Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • leon87
    Tak na tohle se musí vědecky. Klasický obouručák z dračáka měl 8 lb. což je sakum prdum nějakejch 4 kg. Takže fusion swordu dávám nějakejch 6-8kg.
    Sorry to je na ten koment dole.
  • Ten meč je moc malej, chci větší.
    • že by ironie? Děcka? Co?
    • Inquisitor
      To není meč, to je traverza.
  • Ja som myslel, že bude aspoň úprava grafiky. Myslím, že nejaká konverzia FF VII na PC už bola. Či to bolo len neoficiálne? Neviem, či aj taká kvalitná hra ako FF VII ale v pôvodnej grafike dokáže v dnešnej dobe zaujať aj niekoho iného ako fanúšikov.
    • x_ander
      Já bych všema deseti bral dodělání komplet dabingu. A myslím, že by to pomohlo pro rozšíření nového vydání i mezi jiné hráče, něž jen fanoušky.
      • Psychotic
        Abys rozšířil 15 let starou hru jinde než mezi fanoušky, chce to víc než dabing a nový grafický kabátek. Museli by předělat většinu herních systémů a i celé pojetí hry, což by právě fanoušci asi nerozdýchali.
        • Podlě mě existujou v tomto případě stejně jenom 2 skupiny - buď sérii hrajou nebo nehrajou. Pochybuju, že někoho kdo nehrál žádny FF nebo se mu ten styl nelíbí, začně právě díky remaku FF VII.
    • FFVII vyšlo normál na PC.
  • Psychotic
    Zvláštní, jak pan Strife na obrázku dokáže vypadat jako bukvice a tvrďák zároveň...
    • DangerousDave
      ten obrázok je z advent children, v FF7 vyzeral Cloud úplne normálne... jednoducho ideálne štylizovaná podoba velmi mladého Clouda... až od FF VIII vyzerajú všetci ako buzícii.
      • EuroSamurai
        Samozřejmě protože zženštilej obličej rovná se homosexuál...
      • Psychotic
        V původní FF7 měl mnohem šílenější účes, jak už u japonských her bývá zvykem... ten re-design pro Advent Children a Crisis Core vypadá aspoň trochu lidsky.
        • DangerousDave
          áno je menej štylizovaný a viac buzíkovský.

          edit: ak ste buz*k kliknite na mínus *1*
        • A mnohem víc panderuje pro fangirls.
    • jestli Cloud vypada jako bukvice, co je potom takovy Vaan http://nd03.jxs.cz/696/792/212801829c_56888901_o2.jpg
      • Psychotic
        Taky hustej :-)
    • úplně mi to připomnělo .. http://www.youtube.com/watch?v=3nNqArFMhek
  • Ronox
    Jako refund bych bral čistě redesign 7ky. Modely maj z crisis core a z advent children můžou předělat na lowpoly. Stejně si to nějakej zaměstnanec na pobočce potalu smaží :(
  • jezis maria tito japonci korejci atd ...len mi nepovedzte ze to drzi mec...kolko 1tonovy? ala Tera
    • EuroSamurai
      A pozor další pokryteckej d*bil kterej postuje do diskuze kde očividně nemá co dělat.
      • Proč mu hned nadáváš? Uráží snad on někoho? *7*
        • EuroSamurai
          Fajn tak od dneška začnu postovat do diskuzí jako je např. TES "Jak je možný, že mužu plavat či levitovat v plný zbroji uplně v pohodě " nebo "jak je možný, že v Dukem Nukem 3d muže mít u sebe tolik zbrání" a doufám, že budu mít tvou plnou podporu v postování zbytečnejch a hloupejch komentů.
          Mě se prostě líbí jak tyhle otázky některý jedinci(debilové) pokládaj jen podle toho jak se jim to zrovna hodí.
          • Já se ho ale nezastávám, píšu to snad někde?
        • ano Asijskou kultůru o které očividně ví velké hnědé houno
          • ano vlastne mas pravdu ... skakanie a mlatenie sa vo vzduchu a ohybanie 100xzakalenych mecov ako 0,5mm plech zrovna nemusim...
            • EuroSamurai
              Takže hraješ jen hry jako je arma, že?Nebo si skutečně tupej pokrytec?
          • A ty asi urážíš češtinu, co? *7* Ale taky ti nikdo nenadává do debilů. *5* Navíc v tomhle případě uráží "asijskou kulturu" asi stejně, jako kdybych napsal, že se mi nelíbí animovaný Asterix v Británii a byl nařčen z urážení "evropské kultury". *7*
            • EuroSamurai
              To co si napsal o asterixovi je hodně mimo.
              On napsal "jezis maria tito japonci korejci atd" což je takový nepřímý urážení s kombinací toho co napsal hned potom .
              Navíc když mu tenhle styl nesedne proč leze vubec do diskuze k FF?Je to stejně debilní jako kdybych šel do veganský restaurace a řekl všem navštěvnikum "Ježiš vy vegani......takový hnusy zelený žerete, ty mi vubec nechutnaj mám radši maso" nebo osobně nemám rád fotbal ale taky nelezu do diskuze Fify a necpu ostatním, že hrajou hru kde se někdo honí jak blázen za míčem.
    • A v GTA muze hlavni hrdina mit u sebe 10 zbrani a dokonce raketomet v kapse.
      • Paulcz
        Hm, velmi špatné srovnání :) to by v GTA musel mít dvoumetrovej desert eagle, že ? :)
    • DangerousDave
      preboha čo je toto za generáciu hráčov ? .... teraz mi niekdo napíšte že súčasný hráči neosprostievajú.
    • Na koltomeč z FF 8 to nema :D
    • Hmm a v DOOMu 1 a 2 chlápek běhá konstantně neuvěřitelně rychle.

      Ding dong. Je to hra, ne realita.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit