Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těch itemů bych se vůbec nebál... jediný, co má nějakou cenu je mise navíc a možná credity na augumentace. Ostatní je k ničemu. Hlavně tedy střelný zbraně, který vůbec nepůjdou vylepšovat. Já každopádně beru lepší krabici tak jako tak.
  • Mam zlyho tušáka že to bude kravina jak zvon .... a to sem fanda
    • toho se bojí každej fanda *3*
  • "přístroj pro odpalování výbušnin na dálku M-28 a zařízení pro automatické překonávání zámků" ... kdysi by se tomu na férovku říkalo cheat item a hráči by se styděli že něco takovýho ve hře použijou. je vidět jak se doba mění
    • USER47
      To unlocking device bude předmět na jedno použití. Prostě něco jako šparhák v DE:). Imho oba typy předmětů budou i v normální hře, ale v tom balíčku jich prostě dostanete pár do začátku.
  • Ta brokovnice vypadá z first-person pohledu otřesně.
  • Tak kvůli tomu komiksu a hezký krabičce bych si tu speciálku objednal, ale ty in-game bonusy (zbraně, kredity, zařízení atd), to je fakt hrůza. Zakázal bych to, je to pro lamy a abych řekl pravdu spíš mě to odrazuje...
    • pravda
  • USER47
    Vzhledemk tomu, že se ta bonusová mise jmenuje "Rescue Tong" bych tu postavu nepovažoval za neupřesněnou.:D
    • sleepless
      Tiskova zprava, z niz jsem vychazel, nazev mise neuvadel, na homepage to uvedeno je, cili opraveno. Dik.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit