Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevím že tu hru každý pohřbil ještě před vydáním. Lidi vzpamatujte se, vzpomínky na 1942 vám nikdo nevrátí a tohle je způsob jak se dneska dělají hry. Upřímně sem neviděl moderní FPS kde by se takhle nehatevalo. *6*
    • Shaker
      Novej Wolf treba?

      Btw, ty se vzpamatuj. Jeste kdyz sem hraval Ragnarok, tak sem slysel podobnou hlasku ty tvoji, znelo to takhle: "To nejsou bugy, to je custom nastaveni."
      • Co kdybys zustal objektivni? Snaím se vést inteligentí debatu.
        • Shaker
          Nevim, jak vic objektivni bych mohl byt?
          Rikas, ze se snazis vest inteligentni debatu a pritom prohlasis, ze se mame smirit s tim, ze se dneska vydavaji nehotovy zabugovany hry, ktery cloveka pri hrani akorat nastvou a krome grafiky a zvuku fakt nic nemaji... A ze je to arkada je mi volny, at to klidne chce 3 vystrely do hlavy na zabiti, ale ty vole, at to ma aspon poradnej sitovej kod a da se to hrat.
        • BTW, vsechno je to arcade, jinak by to nebyla zabava.
  • No akorát bych tomu dal jiný název, protože přestřelky policistů a zlodějů opravdu nemá nic společného s bitevním polem.
    • kennyB
      Bitevní pole není jen válečné *3*
  • Tak predsa len sa im podarilo z Battlefieldu spraviť Battlefield of COD...
    A teraz idú úspešne útočiť na sériu CS a ďalší dodatok bude Batttslefield back to de_dust2
  • MARTASLJ19
    Najprv treba fixnúť Battlefield 4!!!!!!
  • Brokenfield 3.75 je tady. Hallelujah
  • Kravicka
    Counter-field 5.6
    • Spíš 0.2.
      • Jack1947
        Ne, --0,00002.
  • Nástupce SWAT z největší pravděpodobností očekávat nelze, bohužel. Nicméně bude zajímavé sledovat jak si Visceral poradily s enginem na kterém ani sami jeho tvůrci (DICE) nejsou schopni vystavět plně funkční hru.
  • Menorri
    "Konkurovat CoD se nepovedlo tak to zkusíme proti CS" *1* *1* ....jinými slovy hlavou proti zdi....větší ostudu značce Battlefield už snad ani nemohli udělat... *13* ...opravdu mě mrzí osud BF a mojí poslední nadějí je, že značku pohřbí dřív než je napadne remake 2142...
    • Mato1987
      prial by som si to aby prestali s týmto ročným plánom, stále vydávať polovičaté, nedokončené a hlavne zabugované hry, po skúsenostiach s bf3 a bf4 im na to tretí krát neskočím, svoje peniate radšej investujem do hier, ktoré fungujú na 100%.
  • Tak to bude konina *10* To si můžu rovnou zahrát mafii *7*
  • Za mě ano, why not ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit