Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To je nesmysl, mělo to bejt pokračování ne? se mi zdá... respkt né třeba tohle ale pokračování bejt mělo a nakonec z toho vzniklo tohle. TC byla parádní hra jn true crime už asi nebude ale podobná hra ááno určitě.

    Byl bych moc rád, za další díl a klidně i lepší a delší... a ani tohle pokračování být nemohlo nikterak to nenavazuje.
  • Zajímalo by mě, zda se jim ta PC verze nějak hodně vyplatí. Vždyť to vyšlo poměrně nedávno a co se týče grafiky a technologií, tak to ani na dnešní poměry nevypadá zle.
  • Pokud dobře vím tak ta hra zpočátku dalším dílem True crime být neměla (mělo se jednat o zcela nové novou značku- Black Lotus), ale kvuli tématické podobnosti s TC serií (městská akce, asijská tematika) z toho nakonec pokračování této serie udělali. Pote co hru od activisionu získal squeer enix, který patrně značku True crime využít nemohl hru znovu přejmenovali, tentokrát na Sleeping dogs.
  • risa2000
    Shodou okolností jsem si to včera pustil na X360, čistě ze zvědavosti, protože jsem předtím hrál začátek a nějak mě nechytlo. Nevím co se stalo, ale měl jsem pocit, že hraji úplně jinou hru a byl jsem z toho dost nadšený. Připomnělo mi to Saints Row Third a když jsem byl v tom HK clubu, tak se mi zdálo, že hraju znovu DeusEx (ten první), kde byl ten klub dost podobný. Každopádně to vypadá, že si po dlouhé době něco zahraji.

    Z čeho mám trochu obavu, že Square Enix už posledně sliboval "definitivní edici" DeusEx:HR, na kterou jsem se docela těšil, ale když jsem pak četl ohlasy na Steam fóru, tak to vypadalo spíš na pěkný průšvih. Tak aby nezmršili i tohle.
  • Jack1947
    Veme si gamepad a vše bude v poho. *4*
  • Připrav se na boj s ovládáním, tahle hra spolu s Resident Evil vede v žebříčku nejhorších konverzí ovládání na PC.
  • Kdyby udělali něco s tím ovládáním na PC, možná by mě to i zajímalo.
  • Jack1947
    Dočkáme jen to bude ještě nějakou dobu trvat no - viz True crime a tohle (mělo být nové True crime, které poté odložením a přejmenováním) sakra čert vem název ale podobná hra určitě jednou bude.
  • Mám pocit že jsem kdesi četl (games?) že hra prodejnostně nesplnila očekávání, regulérního pokračování se tedy patrně nedočkáme, leda že by snad byla tato remasterovaná next gen verze dobře prodávala...
  • Gambit92
    Jak roztomilé... rádoby trolík
  • Tohle pro mě bylo překvapení roku 2012, respektive dostal jsem se k tomu až 2013 a opravdu dobrá hra. Hodně se těším na 2ku, máme rok 2014, za chvíli 2015 a místo o pokračování tu čtu o blabla edici, ach jo.
  • michaliuz18
    tak ak si velky fanda mozno ta bavit budu ale mna nejak neoslovili, uplne mi stacila povodna hra ,netrebalo vymyslat s dlc :D
  • Jack1947
    Potom jsem rád že ty "DLC" jsem nehrál.
  • michaliuz18
    vela dobrych hier byva nedocenenych , a nezasluzia si to , ale to je tym ze maju slabsiu reklamnu kampan, vyvojar nepcha vkuse kazdy den nove videjka a gameplaye a nerobia velky HYPE predcasne ... taky skyrim je az moc precenovany, ta hra si take vysoke cisla vobec nezasluzi ale kazdy sa isel pocikat z toho. Ale spat k sleeping dogs - je to velmi kvalitna hra a rad by som chcel pokracovanie , ale zase je skoda ze je to hra ktoru som raz presiel a druhy krat ma to uz vobec nebavilo ,ani s komplet DLC , ktore boli uplne na prd ,ale tak co uz
  • Hlavně doporučuju vydržet pomalejší intro, já to totiž prvně po asi půl hodině odinstaloval. Pak jsem se k tomu vrátil a dohrál to dá se říct jedním dechem s tím, že se ke hře ještě občas vrátím a dám si pár závodů nebo fight club. Jo a kupte si Zodiac Island, to je taky jedno z nejzajímavějších DLC co je.
  • kubi-wan
    Sleeping Dogs jsem koupil na steamu ve slevě někdy tušim před Vánocema... asi tak tři čtyři měsíce zpátky jsem to hrál a jak nemám rád sbírání hromady pičičovinek v open-world hrách, tak vedle Batmanů je Sleeping Dogs jediná hra, kde mě bavilo se po skončení příběhu jen tak toulat tamnim světem, dokud všecko neposbírám, nevyhraju všecky závody a podobně (ale nejsem zas magor, abych si třeba musel koupit všechno oblečení - fuck achievments), nebo jen tak jezdit (třeba rozfrčet to co nejvíc na motorce a pak to napálit nakolmo do svodidel a pozorovat, jak daleko Wei doletí) a dělat si u toho hromadu připitomělých screenshotů (ta hra mě v podstatě naučila hromadně típat obrázky). A to mě bavilo jen proto, že ten virtuální Hong Kong je prostě krásně vystavěnej a je radost v něm trávit čas... Jen je škoda, že po tom, co jsem tam všecko posbíral a odzávodil a vyblbnul se, už tam nebylo co dělat. Ale i tak mám neustále nutkání se do toho světa vrátit. Takže buď si stáhnu nějaký DLCčko, nebo počkám na druhej díl.
  • Skvela hra s prekvapive dobrym pribehem. Rozhodne lepsi, nez Watch Dogs.
  • Mart9
    Těší mě, že si tu hru tak pochvalujete. Tu hru jsem si před pár dny koupil v Humble store za 5€, tak doufám, že nebudu litovat.
  • Minulý víkend se mi povedlo po bojích s padáním hry těsně před koncem dojet Sleeping dogs a musím říct, že jsem si to užil.Příběh a prostředí mi sedí více než nové GTA tituly.Ovšem DLC jsou zatím dost rozporuplná. North Point - mlácení podivných létajicích zombíků a démonů.
    Year of the snake vypadala lépe, ale zatím kromě povedených úvodních sekvencí ze života Weije to taky nemá šťávu původního příběhu.
  • Souhlas dostal jsem ji v PS+ na ps3 a byla to parádní šikmooká akční jízda ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit