Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ked zapnem ps4 a pyta ma pripojit ten dualshock na usb aby spravilo update nepodari sa to. Napise not connect lenze jak teraz skontrolujem ci som pripijeny k wifi ked mi ani nezapne ps bez tej aktualizacie teraz nemozem zapnut nic
  • Mužů hrát hry co jsem koupil v Česku na britské ps4? Prosím odpověď
  • Zajímalo by mě, jak velký bitrate bude chtít FullHD ve 30fps s bezeztrátovou kompresí. *1*
  • tak k cemu konzolu, kdyz bude vsechno na PC?
    • machrovinka, ukazat vsem okolo, ze mam na to vlastnit i nesmysly
  • Valka konzolistu a pcckaru nic jineho clovek neceka pod tim clankem :D
  • zahrajte si hry včerejška na technologii zítřka již dnes, úžasné! *1*
  • MalyZeli
    Výtečně >:-) !
  • Bezdratove se dualshock 4 pouzivat vazne neda. Ja ho z kabelu neodpojuji (tak casto ztracet kontrolu nad hrou a vytrhavat se z ni pro hledani kabelu mi za to nestoji). A k pouzivani na PC ho stacit zapojit do USB. Funguje jak na W7 tak i na W10. Par excellence SONY marketing s rohlikem a opijenim.

    Co na druhou stranu vyleze z PS NOW je vec jina. Potencialu plna.
    • Používám DS4 bezdrátově naprosto bez problémů. Bluetooth dongle + scp service.
      • OP si stěžoval na slabou výdrž baterie a já souhlasím... DS4 opravdu není na delší hraní

        pokud nehrajete déle než 3 hodiny v kuse, tak vám DS4 může přijít "bez problémů", ale po těch 4 hodinách baterka začne rychle odcházet.

        Kde jsou zlaté DS3, které i po pár letech využivání (dost opotřebené) pořád dokážou bez problémů utáhnout 10 hodinovou (NHL) párty?
  • dle meho to meli udelat uz drive, kdyz koupili gaikai. Ted uz je trochu pozde, ale prece...
  • Morraw
    Paráda. Jako PC hráči mi bude stačit okusit PS exkluzivity jako God of War, Uncharted, Last of Us, Infamous a Killzone. A to jsem plánoval koupi právě PS3. tsk tsk
    • Kdyby to byly jen tyto hry, to je ti malo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit