Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • preco, preboha preco nahradili zaklinaca tym metrosexualnym hezounom??!?!!? Je mi z toho zle zvlast kvoli tomu ze kniha sa mi velmi pacila a prvy diel hry bol tiez uplne perfektny. Nechapem komu sa chcu tvorcovia zapacit? Aj tak to nebudu hrat 15 rocne pubertiacky ktorym sa cnie za milagrosinym nabijakom
    • přesné
  • konec byl na kopci po šarvátce s hustokruťákem a jeho partou záčátek může být cokoliv
    od přebrušování meče až po zašívání si nohy u ohně nebo flirtování po akci s babou (po americku)
    • Amylee.Anderson
      Nezapoměl si nahodou na závečernou animačku s tim divnym maníkem?
      • náhodou ne ,ale opravdu :-)
  • Amylee.Anderson
    Si to snad narychlo zahraju, abych si to připoměla :)
  • Urug
    Tak v tomhle mám úplně jasno:
    "A long time ago in a galaxy far, far away...."
    • helgi
      Jakmile jsem tu větu dočetl, tak jsem si hned vybavil zaklínačskou partu Kirk, Spock, McCoy a mladíček Picard *1*
      • To je ze Star Wars, ne Treku ty blbe!
  • Daniell605
    V prvním díle jsem zkončil v poslední kapitole, poté se mi púočítač zhroutil a od té doby jsem to nehrál..
    Avšak, youtube mi asi pomůže a něco bych napsat mohl =)
  • Whisp
    Škoda, že ste vynechali slovenčinu :)
    • rozdíl mezi češtinou a slovenštinou je tak malý že to tam můžeš naspat i tak, možná si o tobě budou myslet že si postižený ale bude to tam *1*
  • zaphod
    Bohužel jsem první díl nehrál, takže se soutěže nezúčastním, ale líbí se mi ta idea soutěže formou povídky. Zajímalo by mě, jestli se soutěž podobného ražení objeví někdy na Games.
  • Může, klidně to Comgadu poslat i v češtině,prej si to sami přeloží, psali to....
  • Ja bych to s prehledem vyhrál jen nevim jak skončila jednička.
  • A v češtině to mít nemůžeme? ;-)
    • ales.smutny
      Můžete, vypadla věta:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit