Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • problem tohoto technologickeho dema je že vas po chvili hrani prestane bavit a dostavi se stereotyp. jinak by taky mohli občas vyjít ven a kouknout se na oblohu jak vlastne vypada vesmír (takhle ne)
    • Koukat se z jednoho bodu do vesmiru a tvrdit, ze tak vypada vesmir je kapanek kratkozrake. Navic Star Citizen nekopiruje nas vesmir, ale vlastni. A hry jako takove nemusi 100% byt podle reality, potom uz by to nebyla hra, ale model reality.
    • "problem tohoto technologickeho dema je že vas po chvili hrani prestane bavit a dostavi se stereotyp"

      Tady pan nadporučík Dub už to očividně hrál...
    • walltar
      Tak je to alpha ... u těch je celkem normální, že to nejsou hotové hry, určené k dlouhodobému hraní. Ale třeba War Thunder hrají lidi celkem dlouho a ten toho nenabídne co se gameplaye týče o mnoho víc. Ale má víc obsahu.
      • ahoj prosím tě nemáš nějakej kontakt snažím se ti poslat zpravu na starcitizen ale furt mi to háže chybu
        • walltar
          Jakou chybu?
        • tak už se to podařilo
    • Ravenshot
      Tak víš jak, je to hra a ne simulátor od NASA. Má to bavit hráče a ne jenom astrofyziky s potřebou vyžadování maximálního detailu. Tak či onak, nebude lepší hodnotit vesmír ve Star Citizen, až na to přijde vhodná chvíle? *4*
      • Ravenshot
        Teď mě tak napadá, nejsi to ty s tou gravitací z minulého článku? Jestli jo, tak nebudeme se o tom snad znovu bavit, že ne? *5*
        • Ne, ve vesmiru neni hmotnost ani gravitace.
          • walltar
            lol
            • vubec nic ja prece tuhle diskuzi nezačal
            • Ravenshot
              Já se maxi obávám, že se pouštíš do debaty plné plochých a děravých argumentů, kde jsou fráze Einsteina vytrhávany z kontextu ve snaze docílit závěru, který by byl ale v rozporu se zbytkem jeho Einsteinovy práce. To by byla tak komplexní a vysilující debata, že není v zájmu nikoho, kdo se chce na herním portálu bavit, aby byla vůbec odstartována. Existuje Einsteinova rovnice pro gravitační pole i Einsteinova gravitační konstanta. Diskutovat ale nad existencí gravitace, gravitonů a kdo ví co ještě… já opravdu moc nechápu, co tím chceš docílit. Co je tak špatného ve hře Star Citizen na gravitaci, že ti očividně nedá spát? Jestli ti vadí slovo gravitace, tak si místo něj dosaď tu „sílu“, kterou uznáváš.

              EDIT:
              Kdo v dnešní době z normálních lidí vůbec chápe obecnou teorii relativity? Proč ji vlastně měli obyčejní lidé znát. I ta zastaralá Newtonova teorie se pořád používá, protože je jednoduchá a má vcelku přesné výsledky. Koho zajímají výchylky, rozdíli v setinnách a podobně? Komu prospěje hra, která by potřebovala superpočítač, aby mohla simulovat námi známou přesnost sil ve vesmíru? K čemu tohle všechno? Vyjmenuj mi jednu jedinou vesmírnou hru, která funguje přesně jako skutečný vemír. Stačí mi jedna.
            • walltar
              Pokud vím, tak Einstein počítá s gravitací ... jenom ji jinak vysvětluje. Jako zakřivení prostoru. Ale pořád to můžeš označit jako gravitaci.
            • ačkoliv se to muže zdát jako vtip tak newtonovi teorie ze 17. stoleti jsou dnes jiz davno prekonane, einstein vubec nepocita s gravitaci
  • RIP in peace GPU
    • walltar
      Rest In Peace in peace?
      • "RIP in peace" je hláška momentálně populární na twitchi
        • walltar
          Tak že jsou na twitchi retardi neznamená, že to je dobře ...
          • Vrook
            Vo twitchi nevim, nekoukám se jak lidi hrajou hry, každopádně je to zase taková ta lidově internetová variace - většinou tyhle hovadiny pocházej z fourchanů a podobnejch stok civilizačního úpadku a zvrácenosti... ale "rip in pieces" se třeba občas hodí.
            • walltar
              Tam je taky lepší napsat Rest in pieces. *1*
          • se stim smiř
  • Dival jsem se na jejich web do storu a nejak se v tom nemuzu vyznat, co musim minimalne koupit at mam ten battle modul co ma ted vyjit? Staci kdyz koupim tu zakladni Auroru nebo jak to je? diky za vysvetleni...
    • walltar
      Aby si měl Arena Commander potřebuješ:
      https://robertsspaceindustries.com/store/315-aurora-mr - pokud ti stačí jen hotová hra.
      https://robertsspaceindustries.com/store/316-aurora-mr - pokud chceš i přístup do bety.
      Plus
      https://robertsspaceindustries.com/store/403-arena-commander-pass - dřív byli balíčky i s celou alpou, ale ty už jsou pryč, takže si noví backeři musí zaplatit přístup do každého modulu zvlášť. Bude jich několik ... minimálně Dogfighting, FPS, Planetside. A každý bude mít podobný pass, který si bude muset koupit každý, kdo nemá balíček s alphou. Tyhle peníze se používají na přidání dalších slotů.
      • diky moc, konecne se v tom zacinam orientovat:)
  • Jsem si rozklikl diskuzi že si přečtu pár příspěvků k tématu... hm.. tak holt počkám až to vyjde na Bonuswebu, tam se dá občas diskutovat s "lidmi"... díky redakci za servis, výtečná práce!! Jako kdyby v pizzerii nechali zákazníky sráát na podlahu
    • bonusweb? seriously? *1* *1*
    • Ravenshot
      Diskutující komunita si za to tak trochu může sama, protože ty troly sama podporuje. Když přijde trol nebo jemu podobní nebo se objeví zcela zjevně stupidní příspěvek, tak se mu dostává přesně toho, co chtěl. Lidé na něj reagují a on se může směle hádat a smát a provokovat přesně jak chtěl. A lidé zase na něj reagují. Když už nechce games.cz zavést povinnou registraci (asi by se ale stejně nejednalo o úplné řešení), pak už je to jen v našich rukách. Dokud budou mít pozornost, co chtějí, nic se nezmění *4* . A lidé tady většinou nedokážou věci přejít, aniž by neprojevili svůj názor, takže se zase nikam nehneme.
      • Osobne si myslim, ze i diky trolum a nebo negativnim postum, ci hadky nekterych lidi jsou z casti potreba, aby to svym zpusobem zilo. Me osobne prijdou komentare na nekterych webech dost nudne a zastavam nazor "anonymity" na webu. Strasne nerad, kdyz me nekdo nuti se prihlasit, abych mohl prispet nejakym komentarem. Tam kam chodim pravidelne to dokazi pochopit, ale jinde chci neco napsat a uz se tam nemusim roky vracet.
        • Ravenshot
          Chápu, osobně ale trolování nepovažuji za správný přístup, aby diskuze žila. Každý očekává od diskuze k článku zřejmě něco jiného. Osobně netoužím v záplavě tři sta komentářů hledat těch třicet, které se týkají daného článku. Dokážu se bavit a rozjíždět diskuzi (nejen zábavnou) i standardní a normální cestou *4*. Nutnost přihlašování není žádným řešením. Restrikce se dají vždycky obejít a jsou v konečném důsledku spíše negativní. Jediným řešení, které mi přijde logické, jsem nastínil. Pokud se ale lidem líbí, když jsou diskuze živé tímto způsobem, pak se nedá nic dělat. Ať se lidé baví, jak chtějí *3*. Každý si stejně vybíráme, na co budeme reagovat.
      • Ja by som to spravil tak, že ked komentar dostane viac ako nvm napriklad -10 automaticky by sa reply na jeho koment zablokovalo :D ... ale to by asi nefungovalo
        • Cocra
          Takovou moc bych "naklikavacum" do rukou radeji nedaval. Zablokovali by schvalne i rozumne diskutery a ejakulovali nadsenim. Nechal bych to tak, jak to je. Nakonec je to horsi pro samotne provokatery. Tim, ze se tu seberealizuji, jim utika realna socialni komunikace a v budoucnu to bude mit, minimalne na jejich spolecensky zivot, neblahe nasledky. Proc je v tom nepodporit.
        • To je blbost už z principu, protože ne každý tady může mít stejný názor, který je schválený místní komunitou.
    • Vrook
      Nejsem sice žádnej fašista a zachování anonymity na internetu bych rozhodně nijak všeobecně nerušil, ale tady by to prostě chtělo, aby se uživatel musel nejdřív registrovat pod svym pravym jménem, věkem a fotkou co má na občance... bys tu pak žádný takový kecy nečetl, protože většina těch hrdinů, co je sem píše, by se minimálně fotkou a věkem tak provařili, že ač by se tu vztekali a kopali kolem sebe, seč by stačili, nikdo by je nebral vážně. *15*
      • To je ale hrozná pitomost
        • Vrook
          Taky jsem to napsal s nadsázkou spíš kvůli tomu komickýmu následku. Džííízs tady to zase všichni vzali jako návrh poslanecký sněmovně..
      • walltar
        Ale to by nebyla žádná sranda ... já se aspoň sem tam u diskuse zasměju. *1*

        Na seriózní diskusi o SC si skočím na naše fórum, kde si to můžu fašisticky moderovat dle své chuti. *1*
      • Veskoslav
        Tohle zavedlo idnes. A vesele se tam prohání stovky falešných účtů. Navíc není nic snazšího než si na koleji půjčit občanku a jet na jeho jméno;)
    • Reklama na konkurenční web.
    • Bonusweb jeste zije? *8*
  • walltar
    Když se tu už řeší technická stránka SC ... viděli jste už model obličeje?

    http://www.star-citizen.cz/wp-content/uploads//2014/05/Pilot_Head.jpg
    • Slušný. :D Víc mě ale rajcujou modely lodí, protože ty sou fakt vymakaný do mrtě. Chris sám prohlásil, že díky tomu, že plánujou rozlišení 4K, tak museli jít cestou high poly protože u fakovaných textur (normal mapping atd.) je v tomhle rozlišení problém. Jednak náročnost na paměť a za druhý už je to moc vidět. Stačí se podívat na to PAX video, kde jsou vpravo pod oknem ty tlačítka a každý je fakt vymodelovaný. :D
      • walltar
        NO já se celkem nemůžu dočkat, až uvidím třeba novou předělanou constellation. Protože ta co jsme měli v hangáru byla podle CIG moc low poly. Teď na ní zrovna pracují. Hornet a 300i už jsou předělané takže to taky bude zajímavé se podívat.

        Ještě nějakých 10 dní a uvidíme co nám ukážou.
  • Star Citizen = slet těch nejtlustších pc-nerdů. Nechybí tu upocený internetový Mačo Veskoslav, za chvíli dorazí tlustoprd Waltar a určitě tu někde skáče král nerdů Jump. Prostě odpad společnosti, co se stydí vyjít ven, si tady dokazují svoje ego. Zhubněte hovadaa!!!
    • Me tak napada, ze se okruh tlustych nerdu cim dal tim vic rozsiruje, co kdybychom udelali nejaky sraz? :) A kdybychom nahodou nemohli vyjit ven na slunicko, tak stale mame moznost se sejit na nejakem tom TS, Mumble, aj.

      PS: jinak si dneska lidi uzijte den, ja osobne jdu pribrat dalsi par desitek kilogramu, abych nahodou nezhubnul.. obdobi grilovani, bohuzel venku na slunicku a vzduchu, zacina!!! *5*
      • walltar
        No my už máme první sraz za sebou ... a myslím, že s tím co se tam nagrilovalo sme ztloustli trošku všichni. *1*

        Taky bych si něco ugriloval, ale tady pořád fouká. A mě tu v lednici leží hromada hovězího. *13*
    • Léčíš si komplexy? Docela slušný kr*pl.
      • Veskoslav Detected....
    • Snori_Nosohryz
      Nahlášeno;)
      • Snori, propleskni je všechny kladivem
      • Veskoslav Detected...
    • Veskoslav
      Jůů, ty jsi ale veliký kluk. Ale pozor, sestřička už jde, tak zase rychle schovej do té vydlabané díry ten notebook, nebo ti ho v tom blázinci zabaví;)

      P.S: Nestihl jsem ani aktualizovat stránku a z +11 na +26? Vážně? Které pako ze záhrobí seš pro změnu tentokrát? *1*
    • walltar
      No ty vole to je žblept, že bych z toho zhubnul. *7*
  • Jsem zvědav, kolik dolarů navíc po tom 29. vyberou :)
  • Veskoslav
    Jelikož náš Matrix prezident zatím nedorazil, tak to dám za něj:

    http://www.star-citizen.cz/
    • walltar
      Chvilku se du dívat na seriál a oni tu vypustí článek beze mě ... ani zaspamovat si nemůžu. *1*

      Btw ... kdyby někoho celý ten report zajímal v češtině tak http://www.star-citizen.cz/arena-commander-report-12-16-5/ ono tam většinou moc informací přímo není. Jen takové co se dělalo za minulý týden a ne moc technické, ale ten úvod od Chrise má pár celkem zajímavých informací.
    • Ravenshot
      Tak v tom případě ještě: www.star-citizen-wiki.cz/
  • To se vsichni zblaznily? Co mam hrat driv? Do dvou dnu nasoukany Mario Kart 8, Watch Dogs, Widlstar a k tomu ted jeste Star Citizen...
    • walltar
      A private beta Elite ... *13*
    • Pilgrim66
      Transistor
    • Veskoslav
      A nový Wolf:)
  • Ravenshot
    Než se zase zvrhne diskuke u Star Citizen k fenomálním konverzacím konzole vs. PC, tak bych chtěl poprosit, zdali by se potenciální budoucí aktéři podívali do diskuzí pod předešlými články ke Star Citizen. Já vím, že každý má právo na svůj vlastní názor a já to také respektuji. Jen je mi líto, že místo diskuzí nad hrou to jsou pak diskuze plné urážek, jízlivosti a výčitek. A přitom Star Citizen nikomu neubližuje a zaslouží si civilizovanou diskuzi jako každá jiná hra *3*.

    Prosím, prosím, smutně koukám *7*.
    • Ja mam taky doma konzole, vesim do nich zaclony. Nechapu jak to souvisi s pocitacema?
      • Ravenshot
        Jednoduše nijak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit