Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidim to takto:
    Deus ex - hruba hra, proc se neprodavala? cert vi (marketing)
    Tomb raider - hruba hra, opet marketing
    Dead island - no to me moc nebralo, ale kolega ucvrkaval (obecne v okoli chladne prijeti)
    Just cause - hruba hra, malo v povedomi (marketing)

    Nevim jak vy, ale ja v tom vidim spatnou propagaci. Ci mate nekdo jiny nazor? Ja se u poslednich her bavil. Znovuhratelnost slabsi (takze pocitam ze vic warezu, a mensi navratovost hracu kvuli buy), ale proste nebyt steamu, tak o novinkach SE moc nevim.
  • tak tohle uz znaci, ze to pujde do... s timto pristupem se nikam neposunou.
  • Chcou vyssi zisky? TAK AT NAM DAJ KONECNE PORADNY JRPG JAK ZA STARYCH DOB A BEZ DLC (ano mam na mysli XIII-2 ktera bez DLC nemela konec)!!
    • Zajímalo by mě jestli se ještě někdy dočkáme tak kvalitní hry jako bylo FF 7. A je mi jedno od jakého studia. Tohle RPG prostě zůstalo nepřekonáno dodnes.
      • No jestli myslis RPG a nemusi byt od Square tak na xbox vyslo to nejlepsi JRPG na tuhle generaci konzoli Lost Odyssey od otce Final Fantasy Hironobu Sakaguchi. Je to Oldschool JRPG a ke kvalitam starych FF jako VII,VIII,IX,X nema moc daleko jestli nejsou i na stejne urovni. Troufam si rict ze kdybych nejdriv hral Lost Odyssey tak by se mi FF asi libilo trosicku min :-) .
        • Ooo díky za tip, vypadá to zajímavě. *4*
  • Herny trh upada. Volakedy bol uspech kvalitna hra, dnes je uspech hra ktora je lacna na vyvoj a ma velke predaje. Hry stoja stale rovnako a naklady na vyvoj za znasobili (lepsia grafika, dabing, hudba, fyzika, design...). Pochybujem ze zacneme platit 150 za hru aby sa herny priemysel udrzal nazive. A som zvedavy aku bude mat taky CD Project RED strategiu aby nepadli do straty. Lebo oni robia hry kvalitne a v dnesnom kapitalizme nieje priestor pre kvalitu. Square Enixu by bola skoda.
    • LuckyBaal
      Tomu já nevěřim, prostě je to podle mě kravina. Herní trh neupadá, ale strašně moc lidí zůstává u ,,her'' jako je Minecraft (a jen do mě) a LoL. CD Project Red má podle mě úspěch jasnej, druhým dílem Zaklínače definitivně potvrdili, že dělají skvělé hry a prostě Z3 bude mít prodejní úspěch. Hry samozřejmě zdražovat nebudou, jen bude víc DLC. Ale stejně, jestli Square Enix krachne (nekrachne - nesmí) tak se to svede na PC... *1*
      • ZajoE36 pise absulutnu pravdu. Ja robim PC hry a to, ze naklady sa extremne znasobili pricom ceny su tie iste je velmi smutny fakt. Pred 10 rokmi sa urobila kvalitna hra za 1 milion (pricom hra stala cca 40 e), takze stacilo predat 30 000 kusov a hra bola ziskova. Dnes stoji vyvoj niekolkonasobne viac, napr. 20 milionov (z vlastnych skusenosti), takze potom sa tej hry musi predat asi 20x viac. Coz je takmer nemozne, pretoze na trhu je ovela viac hier a trh je presaturovany. Coraz drahsi vyvoj je tazky pruuser v hernom priemysle, s ktorym aj velke firmy len tazko zapasia.
      • Ferdis2
        "jestli Square Enix krachne (nekrachne - nesmí) tak se to svede na PC..." - to nehrozí, kedže je PC sekcia hier Square Enixu zisková...
  • Prostě chce vsem uz ze zacatku ukazat ze ma koule...tak dobrý, ukazal jsi nam to, ale nezkaž/nezruš hry *3*
    • Trisska
      Ale co když je fakt nemá? *15*
      • Ty jsi teda šprýmař
  • Mam se bat o Thiefa?
    Novej Deus Ex v tom svym celkem fajn staromilskym a otevrenym pojeti asi kdovijakej prodejni hit nebyl : /
  • "Hodlám od základu zrevidovat veškeré součásti, služby a tržní směřování Square Enix s přihlédnutím k rozpočtu." - slibná zpráva pro investory, ale nic moc pro hráče...
  • LuckyBaal
    Tak jestli zachovají dobré projekty (hry), tak nemám problém... *4* Ale nesmí krachnout, nebylo by to fér...
    • Když jim to hráči kradou tak to není vůči vývojářům fér. Tohle je jen důsledek.
      • LuckyBaal
        a s tim kradením to taky neni až tak vážný, prostě jsou nízký prodeje...
        • ja nescetne pruzkumama dokazany ze stahovani generuje zakazniky a bez stahovani je pak mnohem mene lidi ktere si to koupi a je to logicky kdyz nejakou hru stahne 1000lidi proda se ji nebo dalsiho dilu umerne tomu poctu hracu, kdyz ji bude hrat 1milion proda se ji mnohem vice nez kdyz by to hralo jen 1000lidi!
      • TheGGG
        Hráči kradou? chtěls říct pcčkáři
        • LuckyBaal
          víš co? jdi do haj*lu jo? PC už min. dva roky prodělečný neni, spíš naopak a myslim, že poslední doba to dokazuje *3*
        • Nebud svaty, warezy a torenty su plne Xbox360 hier. Ja osobne mam svedomie ciste, na hry mam casu velmi malo, takze si mozem dovolit ich kupovat vsetky :) Producenti s piratstvom rataju, problem je inde.
          • XorxoxTalarius
            Jop prave ze snim pocitaju, zadavaji ho jako usli zisk :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit