Přejít na výpis diskuzí

Spider-Man ukázal stealth a souboj s Fiskem

10.8.2018 21:10
Patrik Hajda 7 příspěvků

Nový, a tentokrát opravdu slibně vypadající herní Spider-Man dorazí na PlayStation 4 za měsíc. Videí jste mohli vidět už poměrně dost, včetně obsáhlých záběrů přímo z hraní. Další video je ale přeci jen trochu jiné, protože v něm kreativní ředitel Bryan Intihar přímo vysvětluje jednotlivé mechanismy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ja_nic_nevim

  Narážka na Fiska mě nalákala. Předem musím říct, že komiksy a jejich hollywoodskou masovou produkci poslední doby nemám rád. Jako malý jsem měl asi 4 díly Spidermana a něco Fantoma.  Nechápu ta vysoká hodnocení na CSFD, protože všechny ty marvelovky a DC považuji za naprostý a prázdný brak.


  A pak najednou....vůbec už nevím jak....narazil jsem na seriál od NETFLIXu - Punisher a Daredevil. Úplně mě dostaly...to co nemají na efektech vybuchujících měst, to dali za kvalitní scénář a herce.  Pro ty, co neznají, doporučuji shlédnout alespoň jeden díl (jak Punisher, tak Daredevil). A budu samozřejmě rád za nějaký obdobný tip.

  • BoB.2

   Mam to přesně naopak jako ty.🙂

   • ja_nic_nevim

    Sto lidí, sto chutí. Někdo čte Kovaříka, jiný zase Warhammer.

  • ucho

   tak když už jsi začal Punisherem a Daredevilem, můžeš pokračovat s Jessicou Jones, Luke Cagem, Defenders. a vlastně tady máš pořadí, v jakým to sledovat:

   https://www.express.co.uk/showbiz/tv-radio/765282/Marvel-Netflix-timeline-Daredevil-Jessica-Jones-Luke-Cage-Iron-Fist-Defenders-release-date

   • ja_nic_nevim

    Defenders...na ty už jsem někde narazil, taky to vypadá zajímavě. Dík.

  • Jack1947

   Punisher výbornej seriál už se moc těším na druhou sérii souhlas!😎

   • Jack1947

    Komiksovej pak jedině Preacher...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit