Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anon-ym

    Tipuju že další budou Last of Us a Ghost of Tsushima, o obojím už se šuškalo a oboje bych si moc rád dal.

    • MalyZeli

      Nejspíš to tak bude, a Ghost of Tsushima je luxusní. Dám si určitě další repete pokud to vyjde na PC.

  • Corvus

    No a pak, že se na PC JEN pirátí, že? Mít miliardičku navíc nebo ne... to se asi vyplatí, kor dnes, kdy se otáčí každý cent. Osobně jsem koupil veškeré exkluzivity a koupím všechny budoucí. Takže šup s Returnal (předně) a pak mi dejte Bloodborne a Ghost of Tshushima. The Last of Us (jedničku) remaster jsem si vyzkoušel asi do 1/4 hry u souseda a zase tak moc mě to nechytlo... dvojku bych si asi užil více.

    • frank.horigan

      U TloU vřele doporučuju hrát oba díly, ten děj je tam zcela zásadní. 

  • Inquisitor

    Zatím jsem nehrál jedinou konzolovku, co by mě bavila. Po dvou hodinách zklamání ze stereotypní hratelnosti.

    • Inquisitor

      No co, můj subjektivní pocit z těch her. Prostě mě nebaví. Já vám na ně nešahám.

    • Corvus

      Aha! :-D

  • Morraw

    Všechny tři hry TOP, jen tak dál Sony. Těším se na Uncharted a mohlo by přijít i Last of Us.

    A úplně nejlepší, kdyby porty nevycházely s takovým zpožděním, ale to se nestane :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit