Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je hruza co tu pisete fallout 3 je skvela hra dohral sem ho 3x a ne za 20 minut a klidne se do nej pustim znova ,, fallout new vegas uz nema tu silu co f3 je to nuda zadna apokalipticka atmosfera pribeh divnej a spousta bugu takze otom jak je udelanej f3 pomlcte
    co se tyka tohoto videa nekoho muze bavit prolezat hru do zakladu hledat chyby atd ale tohle podle me neni dohrani hry kdyby nepouzival cheaty tak se nedostane za druhou branu v little lampling (takze by to ani nedohral) takovych her co se tak da dohrat je vicero ale hra je to skvela :) a myslim ze kdyz u toho chvilku vydrzite a vzijete se tak to zacne bavit i vas :)
    • F2>>F:New vegas >>>>F3... Tojka je hodne easy :D New vegas jde aspon nastavit hardcore mod a ma pomerne tezsi souboje, aspon ze startu. Dialogy ve F3 des a s nimi i hracovo rozhodnuti (prakticky zadne zasadnejsi rozhodnuti), az na vybuch Megatonu. New vegas ma mnohem vetsi svobodu pohybu, lepsi pribeh a frakce. F3 - chozeni metrem 60% casu... Taky co se tyce exploringu je na tom New Vegas mnohem lepe - vice unikatnich predmetu ve svete. Takze se vyplati prozkoumavat jeskyne, kde clovek muze narazit na nejakou specialni zbran atd.. Asi je to tim, ze ta poust mi do falloutackeho sveta proste sedi vic.
  • U her od Bethesdy je těžké rozeznat, jestli hráč hru hraje nebo cíleně využívá glitche *1*
  • To je neuvěřitelný, jak to tu některý lidi rozohňuje. Vás nějak uráží, že speedrunner zneuctil vaši oblíbenou hru tím, že ji proběhl za dvacet minut? Speedrunning je něco jiného než hraní pro zábavu, je to jako challenge. Nemusíte to chápat (taky nevím, proč to ty lidi baví), ale nemusíte ho za to chtít upalovat.
    A že používá glitche, no, jasně že používá glitche. To je přeci v pořádku, pracuje jen s tím, co mu hra nabízí, jede podle všeobecných pravidel.
    • je to tady jedna velka banda teplousu

      ten typek je frajer a naky ty jeho commenty sou dost...being on the aid is good, but i really dont have the time to talk about it
    • Jack1947
      Neměl by za to dostat pochvalu a být vynášen do nebes. Jinak osobně když to někoho baví nic proti tomu nemám. Při normální sport se ale taky nepodvádí např. zkrácením cesty nebo neprojetím zatáček tak jak se mají projíždět. Nemělo by to tedby být ani v hrách. Chápu že kdyby to frčel tak jak má tak by to asi nikdy neprojel. *4*
      • Dobře, a co kdyby ten sport byl orientační běh o dvou kontrolních bodech A a B? (jasně, že takové se asi nedělají, ale snad mě chápeš). V takovém by vyhrál závodník schopný najít nejlepší cestu a byl by to naprosto validní sport s rovnými pravidly. Speedrunning je o tom samém, najít ve hře co nejvíce zkratek ( = glitchů), být co nejvíce vynalézavý (viz hrátky s gravity gunnem a granáty ve speedrunu half life 2). Podmínky jsou férové, zkratky může najít kdokoli, vyhrává ten, kdo jich najde nejvíce a nejlépe je využije.
        Jako, nemusí vám to přijít jako fajn sport, ale určitě to není nějaké podvádění, je to prostě jen "sport" svého druhu. A to, že jej za to fanoušci speedrunningu "vynáší do nebes" (čehož jsem si nevšiml, ale asi jo), to mi přijde taky úplně v pořádku.
      • ve sportu který má od začátku krácení cesty nebo neomezené projíždení zatáček zakotvené v pravidlech v tom nevidím problém
  • Nič moc, nech dajú vedieť keď niekdo prejde Gta V za 10 minút. To by som sa pozrel, ale to je asi nereálne. To by musel byt ten speedrunner inak naspeedovany teda.
  • to už len koho by to bavilo takto prechádzať... *7* ,hru si treba užiť a zabaviť sa ..nie toto..:/..to už len tý robia čo nevedia čo zo sebou od dobroty... *1*
  • Když jsem hrál F3 já, tak jsem se dostal na konec za 2 hodiny a navíc úplně nechtěně. Byla to strašná sranda mydlit Enklávu na třetím levelu... O to víc jsem byl překvapen, když jsem zjistil, že to jde. Supermutanty jsem pistolkou rozstřílel na cucky atd. F3 je naprostý paskvil, FNV je daleko lepší, jen škoda, že po F3 zdědil naprosto ohavnou grafiku.
    • grafiku naštěstí dost zachraňujou mody, nevada skies, lepší textury, wasteland flora a nějaký ten overhaul mod a už se na to dá i koukat
  • hmm, ja som ho za 2,4h vypol a odinstaloval..hrozna hra
    narozdiel od New vegas, ktoru som si fakt uzil
    • na FNV bylo strašně cítit že to měl pod palcem Chris Avellone oproti F3
  • spook.y
    Hmmm...já ve hrách jako Fallout prolezu snad každý metr mapy! To je to, co mě strašně baví. Objevovat věci, lidi a příbehy po celé mapě mě baví už od 1 až po Fallout NV. Jen čtením deníků ve hře jsem strávil více než 24 minut :D
    • Dagon
      Suhlasim na 100% *5*. Aj ja som si vo vsetkych dieloch Fallouta s radostou prezeral pomaly kazdy pixel na obrzovke *1*.
    • to jsme na tom podobně, taky musim všechno prošmejdit a splnit, já hrál FNV určitě 200+ hodin, když chce člověk splnit všechny questy, nasbírat všechny unikátní zbraně, prolézt komplet ty 4 DLC (jak já nesnášel ty pípající obojky v dead money) a ještě si trochu zablbnout s modama, je ta hra fakt na dlouho *1*
  • Zase je to tu samej ignorant a expert na vsechno. Games tiscali ma tu nejhorsi ceskou komunitu na webu a jeste horsi je, ze s tim absolutne nic nedelate.
    • zatimco tvuj prispevek doslova zari inteligenci a respektem =)
    • promluvil expert nebo ignorant?
      • Jistý nejmenovaný zdroj mě ubezpečil, že se jedná o druhou z možností.
  • Tak najznamejsie speedruny vznikali v Doom1/2 a potom v Quakeovi. Tam su aj v roznych "leveloch" a bez vyuzitia hackov. Napriklad na nightmare a 100% kill alebo len z pestami. Tak isto pri Quakeovi sa da stiahnut speedrun na easy alebo na nightmare a tiez 100% kill a 100% secret found.
    • Akorát tam je třeba real skill. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit