Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Rozhodně palce na horu za krok směrem do budoucnosti. CoD byl vždy nadčasová hra a toto byla trefa do černého. S crysis bych to nesrovnával, v CoD určitě nebude otravná potřeba vystřílet do jednoho vojáčka 50 nábojů.
    • Debilek opet na scene?
      • TheGGG
        ano jsi na scéně, a co? *2*
    • Dildo_Vagins
      Panebože... kterou že horu ? Ty jsi zase na tý základce dneska chyběl, že jo ?

      K zabití vojáka potřebuješ jenom jeden náboj, ale to přece CoD lama nemůže znát pojem "headshot".

      Líbí se mi jak se tu snažíš schazovat ostatní hry, aby ta tvoje pak vypadala líp...

      Jo a pro ostatní, kde mu upírám jeho názor nebo něco podobnýho ? Jenom se tomu jeho "názoru" musím člověk smát, protože je to strašná tragédie.
      • TheGGG
        netolerantní hlupák, nic víc. Každý kdo hraje CoD si zaslouží příval těch sra*ek co ti tečou z pusy? Jinak ne, v prvním (a nejhorším) crysis nestačil na zabití ani headshot. Ono je to vůbec v mentalitě některých hráčů pomotané, když mají rádi hry jako stalker, crysis, nebo metro kde na jednoho vojáka je potřeba celý jeden zásobník. A není to znakem dobré fps, když jediný způsob jak někoho zabít je headshot.
        • C-BEAM
          som rád, že Crysis1 považuješ za najhorší diel, o to viac si ho z dnešného pohľadu vážim a utvrdzuje ma to v tom, že Crysis PC zostal neprekonaný a akonáhle crytek prešiel na konzole bolo jasné, že séria začne upadať.

          Mímochodom kórejci majú na sebe vesty, keby si ich len tak kosil jedným výstrelom nemalo by to logiku (teda ak nepoužívaš zbraň ktorá vestu prestrelý). Samozrejme rovnako nemá logiku to ak do niekoho vypáliš 5 striel a zabije ho až tá šiesta. Je to však o trochu lepšie riešenie, pretože keby to malo byť presne podľa reality tak by si ho strelbou do trupu zbraňami menších kalibrou nezabil vôbec.

          Čo sa týka headshotu, zbrane boli nastavené tak, že headshot nemohol nikto bez nanoobleku prežiť ale vzhľadom na to že dmg striel realisticky klesá so vzdialenosťou sa môže stať, že na velkú vzdialenosti nepriatel prežije aj strelu do hlavy...

          Ale ak sa ti nepáči môžeš si hru upraviť a nastaviť dmg zbraní ako chceš ... ( vzhľadom na tvoju osobu to ber iba ako rečnícku vsuvku :) )
          • TheGGG
            tak neprůstřelná vesta určitě nezachytí 10 střel ze samopalu z patnácti metrů, ale možná měli ti korejci pod uniformama nějaký nanooblek či dva. *6*
            • https://www.youtube.com/watch?v=6x59iN4KMz4\

              Z kalacha a jeste z mnohem mensi vzdalenosti nez je 15 metru.
            • C-BEAM
              prečo by nezachytil ? zo samopalu bezproblémov aj slabšie vesty *7*
        • Dildo_Vagins
          Jsem očekával reakci ubrečeného dítěte, nezklamal si.... *5* *6*
          • TheGGG
            každý kdo má jiný názor je ubrečený děcko? Ty asi nemáš moc kamarádů, když vynechám šaškoslava. *3* *2* *1*
    • Ajeee, ono je to tady zase. Skoncila skola co?
  • mr.c
    jak je to už takhle více do budoucna vedený, tak se mi to nelíbí. Nevím jak vy, ale já jsem stále příznivec COD 1 :). COD2 ještě šlo pak jsem si dal pauzu od warfárů a hrál black ops a ghost. Ghost bylo vcelku super, ale do tohoto COD zřejmě nepůjdu ;)
  • tak ŠeM žaŠLEcH žE BudE nOVÝ ČOL OF DUTY
    NAJdeTE MjE tAm pOD MÉneM KILLER 2010 V tomTO JoČE ŠEM šE NAJODIL
  • Ked uz nemaju co vykradat u seba tak obslahli oblek z crysis good job:D
  • Na tuhle hru zvanou Call Of Duty posílám ještěří kletbu! *16* *16*
  • Jsem si myslel, že jsem zapnul Games.cz ale nějakou náhodou jsem se dostal na web kde se dokázali zmixovat diskuse z yděsu a hov-in-ek, každopádně kvalitní studijní materiál pro študáka psychologie aneb vliv zastydlé puberty, nízkého sebevědomí, nezájmu holek a šikany na základce na anonymní projev v internetových diskusích
    • A za toto si zasloužíš bludišťáka!
  • jindra.veliky
    zatim to zni i vypada dobre. Smeju se hlupakum, co od toho cekali ocividne nejakou HC simulaci valky...to jsou fakt ret**di *1*
  • Kdyby bylo v nadpise napsáno "klon Crysis", tak bych ani nemusel zbytečně číst ty 2 stránky textu.
    • teraz vsetko co je z buducnosti bude klon crisis ze? aj strategia
  • COD je nejlepši nejrealistictejši hra na svete neni lepši!!!!!! a kdo to nechape ten je lama a noob!!!! jdete si hrat kostičky ten vaš minkraft trapaci! *6*
    • No, obvykle takhle nemluvím *7* , ale ty jsi vážně trotl.
  • Klasika. Vezni popularnu znacku a slehni ju do hry.
    V tomto pripade House of Cards a Elysium.
    Fakt vynaliezave. A ovce nakupia.

    A garantujem ze ani jeden ten screenshot neni "cisty" ale bol posprocesne upraveny, naaranczovany a predrenderovany, a.k.a. oj*b.
    • Děláš jakoby exoskeletony v Elysiu byli taky bůhví jak originální *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit