Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheLordoftheNonsense
    2x dohráno a nebudu Vám lhát, spaghetti western je moje srdcovka. Takže z mého pohledu i přes některé chybičky a nevyváženosti supr hra. Trefné je přirovnání s red dead redemption, akorát v pixelu a trošku osekanější. Mno a absence duelů, jinak cool.
  • Vypadá to úžasně. *14*
  • Dogkiller
    Kdybych napsal co to přípomíná mně, tak dostanu banána. *7*
    • A dostal bys ho právem, psychopate.
    • casters revenge? :D
  • Takovýhle hry jsou budoucnost.
    • palver
      Budoucnost? Na první pohled mi to připomíná High Noon z Commodore 64 - a to je těžká minulost *3*
      • DeDy
        Vnímat hru pouze očima a nepustit ji dál do hlavy, považuji za špatný úhel pohledu *3*

        Krásný příklad je hra Dungeon of the Endless, která byla o víkendu na Steamu zadara. S kamošem že to jdeme testnout. Po 10 minutách kamoš z co-op hry utekl kvůli pixel art grafice. Já u hry setrval a musel uznat, že ta hra je skvělá. Následující den se kamoš přemohl a opětovně jsme hráli co-op. A hráli ho několik hodin *14*
        • palver
          Já tu hru nekritizuju. Na C-64 jsem hrál spoustu super her v naprosto dřevní grafice (ty desítky hodin u Elite...)

          Jen se mi trochu zdá, že v případě pixel "artu" je jedná trochu o z nouze ctnost... Miluju třeba adventury od Wadjet Games, ale prvních pár (desítek) minut mi na velkém monitoru ta grafika doslova rve oči.

          Co jsem hlavně chtěl říct - nelíbí se mi představa, že budoucnost her je v projektech s velkou hratelností, které nemají ani na průměrnou grafiku, zatímco hry s kvalitní grafikou budou nadále jenom pozlátko bez obsahu. Doufám, že budoucnost budou dobré hry z pěknou grafikou *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit