Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prey 1 je skvělá hra... doufám že pokračování bude alespoň tak dobré jako první Prey, příběh, postava za kterou se hraje, hratelnost.... Jen doufám v lepší systém obtížnosti a AI, obtížnost byla komicky nízká a AI tragicky nulová ale přesto jsem si tu hru zahrál několikrát což svědčí o tom že ta hra má ostatní věci kvalitní. Na tu obtížnost jsem našel mod který to trochu vylepšuje.
    Jenže po shlédnutí videa začínám mít pochybnosti... např. ty řeči o levelování jak je super a hláška otevřený svět mají hráči rádi... to jsou bláboly k pláči, právě to v prvním Prey nebylo a měl spoustu neduhů které jsem zmínil ale i tak byla dobrá, kouzlo té hry bylo úplně v něčem jiném. Nechci malovat čerty na zeď ale mám po řečech toho pána značné pochybnosti a ty boty s tryskami... *11* Dále některé mise vyžadují stealth... 4:58 to hromadné auto-zaměřování nebo co to je *11* *11* *11*
  • kedy uz konecne zacnete pouzivat youtube? okrem toho ze vas tam najde viac ludi, tka si budeme moct prepnut aj na hd rozlisenie, kto uz len v dnesnej dobe pozera SD a dokonca mi na youtube nacitava 720p plynule, niekedy aj 1080p bez toho, aby som si to vsimol, tu na slabe rozlisenie cakam na video kym mi ho nacita strasne dlho, prosim vas tiscali, niesom prvy, co sa na to stazuje, pri kazdom prispevku je to uz rozpisane....robte s tym nieco, lebo nielen ja, ale viac ludi tu uz koli tomu aj chodit prestane, ked si to potom musi hladat este aj niekde inde....
    • janchor
      YouTube pro nás není použitelná alternativa, protože tam často koliduje natočenej obsah (třeba záběry ve videorecenzi) s jejich čmuchacím algoritmem na copyrightovaný věci.

      Vlastní přehrávač je v přípravě.
  • Prosimvás, když už budete předělávat přehrávač, dejte do něj taky možnost "přehrávání", přeskakování v čase. Omylem jsem si to v půlce zavřel a teďka zase musim čekat, než se to celý načte (mimochodem, načítá se to vážně pomalu a to není mým netem).
  • panecku,ten clapik mlel ako mlyncek,bez titulkov by som mu polovicu nerozumel... *1*
  • cože? blbej pinball???? *10*
    • pinball si jdi zahrát do hospody :D
    • Lol, prej pinball :D
  • proc si doprdele nemuzu nastavit nizsi kvalitu videa? ja mam starej comp me to jede 1 fps sakra *16*
    • No aby si se neposral
    • janchor
      Protože se na přehrávači, kterej to bude podporovat, teprve dělá.
  • Myslím, že by bylo lepší, kdybyste do těch videí dávali spíše žluté tytulky, než ty bílé. Špatně se to na tom bílém pozadí čte.
  • JohnyTheZik
    Paintball jsem hral nekolikrat a nekde se mi "kempeni" dost vyplatilo, takze prirovnavat to k paintballu muze bejt taky dost zavadejici :D!
    • Lawliet
      no... paintball neni hra o kempení.. jestli tě tenhle styl adrenalinu baví... no tak budiš
    • Když se koukneš na videa se sportovním paintballem ( http://www.youtube.com/watch?v=wEDXitSn2vQ ) žádný "kempení" se nikdy nikomu nemůže vyplatit.... vím to tak trochu z vlastní zkušenosti... :) hraju v jediném čewském týmu v evropské soutěži millenium https://www.facebook.com/pages/MLKings-Paintball-Team/171873809540364 a malý článek ... http://vymola.blog.idnes.cz/c/192896/Uspechy-o-kterych-se-nemluvi.html
      • JohnyTheZik
        Jo, sportovni paintball me nenapad :D.. v lese se "kempit" da celkem dobre :D.. jinak pekny, smekam :)
        • jo u militárka je to trochu něco jinýho kdo si počká ten se dočká... :) v tom rozhovoru to bere, spíš z pohledu sportovního podle těch "slidů jako baseballisté"....
  • "You get high a lot" - dobry neumyslny dvojsmysl, i kdyz kdo vi *3*
  • Jedna z mala her, na kterou se velmi tesim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit