Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja teda pevne doufam ze flash skonci v propadlisti dejin kam patri...
    • A co ho nahradí a v čem ho tato náhrada překoná?
      • smejki
        v ... efektivitě?
      • Snim o svete s HTML5...
        • Když vidím současnej boj s HTML v různejch prohlížečích, tak o světě HTML5 sním spíše noční můry. O tom, že napsat náročnou prasáckou animaci pomocí JS a cavnasu lze stejně snadno jako ve Flashi raději nemluvit
  • Nemyslím si, že tím 3D myslel "skutečné" 3D s brýlemi. Podle mne narážel jen na to, že Flash 11 umožňuje akceleraci grafiky pomocí GPU a tedy použitelně rychlé vykreslování polygonů v prostoru., tedy 3D hry v tom smyslu, v jaké je známe na 2D monitorech...
    • Jak se píše v článku: "Tím spíše, že jde mnohdy o činnost provozovanou během práce" Už vidím, jak mi zaměstnavatel pořizuji do kanclu výkonné železo s gpu, abych si mohl pařit flashovky ve 3D *1*
  • MrSanta
    Sociální hry a ještě 3D - jen to ne *8*
    • Plivu na socialni hry!
      • Moi aussi!
  • EuroSamurai
    Hezkej skok dolů z hry formátu ico a shadow of colosus k sociálním hrám.
    • trosku se divim, ze zrovna sony nedokaze zaplatit sveho elitniho zamestnance a pusti ho ke konkurenci
  • uzivatel1982
    ico i shadow jsou velky srdcovky a i dneska jsou porad zabavny. Doufam, ze se jim to podari dokoncit a vydat adekvatniho nastupce. Ale myslim, ze tyhle změny jsou jen organizacni spis nez ze bysme meli mit strach z padu celyho projektu..byla by to velka skoda.
  • No tak snad jeste toho Guardiana vydaji. Tesim se jak svina a byl bych docela nastvany, kdyby to nedopadlo...
  • Celkem mi začíná vadit jak všechny možné subjekty (výrobci "velkých" her, novináři, rádia,politické strany) neustále vnucují lidem Facebook, že například na různé soutěže, ankety, minihry které odemknou dodatečný obsah do "velkých her" a tak podobně je možné se dostat pouze přez facebook. Člověk by měl třeba i chuť se zůčastnit ale nemá žádnou alternativu, jako třebas běžnou webovou stránku (která i třeba vyžaduje registraci) a já osobně si rozhodně kvůli nátlaku třetích stran žádný facebook zakládat nebudu a myslím, že bude dost lidí s podobným odporem k veškerým sociálním sítím typu facebook. Můj názor je ať to klidně dělají pro ty co o facebook stojí ale měli by nabídnout i alternativu pro ty kteří prostě o takové věci nemají zájem. *16*
    • Hairy_Ass
      Problém je, že tím už zmagořila velká část populace (to je tak, když se na vás něco hrne ze všech stran...), ale já to vidím podobně jako ty. *4*
      • Já taky.
        Facebook mám tak možná na nutnou domluvu.

        Jinak to končí, že maminka peskuje syna, že jen hraje, ale sama drtí zeleninu ve Farmville 24/7... *7*
  • Tak to je ale smutny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit