Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luke_F

    Tak to bychom měli zremasterované asi 2 nejznámější herní postavičky minulosti (možná ještě Sonic). Teď by mohl konečně uztrát čas na Gexe. První díl mě minul úplně, ale s tím druhým, Gex Deep Cover Gecko jsem tehdy na prvním PlayStationu, strávil ranec času. Když jsem si to nedávno dal skrze ePSXe emulátor, překvapilo mě, jak to bylo těžké. Taky by tomu slušel moderní kabátek

  • Veskoslav

    Napsal jsem Ježíškovi, tak snad se děcko jedno protivné pochlapí.

  • Kravicka

    Bezi to alespon na 60fps kdyz to ma naprd rozliseni ?

    • TheGGG

      rozlišení naprosto dostačující... ne že bych se o hru zajímal, ale na ps4pro a xbone one x běží ve 1440p na PS4 ve fullhd a  pouze na starem xboxu one 900p.

      vzhledem k toho že největší procento pcčkářů pořád hraje ve fullhd, tak toto je pokud jde o rozlišení nadstandard na nových konzolích...

      • Kravicka

        rozliseni mi neprijde dostacujici na to jak hra vypada

        • TheGGG

          hra vypadá jak vypadá a ani 8k by nepomohlo... ale je to pro děcka, ně nějaké grafické 0nanisty

  • KamilZm

    Pro redakci - máte to ve špatné kategorii (téma) a protože tomu chybí známka, tak se jedna třetina přispěvatelů nebude mít nad čím hádat a další třetina zase nebude vědět, zda si hru má koupit, protože nedokáže interpretovat text a bez čísla jsou bezradní, jak soudím podle  některých diskuzí pod recenzemi 😁


    • ales.smutny

      Dík, páteček...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit