce v zavodni hre vybirat (napriklad) jestli pojede v BMW 320i rv. 2002 nebo s 325i rv. 2004.

        Potom by to chtelo predelat campaign rozumnym zpusobem, mam jet zavody s italskym autem, jdu a koupim si ho, vyhraju zavod a za odmenu dostanu italsky auto... why? Chtelo by to nejakou navaznost.

        Vic premium aut. Vylepsit interface, zrychlit hru. Vic moznosti tuningu. Zlepsit multiplayer, trva dlouho nez si najdes a vyberes zavod podle svyho gusta.

        Tak ze uvidime o Vanocich jestli se im to povedlo.
    • mdkGT
      Nevim, ja jsem od GT1 zvyklej na kameru pred autem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit