Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chidlink

    Co jsem naposled koukal, tak hra má stále to otřesné uživatelské rozhraní. Ne díky.

  • U multiplayeru jsem se už dosytosti vyblbnul před lety, kdy jsem si hru pořídil. Ale už dlouhou dobu prahnu po nějaké kampani s misemi a příběhem který by mne přitáhl zpět ke hře. Ani ten příběh a cut-sceny s voice actingem nemusí být moc promakaný, stačila by béčková kampaň s nějakou zápletkou a cílem a hotovo. Klidně i jako DLC.

  • marek_krosa

    Dakujeme za clanok!

    Male upresnenie: multiplayer je a vzdy bude zadarmo. Je prirodzenou sucastou hry. 

    Jedina vec kde zatial niesme rozhodnuty ako bude riesena su nase oficialne servery - ktore sme do hry pridali prvy krat. Avsak hraci maju vlastne servery a tie funguju tak ako doteraz.

    Inymi slovami, pre hracov sa nic nemeni, mohli a mozu hrat multiplayer, a od vcera aj na nasich oficialnych serveroch (ktore mozno budu a mozno nebudu nejak spoplatnene).

    S pozdravom,

    Marek Rosa, CEO Keen Software House

    • patrik-hajda

      Děkujeme za upřesnění. Článek jsme adekvátně aktualizovali.

  • Jack1947

    To jsou věcci , po 5 nebo kolika letech multiplayjer u erly akces alfa verze budovatelské-destrukčně hry a nebude zadarmiko, no toto prosím? 😱

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit