Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta figurka sa teda na Maxa vôbec nepodobá, vidím tam skôr nejakého mafiána z béčkového thrilleru.
  • :-)) že bych kvuli figurce žral měsíc jen housky
  • za prvy cena je asi z marsu, a za druhy, kdyz figurku , tak leda Mona Sax.
  • U jiných her kde máte artworky, soundtrack, MP chary a zbraně, a stojí to o polovinu méně, sakra drahá figurka =D Měli by přidat alespoň nějaký mixér.
  • Core
    Figurka vypadá pěkně... to zase ano. Obrázek ve větším rozlišení: http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/news/upload/maxpayne3_specialedition_large0111212011.jpg
    • Mechwarrior_bw
      ako vieš, že to nie je render ? mimochodom keby tam nesvietilo jeho meno v živote by ma nenapadlo že ide o MP ... sivé sako a hnedé topánky ? wtf ? ale je pravda, že to mohlo dopadnúť horšie - Max Willis Sao Paulo style.
      • Core
        Pokud se dobře pamatuji, tak ve dvojce také neběhal jen v plášti, ale i kdyby, tak figurka je udělaná ke trojce a ne dvojce ani jedničce... Co se týče renderu, tak protože mám oči. podle mě to render 100% není. O kvalitu figurky bych se nebál. Mám na polici mnohem detailnější kusy. Čili nejde tu oto, že by právě tahle figurka byla k neuvěření dokonale provedená, že bychom jí museli považovat za vymazlený render a že ve finále bude figurka vypadat blbě.
        • Mechwarrior_bw
          v úvode trojky má takisto čierne sako, čierne topánky : http://video.tiscali.cz/max-payne-3-denicek-autoru-1-5030 . A prajem ti tvoje oči a istotu ale ja si o tom trochu dovolím zatial pochybovať *3*
  • Nabídne DLC od začátku do konce.
  • A to je pritom taka nevyrazna hra co sa prejde singleplayer a sa vymaze, teraz kazdy ked multiplayer tak BF3 alebo MW3 a nie dajaky max payne
    • Core
      Trolololololooooo!!! *12*
      • trololololooooooooooolololo lolololo lolo lol,
  • michaliuz18
    nikdy by som si tuto hru za 100eur nekupil :D za to mi nestoji, nebyt tej cudnej figurky stoji to o polovic menej si myslim
  • Haha, nope.
  • Ponuka ma zaujala ale dorazilo ma $99.99/£99.99/€109.99 To je fakt europská tragikomédia.
    • Však je to 100€ + 10€ jako kompenzace za daň.
      • Ja myslel ze ta uz ma bejt v rozdilu kurzu... mno jen at na starym kontinente platej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit