Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, mohu se prosím zeptat jak se hraje hra Splinter clo blacklist hraje odznova?
    Předem díky ze odpověď :-)
  • hra pěkná graficky a ten systém tunění zbraní a základny je fakt super i hraní a MP je fajn. teď to co mě sere! každej level je hraním skoro stejnej, noční vidění je k hovnu(vetmě snim neni vidět PROČ???) a samozřejmě je to arkádový a koridorvý jak prase, absence mapy a opsatu a rozdělení ůkolů, ale to dnešní hráči prostě chcou, předem naskriptovaný povyby a místa kde se dá jít/lézt... zlatě první tři díly a z toho byl nej chaos theory, double agent byl taky eště jakš takš dobrej, ale conviction s BL na ně nikdy mít nebudou...
  • Tento díl je opravdu nejlepší z celé herní série chytl mě příběhove je tam velký výběr zbraní a různé vylepšení vedlejší mise kooperace vše na co si vzpomenete opravdu nejlepší díl z celé série .
  • Už d začátk přemrštěná obtížnost která mě od této hry odradila předpokládám že konec bude téměř nehratelný
    • Vetsina misi je na nejtezsi obtiznost celkem jednoduche...jen nepohoret na malickostech :-)
    • Jak přemrštěná nastav si jakou chceš nejlepší je ale perfekcionista ale to to musíš opravdu umět pokud hraješ na začátečníka tak hru projdeš tak za 5 hodin ja hraju ducha perfekcionistu
  • vie mi niekto povedať prečo sa mi neuloží hra v splinter cell blacklist stále musím odznova začať hrať
  • Prosím o info,jak mám uložit hru.Mám odehrano pár misí.Pak odejdu na plochu a hodí mně to od začatku? A mise se mi neuloži.Dík za info...
  • "Z jeho mimiky díky kvalitní motion capture místy tryskají emoce..." Skoro jsem vyprskl smíchy. Sam má celou dobu kamennej xicht a nezmění tón hlasu. Kvůi tomuhle odstranili Ironsidea?? Výsměch...
  • Blondyr
    Podle mě se to dá brát i z druhé strany. Kdo se dostal k serii až v Double Agentovi, tak kroutí hlavou nad lidma, co pomalu uctívají první díly. Proč? Vždyť jsi se mohl "JENOM" plížit a nemohl jsi vyřešit situaci nijak jinak. Mě první tři díly tolik nedostali. Hrál jsem Metal Gear Solid na PSX A PS2. V podstatě jsem si tuto sérii zamiloval až Double agentem. Conviction se mi hrozně líbilo tou změnou přístupu. Připadal jsem si jako pěkně nasranej Jason Born. Příběh byl taky fajn. Chápu, že to už nebylo to, co lidé milovali na prvních dílech, ale co. Stejně sem je nehrál :-D Poslední díl se mi hraje moc dobře. Jen to řešení s coop je takové kostrbaté. V Conviction byla celá kampaň pro dva, tady řežete jen mise v příběhu pro jednoho. to je škoda. Mučení tu taky zatím postrádám. Těšil jsem se, tak se proplížím celou základnou jako duch a dostanu z frajera informace a zmizím jako duch. Jsem taky moc rád, že už jde ukrývat těla. To v Conviction dost chybělo. Ale jinak pro mě jsou poslední tři díly rozhodně krok dopředu.
  • Nezáživné dialogy mezi znovu mladým a nyní i bezcharakterním Samem, sexy kostí, ukecaným ajťákem a černým parťákem bych ještě zvládl. Další klišé, nelogičnosti a záchranu světa ještě taky. To tak nějak už k hraní si na špiona holywood style patří. Ale co sem nedal, byla hra samotná. Koridorová hratelnost. Akční scény. Střílení z letadla. Šplhací pasáže. A hlavně neustálé opakování úseků. Zkoušel jsem všechny 4 obtížnosti ale ani na nejlehčí se tomu nevyhnete. Úspěch spočívá v tom, přijít na to kudy chodí, kde si vá všimnou, jakou taktiku použít (většinou pouze jedno řešení) a pak to prostě na popáté uděláte. Žádné napětí, žádná radost z vlastní invence. Prostě death and load. Takže hru sem nedohrál a už nechci dalšího Splinter Cella a vůbec celou tuhle pakáž koridorovek plnou klišé, vylepšování vybavení a sexy černecj ajťáku nikdy vidět.
    PS: po technické stránce je to špička. Hlavně detail úrovní (vila a Londýn byly přímo k sežrání).
  • Cekal jsem ze tomu date spis 9 nez 8 ale co uz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit