Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čiže na ps3 bude old gen? To akože keď chcem mať next gen tak si musím kúpiť ps4?
  • Tak honem ... zabecet a kupovat znova totez ...
    • By som rad, ale bohuzial na PC to vychadza az teraz. A poznam dost ludi co s kupou cakali az budu mat PS4 *13*
    • Jack1947
      To si pleteš s BF ne? nebo COD to je to samé tady máš bonusy.. aha tobě vadí že to výjde na nextgenu... njn tak pro ty co to nehráli spoustu lidí ani konzoli nemělo nikdy třeba, koupí novou konzoli a ještě k tomu GTAV. to se vyplatí.
  • Už jsem se lekl , že zdarma dostanou nové tři kontinenty . Asi jsem zmlsaný z Army , ale GTA 5 mi moc rozsáhlá nepřipadala (za dva dny v Online jsem důvěrně poznal každý kout :( ) .. Subjektivně vnímám plochu starého San Andreas jako větší ....
    • mě to subjektivně přišlo taky tak, ale zkus si ho projet dneska *1*
  • A když je dohraná a splněná, tak musím asi zase hrát znovu, že? *7*
  • Jack1947
    "...Zmíněný obsah navíc tvůrci z Rockstaru zpětně pro PS3 a X360 verze hry nevydají – jde o jakousi formu poděkování hráčům, co investují do next-gen verze..."

    Kdyby šlo o něco většího, např nové mise - byl by to slušný srrancec do hlavy všem těm kdo si pořídily oldgen verzi. Takhle je to myslím ok, pár zbraní (vlastně 2) to přeci nikho nevytrhne a ty fára a i lepší budou v nějakým tom updatu . novej kostýmek taky nezabolí. Milion dolarů se snad získat dá a dál už nic víc. Pojistí si aspon oblibu u pcckářů, kdyby náhodou zkonily optimilizaci nebo hra se nedala "moc" hrát. *4*
    • Jako ze nejaky virtualni auto a par dolaru si zajisti oblibu hry, kdyz bude naprosto odflaknuta a nebude se dat hrat? WTF? *15*
  • Mám předobjednáno na PC už skoro 2 roky. Je mi to jedno jak dlouho to budou odkládat hlavně, že pak dostanu nový optimalizovaný díl nejlepší hry historie Grand Theft Auto *5*
    • Máš předobjednáno už dva roky protože na PC se nejvíc kopíruje, takže by si sami sr...i na hlavu kdyby vydali PC verzi zárověň s konzolovou *1* . Ťem kecům o optimalizaci bych moc nevěřil vždy se nějak musí zdůvodnit pozdní vydání, ale musí se to sdělit tak aby ses na ně nezlobil (v podstatě tě poslali do pr...e způsobem, že tam jdeš s úsměvem a rád *1* )
      • Kinet1c
        Ked uz to musi byt, tak tu to mas.
        Samozrejme, ze na PC sa najviac kopiruje, ved je to najrozsirenejsia platforma aka existuje na svete. PC ma skoro kazdy, ci uz vo forme laptopu alebo stolneho PC, je to jedno. Ironicky, niekto vymyslel rozpravku o piratstve, ktora tu je uz od 80rokov minuleho storocia, teda ked si dobre spominam a cuduj sa svete hry a mnohe velke firmy dodnes prezili.
        Je to nahoda.
        NIE. Preco ?
        Pretoze, hry boli kupovane aj v tej dobe, ked boli dobre a ludia ich mali radi a boli kupovane aj neskor, ked boli dobre a ludia ich mali radi a budu kupovane, ked budu dobre a ludia ich budu mat radi.
        Ked im budu do buducnosti predavat nedokoncene, nedoladene a skoro nehratelne srcky tak sa necudujme prosim, ze na PC sa rado pirati, ved ludia (vecsina ludi) nemaju na to peniaze, aby ich hadzala von oknom len tak, za kazdu 30minutovu hru.
        • To je zase obhajoba kradeni :) Priste nezapomen jeste napsat, ze uz nevychazi dema, takze si vsichni hry stahujou na vyzkouseni a po dohrani si je utikaji koupit :))
    • Aby nebyl optimalizovaný jako GTA4.
  • mne dost sklamal pribeh, jak michael na konci zemre a zabije ho franklin. a pak že človek nema byt rasista *7*
    • Jó, když to neumíš hrát, tak to pak máš těžký. No, ale vzhledem k tomu komentáři ti to raději vysvětlím polopatě. Hra má konce celkem 3, včetně toho, kdy přežijí všichni hlavní protagonisté, stačí si jen vybrat. Další ukázka toho, jací jsou rasisté retardi *1*
    • U her, jako tahle, kde si kazdej zvoli konec jakej chce ( jsou tam tusim 3, nebo 4) je fajn, ze takovy dementni ubozi trolove, jako ty, maj smolika :D
    • umri ty matkomrd
  • proč nereknou na rovinu že odklad pc verze je kvuli lepším prodejím na konzole?
  • CrocoRay
    Tak já si sice předobjednávat hru nebudu, protože by mi to současná sestava beztak neutáhla. Ale co se týče toho milionu virtuálních dolarů, tak snad si to lidé budou moct navolit nebo zamítnout, protože se už jedná o cheat a u téhle hry bylo vždy nejlepší to, že hráč začíná na nule a postupně odemyká lepší zbraně a vydělává prachy, aby si je mohl nakupovat. I když na druhou stranu nevím, jak na tom byl tento díl na konzolích, co se týče různých věcí a herních mechanik a takový Michael, který si žije v přepychové vile by ten milion mohl mít tak jako tak :-)

    Jinak nevím, jestli tyhle malé bonusy přesvědčí lidi, aby si to koupili znovu, když už mají starší verzi na některé z předchozích konzolí. Podle mě, kdo by si to chtěl koupit, ten by si to koupil i bez těchto bonusů a kdo nebude chtít, toho to zase nějak neovlivní.
    A určitě to půjde i tak dokoupit jako nějaký přídavek, jak už se zmínil Mato.
    • species
      Ten bonus pokud dobre chapu nebude to singlu ale do GTA: online. A tam je to spis pro srandu, utratis to za tuneni auta ani nevis jak :)
      • CrocoRay
        "Každý, kdo si předobjedná některou z next-gen verzí GTA V obdrží od tvůrců milion rockstařích peněz, aby je mohl půl na půl utratit v multiplayeru a příběhovém módu."

        Pod příběhovým módem si nepředstavuji multiplayer :-) Mulťák jsem u čtyřky nehrál, ale věřím, že tam to může být asi sranda a dávám ti za pravdu. Ale těch půl mega v příběhovém módu pořád považuji za cheat a měla by tam být možnost odmítnutí pro ty, kteří si chtějí single zahrát bez jakýchkoliv výhod.
        • Tvoje starosti bych chtěl mít. Kup si za ty prachy auto, který pak pošli ze skály, pokud ti to dělá takovej problém... *7* *1*
        • species
          no jo vidis, sorry to me uniklo
  • Doted jsem nepochopil proc se vsude pise o zmrsene a nevydarene PC verzi GTA IV. Mel jsem hru na steamu a hral bez vetsich problemu v den vydani. A to jsem mel "jenom" dvoujadro Intel E8400 s grafikou nVidia GTX 260.
    • Co si pamatuji, největší problémy měly karty od ATI.
      • ucho
        no kdy karty od ATI nemají problém :)
        • Kdyz se soutezi o co nejvetsi spotrebu.
    • Ja som mal core duo 2,3 a EN8800 GT, a bezalo to uplne v pohode, jasne ze nie naplne detailiky ale bolo to hratelne ze som ani spat nechodil :)
    • ucho
      taky mi to ode dne vydání šlapalo bez problémů. stejný procák, ale grafika tehdy snad ještě 8800gt... ale bylo to v pohodě.
    • Možná mysleli ten nefunkční crack, kdy auto hned v tutoriálu samo začalo akcelerovat. Naštěstí tato chyba byla brzy opravena *4*
      • A ten kdy se ti sám od sebe začala motat obrazovka (opilost) jsi zkoušel? :)
    • frag.ment
      No co vím (hrál jsem to na PC asi až rok po vydání), tak tam ze začátku opravdu bylo dost technických problémů, které se ale časem pořešily. A jestli sis nevšiml, tak dneska frčí nadávat na všechno a všechny, o ničem jiném už tu diskuze pomalu nejsou.
    • Hnisavec
      a teraz tú báchorku o hraní v 4K a 60FPS ďalších 8 rokov na PC za 300 eur i s origoš Windovsom a o vyskúšaní "demíčka" na pirátskej zátoke a následnom zakúpení plnej verzii za plnú sumu ako podpora vývojarom...

      PCčkári sú najväčší rozprávkari zo všetkých....
      • Ako jeden klasik povedal: A ty si co dokazal? Nic a vies preco? Lebo zavidis. *1*
      • Je mi jasný že reaguju na PC vs. konzole trolling, ikdyž nejspíš máš pravdu, že většina PCčkářů akorát krade a originálku snad žádnou ani neviděli, ale všechny bych do jednoho pytle fakt neházel, skutečně se najde i pár takových co to napřed zpirátí na vyzkoušení, a pak to podle kvality hry buď smáznou, a nebo koupí, protože se jim to líbí a od tvůrců chtějí za dva roky něco dalšího podobného (pokud možno stejně kvalitního).
        • Oni totiz PCckari jaksi nejsou dost tupi na to, aby platili za polonefukcni demo. To je pak tezky mno ... Vetsina z nich si totiz radsi pocka, az (pokud vubec) bude funkcni verze s kompletnim obsahem. Narozdil od konzolistu totiz nemaj jaksi ten problem, ze by na jejich platformu vysla jedna hra za rok.
          • Kozy
            Aha, Early Access nic?
      • Nefňukej maďare
      • species
        ty vole to je takova sranda jazyk ta slovenstina, fact me nikdy neunavi to cist, jen pis dal *1*
    • species
      Tak to si mel strasny stesti, ja si pamatuju ze kamos mel v ty dobe quad a ten to rozjel na "high" s prumerem 40fps
      • Je pravda ze si uz moc nevybavuji nastaveni ale high jsem myslim mel taky. Jestli mam FPS 30 nebo 40 me az tak nepali, ve vysledku si toho nevsimnu. Nejvetsi zrout byla myslim hustota dopravy a slabsi dvoujadra opravdu nestihali. Pokud ale clovek nechal rozumny nastaveni tak to slo jako po masle. Rozdily mezi low, medium a high jsou za posledni roky minimalni a clovek si je vsimne leda na screenshotech. Uz jsem asi vyrostl z nutkani mit vsechno na ultra max detaily, kdyz rozdily jsou zanedbatelne.
        • No zrovna v GTA IV bylo znát cokoli pod 30fps a to poměrně dost. *3*
          • Ono to navic klidne i na prakticky totoznym zeleze jelo nekomu +- akceptovatelne a druhej mel doslova slideshow.
            • Dost robili aj patche a paradoxne ten posledny FPS zrazil a degradoval tiene. Ja som mal najprv krabicovu verziu, takze som kludne ostal pri starej verzii. Kazdopadne ja som ajtak stale presvedceny, ze ludia tam v drtivej vacsine navalali nezmyselne vysoke detaily. Ako napriklad textury na high, to proste chcelo 2GB grafiku a v tej dobe take ani neboli. Ja som mal nejake C2D + GF8800 GTS 640MB a celkom to frcalo, ale az po novsich ovladacoch na grafiku. Ale ani to nepomohlo pri extremnych situaciach ako dazd v noci, ked hra ratala fyziku aut alebo co. Nastastie ja som si daval hustotu premavky na minimum.
      • tak to uz tehdy mel o 10FPS filmovejsi zazitek nez maji dnes hi-endkonzole *3*
        • jo, a bolavý záda k tomu...
        • species
          Ja se fact vetsinu casu tady na games snazim nerypat do konzoli, pak se tu ale objevi prispevek jako tvuj a ja se valim smichy po zemi *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit