Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Driveclub je fail ... proto Evolution terminovali . Bohužel kecům o udržování Drive Clubu nevěřím - nový obsah vznikat nebude a postupně ji Sony uspí .

    Taky je to prvá hra , co jsem si pro PS4 koupil a bez uzardění přiznám - být už na PS4 Gran Turismo 6 , tak to ani nehraji .
    Hraje se to dobře , vypadá to dobře , žádný tunning , žádná extra volba preferovaného vozidla, málo aut , pár tratí (dlouhé ale ...) a všudy přítomné předražené DLC a motorky jako samostatná hra ve hře :( .

    Sice proklamovaný sociální aspekt , kdy se až s šesti kamarády předháníte v zajetí nejlepšího času v grupě a s grupou útočíte na žebříčky aktivních eventů si konečně vychutnávám , nicméně mi to vše přijde jako trochu natahované zajetí licence z GT :/ .
  • To sis opravdu vybral špatně, snažit se diskutovat stímhle hráčským odpadem opravdu nemá moc cenu, jeho argumenty mají váhu asi jako hodnocení na metacritic. Argumentuje totálníma slátaninama a pak se otírá o kvalitu příspěvků ostatních
  • ucho
    Ta hra vypadá parádně, řídí se to taky slušně, ale co jsem zkoušel tu free verzi, měl jsem trochu klaustrofobický pocit z jízdy. Prostě vnímám ty neviditelné mantinely kolem trati a to mě od toho celkem dost odrazuje.
  • potatoe detected
  • Tohle je odraz současné herní scény. Totální bahno. Kolik je v diskuzi lidí, kteří hráli tu hru? Jestli pět? Jinak totální bahno od PC jelit... Neskutečné.
  • 30 fps pro ponalejsi hry treba stealth adventury tahovky atd proc ne ale pro zavody nebo mp fps opravdu ne
  • asi nemá co ukrást... Tak trollí pod PS4 novinkou...
  • Ja jen nechapu, proc se sem cpe ten masterrace-fps-uchyl LV426...
  • Ona inkriminovaná zní celá následovně:
    "Víc fps je lepších, ale 30 fps zůstává prodnešek a pro hraní ovšem i tak dostačujících...."
  • nebreč pořád klaune...
  • Z diskuze:
    "30 FPS je pro hraní plně dostačující."

    Vy jste klauni :-D Asi jste nehráli nikdy nic pořádného a pořádně. Tohle normální člověk nemůže říct.
  • BangMeInBangladesh
    Jo ta jizda v dešti je fakt dobrá, ale další pozitiva DriveClubu mě nenapadají.
  • BangMeInBangladesh
    MotorStorm byl fajn, teda spíš první dva díly, Apo už byla trochu nuda. Driveclub je přehypovaná nudná ptákovina, která težila jenom z toho, že na PS4 ještě nevyšlo Gran Turismo, jinak by to byl ještě větší fail.
  • Odulin
    Škoda, v DriveClubu jsem odjezdil slušnej počet hodin a pro mě je to skvělá a krásná arkáda. A čert vem nějakých 30fps, hratelný to je krásně, naprosto v pohodě, bez problémů. :D
  • graficky stale nepřekonana zavodni hra s nejkrasnejsimi efekty pocasi. Je nadhera tak jet za bourky k veceru, kdyz pada tma. Fakt parada.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit