Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • předchozí dílý jsem nehrál... ale ta hra mě překvapila bavila mě a podobu hraní sem se bavil bylo super občas to bylo až moc težký ale mužu doporučit.(y) :)
  • hm, novej akční Hitman, že jo a teď tohle..
  • zaujimavy zvoleny nazov :D hlavne po aktualnych spravach o black liste OBAMU a BUSHa, ludi na zabitie, kde je aj 17 americke dievča :D take male PR ze by :D
  • *11*
  • R.a.z.i.e.l
    Tak právě shlížím video, které se nového dílu týká ( http://www.ign.com/articles/2012/06/04/e3-2012-splinter-cell-blacklist-announced ) a jsem celkem zklamanej. Vypadá to skoro stejně jako Conviction, né že by to nebyla dobrá hra, Conviction byla skvělá hra!!! Jen to holt nebyl "ten" Splinter Cell. *9*

    Takže, na hru se těším hodně, ale přeci jenom míň. A zvlášť když to nedabuje Michael Ironside...
  • Hlavní co mě štve,že už nebude Michael Ironside dabovat Sama :-( to je opravdu hrozný.
    Jinak z jednoho videa určitě nebudu soudit celou hru. A doufám,že dost misí bude i ve tmě. Zabijené nepřátel je zase trochu svižnější jako v Conviction. Ale snad bude i pár stealth misí. No uvidíme co a jak bude. Jinak jak tu někdo psal, tak si myslím, že hra bude z dřívějšího období Samova života nebo v to doufám. Nechám se překvapit a doufám v Coop multiplayer který je opravdu zábavný tedy alespoň pro mě.
    • z drivejsiho obdobi bude tezko. Nova agentura pro kterou Sam bude pracovat se jmenuje Fourth Echelon a z nazvu blacklist to vypada, ze pujde po lidech, kteri byli zmineni v conviction
    • Snad alespoň soundtrack bude dělat opět Amon Tobin, který je pro Splinter Cell dokonalý skladatel
  • Damy a panove, mala lekce vareni. Nachystame si assassins creed, future soldier a conviction. Namocime si ruce a uvalime jednu velkou kulicku, kterou hodime do rozpaleneho oleje......po 5 minutach vytahneme a mame z toho Black List. Graficky to vypada fakt pekne, to ze Sama nedabuje Ironside, to se neda nic delat....hold neda se pocitat s tim, ze tolik let to bude chtit dabovat jeden clovek...od prvniho dilu ubehlo hodne let. Na to, ze Sam by mel "starnout" mi prijde ze hodne mladne, celkem usmevne jsou zmeny jeho postavy, prijde mi pohubly a mrnavy jako v SC1 a Pandora Tomorrow, asi v mu v te nove agenture nedopravaji tolik jidla jako v NSA *1* Hodne jsem se zklamal, dle jednoho videa je tezke delat ukvapene zavery, ale proste zadny navrat ke korenum se nekona....ba naopak, jeste vetsi masakr jako KONVIČKA
    • Mato1987
      HAHAHA , brilatný popis :) tlieskam :)
    • Co jsem zjistil tak ho nedabuje kvůli tomu hlasovému ovládání což je velká škoda
      • Tak když Ironside daboval Conviction, tak prý už tam měli dost práce ho přesvědčit aby to nadaboval. Říkal sám v jednom z rozhovorů, že je to nejspíš jeho poslední spolupráce na Splinter Cell hře.Což je velká škody. Jako kdyby Solid Snaka daboval někdo jinej a další herní postavy které mají více než 1díl
  • http://www.youtube.com/watch?v=YuhfD48VRGE
    • Mechwarrior_bw
      môj odpor k ubisoftu práve dosiahol novú, nepoznanú úroveň. Oni snáď postupne pochovajú každú stealth a taktickú akciu na ktorú siahnu...
      • kdypak asi padne Eidos..? Moc studií už nezbývá. A jako poslední bude stát 1C
        • Eidos padnout nesmí už kvůli Thiefovi. A jestli dopadne dobře a přesto nezmění trh, tak budu hrát tak, že se téměř nepohnu dopředu, abych to náhodou nedohrál a nemusel zpátky do světa bez stealth.
          Ale nějakou stealth hru by mohl udělat CD Project, to by byl nářez *4*
  • Na tech obrazcich navic Fisher vypada nejak mlade se mi zda, nebude to pohled do minulosti jeho zivota kdy zacinal u third echelonu, mozne je vsechno no, toho stealth je asi i tak skoda no, aspon ze tu bude stale ten Hitman:Absolution pak uz by byl asi uplny amen.
    • PreidaQ
      Také mě napadlo, že vypadá trochu moc mladě. Na stárnoucích hrdinech je prostě něco přitažlivého (Sam Fischer, Max Payne, Solid Snake...) *3*
  • Hezký, ale na houno jako DA.. možná kdyby mu dali nějaký neviditelný maskování, když už má hrát ve dne, ale pochybuju.. A pokud to bude zase na dvě tlačítka jako CONV. tak Bůůů. Do trojky to byla moje NEJ, NEJ hra, ted je to kýbl sra*ek..
    • stejně jako Hitman, Rainbow six, Ghost recon, NFS.... svět se mnění. Změníte se s ním? Napadají mne ted jen dvě hry, které si zachovaly vlastního ducha. Svým způsobem Deus ex a Bioshock.
      • PreidaQ
        Deus Ex se také sakra změnil. A Bioshock není zase tak starý, tak tam je těžší soudit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit