Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je docela podraz na fanousky Spintires. Mam od vydani doma krabicovou verzi (ano skutecne existuje, je v ni i krasny plakat :) ), tedy se opravdu pocitam mezi fanousky. Tahle hra jen plni to, co melo byt ve Spintires zadarmo jako patch! No stejne si to koupim, chci novy mapy a jsem zvedavej jestli skutecne vylepsili i fyziku bahna a vody.
    • "The "original developer" Pavel Zagrebelny never "gave up on the game", but his erstwhile partner, Zane Saxton of Oovee, never invested much of the Spintires earnings back into the game. Zane bought a trucking business (Saxton haulage) and seems to have left the videogame business."

      Ta vec se ma tak ze uz nemuzou delat na te stejne hra a museji ji vydat pod jinym vydavatelem. Prava na hru porad Pavel ocividne ma ale nemuze delat update hry zadarmo kdyz za tu praci uz nedostane zaplaceno.

      Pokud uz Spintires mas tak je na to na Steamu 50% sleva.
      • Aha, takhle se veci maji! Je to tedy Spintires pod jinym vydavatelem, kde se konecne dockame novinek. Ale jo, tesim se na mapy a dalsi novinky......
  • Tohle chci ... dva roky sem jezdil na vojně s V3S ve stejnejch hovnech :)
    • Pan_Klobouk
      Tak proc si to nekoupis? ;) Ta hra je venku dobre dva roky, vcetne V3S-ky. Dost mozna i v barvach nasi armady. ;D
      • Pockal bych na tu novou verzi. V3S vyjde v cuku letu a budes mit vic obsahu a moznost ze na to jeste vyjde nejakej update.
        • Pan_Klobouk
          Ja necekal a dost si vyhral i s puvodni verzi. Dva roky brodeni blatem, obsahu neni moc, ale i tak to zabavi. ;)
          • Ja jsem si ji koupil hned po releasu a na tuhle updatovanou verzi se moc tesim a tak jsem si ji koupil taky. Jen mi prijde nesmysl dva tydny pred vydanim nove jit do te starsi verze. Kdyz rozdil v cene je uplne minimalni.
            • Pan_Klobouk
              Jsem na tom uplne stejne a souhlas se vsim. Ja se jen podivil Vokurkovi, ze to jeste nema. Asi byl na utajene zahranicni misi a Spintires mu utekla. Dneska uz rozhodne pockat na Spintires 1,5.
  • celej minulej týden jsme pořádali MČR v orienťáku, v týdnu za kterej spadlo snad nejvíc srážek za rok. na Spintires teď tak rok nesáhnu *4*
  • niečo podobné by bolo super vo farming simulátore, napr. pri ťažení dreva alebo obrábaní polí
  • A změřil někdo emise? :D
  • Akosi mi uniká pointa tejto hry. Čo je zábavné na tom brodiť sa v bahne?
    • Zabavne je na tom to ze cesta v bahne a vode je proste boj o kazdej metr. Zvlast kdyz clovek ma nalozeno a teziste je posunute vyrazne vys.
      Takhle zpracovany tezky off road zatim na PC nebyl a jsem strasne rad ze se na te hre pracuje dal.

      S tou hrou jsem mel spousty uplne nezapomenutelnejch momentu. Zvlast kdyz jsem se snazil brodit skrz hluboky reky nebo kdyz se mi muj Ural doslova potopil do podmaceny louky. Ta fyzika je tam proste skvela.

      Navic je super ze diky skvely fyzice bahna funguje spousta veci ktera funguje i v realu.
    • To samé jsem si říkal i já, ale stejně mě to docela chytlo, ono k zábavě stačí kochat se tou geniální fyzikou... Pokud nemáš vůbec žádný vztah k těžké technice, tak tě to ale bavit nebude
  • Toto je brutalna hra :)
  • Škoda, že tam není multiplayer, takový "závod" v bahně by nemusel být vůbec špatný. *4*
    • Zavody? Tady je nutnosti kooperace
      • Ghost47
        Trucktrial s editorem sekcí by se tam hodil... osmikolka Tatra byla jeden z prvních modů co se objevil.
    • Mutliplayer tam je... dik je to i v traileru ne?
      • Není. Rozdíl v definici multiplayer a coop by se měl odlišovat a nepovažovat to, za to samé. Stejně tak, jak se odlišuje třeba v informacích o hře na Steamu.
        • Definice multilplayeru je docela jasna uz z toho slova multiplayer. Co chces ty je teda pocitam kompetetivni multiplayer :D
          • Kdybych chtěl coop, tak napíšu coop. Definice... takhle to v běžné řeči nefunguje. Právě proto, aby se nestalo to, co teď. Ještě sem neviděl, aby se někdo ptal u hry jestli je tam "kompetetivní multiplayer".
            Ale jinak díky za první reakci, snažil ses mě informovat a toho si cením.
            • Ok, tak příště.
            • No ja bych rekl ze pokud ma kooperativni multiplayer tak se ptat na multiplayer neni uplne idealni a je vhodne to v takovem pripade upresnit ale co ja vim...
    • taky to nechápu.. uplně jak dělaný pro expedice :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit