Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže je pořád šance, že BO3 vyjde i na xbox 360 nebo mám začít střádat na xbox one?
  • Trailer celkem fajn, ostatně ty jim vždy šli dobře, zejména ty hrané s více či méně známými tvářemi, kde nechyběl nadhled a humor. Škoda že ta nadsázka a humor se do samotných her nedostává...hned by to bylo o něčem jiném.
  • To je teda masáž na to CoD. Skoro jako by se na herní scéně nic jinýho nedělo.
    Tím teda nechci naznačit že by jste sem měli hodit další článek o zaklínačovi.
    Předobjednanýho ho mám ale už se mi to začíná trochu (víc) zajídat.
  • to je hezký, že nebojí, ale dělaj furt chyby.. si znás fakt dělaj dobrej den.. :D tý budoucnosti už stačilo sakra... to bylo black ops 2, ghost, aw... a tedka dalsi?? :D ja to fakt už nechci :D
    • V budoucnosti je budoucnost a do budoucna se niceho jineho ani nedockas.
  • Jediný co mi vadí je to, že je to stále v budoucnosti. Pořád dokola budoucnost. Fuj *11*
  • Kalach je nesmrtelný :D 50 let v budoucnosti a pořád se používá :D
  • Kozy
    Nevypadá to špatně, čekal jsem ale něco trochu jinýho po Advanced Warfare. Proč neudělají nějakou opravdu vzdálenou budoucnost, nebo třeba alternativní historii 2.sv. války.
    • He7he
      Námět alternativní historie není vůbec pokakanej nápad. Vzal by se dobovej podklad, z čehož by si cvrnkli konzervy a tvůrcům by zároveň zůstala čistá tabule pro vlastní fantasmagorie a hra by se tím zbavila nutnosti striktního lpění na realitě a autentičnosti a získala volnost. Slušně to zakomponovat, vytvořit tomu uvěřitelnost vlastní historie a novej Iron storm z druhý světový by mohl být na světě. To by byla parádička.
      • Mne by sa dost pacilo nieco ako casovy skok. Povedzme ze vojak z dnesnej doby a aj dnesnou vybavou, pripadne trochu futuristicky, by sa dostal povedzme do stredovekej bitky. Musel by setrit strelivom, predsa len v stredoveku by si ho len tak nevyrobil, takze by tam bolo aj trochu taktizovania. Na druhu stranu ma predsa len modernu vybavu a aj keby vyuzival hlavne dobove zbrane a len v kritickych momentoch vyuzil modernu zbran, mohlo by to byt zaujimave. A aby to nebolo zasa pre hraca frutrujuce kludne by to mohla byt nejaka paranormalna spesl jednotka, nieco ako hviezdna brana, kde dany clenovia by povedzme lozili do minulosti a snazili sa ju "vylepsit". Povedzme misia 3-4 specops v takom starovekom Rime alebo nejaka zaskodnicka misia pocas Naopleonskych bitiek...
  • Změn se nebojí, ale když už je udělají, tak kopírujou všechno od Crysis, přes Killzone až po Titanfall.
    • A Metal Gear.
    • Blizzard-Activision style!
    • Takze nakonec je tam tolik ruznorodych veci ze to neni kopirka ale kompozice.
      • Spíš dort od Pejska a Kočičky.
  • Tomu se uz zbyva jenom smat :-D Fakt me tesi ze mam v hlave mozek narozdil od milionu ostatnich, za tuhle hru bych nedal ani korunu, ba co vic ja uz ju nekolik let nestahuju ani na zkousku.Takove je to u me odpad!!!
    • To bych chtel taky takovy mozek abych vedel ze hra ktera vyjde za 6 mesicu, skoro nic se o ni nevi a studio za ni zodpovedne vydalo predtim trikrat posobe nejlepsi kousky serie me nebude zajimat. Na takovou dedukci je potreba hodne velky mozek
      • Nic se o ní neví? Když od MW 2 je to pořád to stejné a pořád jim to sype nekřestanské peníze, tak i ti bez mozku by mohli dedukcí dojít k závěru, že další díl bude nejspíš opět to samé v bledě modrém.
        Ono to dokonce pořad nejspíš jede na tom archaickém enginu a vypadá to jako hra z minulé generace konzolí, ale ohání se nextgenem.
        Já ti teda nevím, ale řekl bych, že tady očekávat nějakou změnu, to se asi hned tak člověk nedočká.
        Pokud to někoho baví, tak proč ne.
        Ale já osobně bych nepodporoval společnost, která by si při těch milionech dolarů co jim CoD serie sype mohla dovolit investovat alespoň do té technické stránky hry, když už se bojí alespoň o nějaký posun v samotné herní náplni, ale oni na to dlabou. Prostě výsměch a hráči se po tom můžou utlouct.
        Ale tak to je každého věc.
      • Tak urcite, kazde dil tehle serie s vubec nepredvidatelnym a aspon 30 hodinovym singlem je v zanru FPS revoluci rok co rok :-D
        • Promin vubec se semnou nebav protoze jak nemam v hlave mozek tak hraju i hry ktere nejsou revoluci ve svem zanru ale treba jen dobre remeslne odvedene jako kousky od treyarchu. A jak sem takovy nechapavy tak se od toho singlu, na kterem stoji a pada kvalita kazdeho dilu serie, radsi drzim dal zajimam se jen o menecenny multiplayer
  • Black Ops seria mi prisla ako priserny budget...jedine kvalitne na tej hre bolo 3D to som si na svojej velkej plazme uzil lebo je malo hier s dobre spravenym 3D efektom. Ale inak omyl celej serie. Nechapem ako to mohlo dostavat 9tky...to uz i Ghosts su oproti tomu na Oscara
    • Pletes kose s banama. Kdyby serie chtela byt o grafice tak nebezi na modifikovane verzi enginu z quake 3. Devitky to dostavalo protoze kritika se podivala i dovnitr knihy, ne jen na jeji obal.
      • Ja bych řekl, že si spíš pouze přecetli název na obalu. *3*
    • He7he
      Musím nesouhlasit. Black Ops může působit budgetově, ale skrývá se za tím hlavně zábavná a prvkami inovativní záležitost s mnoha dobrými herními a příběhovými nápady. S odchodem původních kašpárků z IW Treyarch zcela jasně převzal vrchol v produkci CoD značky a od World at War to zpečetil právě Black ops sérií. Zrovna BO2 ukázal, že se taky umí nebrat vážně, zakombinovat absurdnosti a odkazy na různé filmy a jiné hry, ale o to parádněji servírovat kvalitní zábavu čistých stříleček.

      Naproti tomu Ghost je dodnes výsledkem zakrnělosti kdysi schopného Infinity ward, byť o špatný díl zase tak nejde, ale v interním srovnání značky nemá na BO řadu nárok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit