Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdybych se neumel rozhodnout mezi ps4 a xbo, tak uz bych umel.
  • Takže ps4 bude můj novy systém.
  • Loneck
    Hidetaka Miyazaki:

    "One of the core concepts that I've had, even with Dark Souls and Demon's Souls, is my mission and my goal is to make a very beautiful game," he says as the demo draws to a close. "I know a lot of people have a hard time believing it when I say those words, because that's not the first thing that comes to mind. I always believe that there is beauty in darkness. And so with Bloodborne, I feel like the darkness is darker, which means the beauty is going to rise - and you'll be able to really see that beauty out of the darkness."

    Každý ať si to přebere jak chce.
    • MickeyMutant
      "What drew me to the Dark? I do not know. I feel affinity ... and warmth. Something universal, nostalgia ... even. Those who discover Dark realize this. This game lies closest to the Dark. That is why I made it. May the Dark shine your way, young Undead."
    • jak rikam, dočista mu hráblo
  • muj názor je že jedine chorá nebo posedlá mysl dokáže delat na nečem takovém - ty spousty krve, kuže vnitrností a masa v tom traileru - z toho bych blil kdybych to musel hrát. démon dneska řádí ve svete a ukazuje se to i v herním prumyslu
    • TheGGG
      je to 18+, nic pro tebe, omalovánky jsou jinde
    • tak já nevim, nemělo by se to zakázat ? *2*
  • P1trs
    teda se*e me jedna vec, a to ze Miyazakiho poslali delat na tomhle misto DS, proc toto nenechali delat toho saska, co delal DS2? jak slibovali, ze tim serie neutrpi bla bla bla
    dal nechapu proc nas chcou dojit dalsim temnym ARPGckem
    • Protoze to neni otrok a prohlasil, ze chce delat originalni hry a ne druhe dily.
    • kennyB
      Protože jestli to bude stejně dobré jako DS, tak bude zase o jednu kvalitní sérii více. Já osobně se tedy těším.
  • MickeyMutant
    "...děláme opravdové hry pro lidi, co milují hry."

    To by mě zajímalo, jestli to v japonštině zní stejně blbě jako v češtině. Asi jo.
  • Tak tohle bych si zrovna radši zahrál, než sledoval na youtube. Já si snad tu konzoli na starý kolena nakonec pořídim.
  • RangerCZ
    Já vím že to nepatří do diskuze, ale kdo by rád viděl remake her Medal of honor 1 a Panzer front ?
    • kennyB
      Jo, první Medal of Honor byla skvělá hra. Nikdy nezapomenu, jak mi pes přinesl odhozenej granát zpátky *1* Panter Front taky byla dobrá hra *3*
      • frag.ment
        Jo a ve své době byl i Pacman skvělá hra..
        • kennyB
          Taky pravda. Ale bylo od té doby v nějaké hře to, že nepřítel odkopával granáty???
  • posledny odstavec znova na urovni skolkara, niekto si tu lieci komplexy?
    • Proč? Dyť tu diskutucí, hlavně z řad pcčkářů pořád tvrdí, že je lepší koukat na youtube než to hrát. Ano, takové nesmysly zde píší, tak se nediv, že pak příjde rýpnutí...
      • a co ze to tvrdia ?? tak vela ludi viac bavi pozerat ako hrat ?? pre niektorych je to zabavnejsie. vidis v tom nejaky problem ?? drvivu vacsinu ludi bavi sledovat futbal ale malokto z nich ho hrava
        • Vsak koukat na fotbal misto jit si ho zahrat je stejne pitome. Televizni sportovec je stejne smesna figurka jako you tube hrac.
        • kennyB
          No jo, jenže ti co většinou jen sledují videa, tak nejvíce držkují co je na té, či oné hře špatného *1*
          • znova, no a co ? v tom clanku sa im neposmieva za to ze drzkuju ale zato ze ich to bavi viac ako hranie. nech si zajde do takej korei kde mas x tv programov kde ide len hranie a ludia to normalne sleduju. ako vravim v poslednej dobe tu same perly pisu nejaky sedlaci
            • "a jenom cvok, by chtěl sledovat hry od FromSoftware na youtube..." vyrok sedlaka co zije v 20 tom storoci. na sektor nechodim ten este o par urovni pod games ;) ale mas pravdu vratim sa ne lepsie portaly
            • kennyB
              A myslíš, že v Korei u nějaké herní tv říkají, že je to stejně konzolová sra.ka, jakou to má konzolovou grafiku a jak tohle může někdo hrát s gamepadem???
            • Tak se vrať na sector. sk ty sedlák, pokud se ti tady nelíbí. Je to napsáno s vtipem, takže nevidím, kde je problém a jenom cvok, by chtěl sledovat hry od FromSoftware na youtube...
  • TheGGG
    Tak ten konec nebyl povedený, nevím proč se zdejší články snaží pořád do něčeho rýpat. Prostě exklusivity jsou na každé platformě a je to jen dobře.
    • wenceslaus
      K čemu je exkluzivita dobrá? Budí to dojem, že jen chtějí nutit lidi kupovat platformu, kterou jinak nepotřebují/ nechtějí...
      • yenda1
        V tom nevidím problém. Jsou natolik sebevědomí a mají víru ve svou značku/jméno, že si to můžou dovolit vydat na jediném zařízení (Sony samozřejmě exkluzivitu řádně zacáluje). Pánové v kravatách prostě sází na nejjistější jistotu.
        Na druhou stranu kvůli jedný hře bych PS4 nekoupil, ale já prostý živáček nejsem důležitej. *1*
      • TheGGG
        Díky tomu že se hra dělá jen na jednu platformu se mohou vývojáři zaměřit na maximální využití výkonnu dané platformy. Exklusivity vždy vypadají najlíp a patří k nejlepším hrám na dané platformě. Každý si musí zodpovedně vybrat sbírku titulů, které mu nejvíce vyhovují.
        • To je pravda.. Se podívejte jak božsky vypadá na PS4 Infamous a pak na multiplatform Watch Dogs, které i na PC vypadá dost ošuntěle...
      • Lawliet
        Já si nemyslím, že tohle je válka platforem (PC/konzole) spíš válka konzolí PS/XBOX. Uvažme. Kdo by si kupoval další platformu kvůli exkluzivitkam? Jeden ze 100 potencionálních zákazníků? Já mám taky hrozně rád serii Crash, ale neválí se mi tu konzole PS1 a to je to podstatně menší investice.
        • podla mna ani ziadna vojna konzol neexistuje, jedine tak v hlavach par specialnych jedincov. ja mam rad vsetky konzoly a zariadenia a tak isto aj vacsina ludi co poznam, nik uz dnes neriesi co je lepsie, lebo ziadna platforma uz dnes nie je diametralne odlisna od ostatnych, niekto tu zaspal v puberte..
          • Lawliet
            Mezi Sony a Microsoftem určitě válka existuje a dokazují to časté akce typu beta Evolve exkluzivně pro XBOX a podobně. Je to jen přetahovanice o zákazníky. Mezi publikem XBOXu a PS to až tak horké být nemusí, ale kde jde o prachy, je válka. U nás už je celkem irelevantní, ke komu se v boji přihneme. Pouze poskytujeme neplacenou reklamu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit