Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • se nedivím že to davají zadarmo takový škaredý nudný hry nechci ani zadarmo
  • Bože zase to čecháčství... pokud se vám nezavděčí ani tím že vám dají něco zadarmo a vůbec nemusí, tak už opravdu táhněte tam kam ani slunce nesvítí. Jeden z nejlepších ne-li nejlepší AC a watch dogs které podle mě dozrálo jako víno a vy tu pořád akorát melete tlamou. Dám vám jednu radu konečně si vrzněte ( jestli vám vůbec někdo dá).
    • Nj..kktismus :) btw - tady brblaj ale už to maj stažený nebo to stahujou a nemůžou se dočkat, až si zahrajou jednu z těch 5 originálních her co doma mají :D
      • Ano :D vsadim se že vetšina brblalů už má WD dohráno :D
  • spatny hry nejsem schopen hrát ani zadarmo, za dobré jsem si rád schopen připlatit...
    • daleko důležitější komodita než peníze je čas, takže investovat čas do blbé hry, je prostě pro mě nepřípustné. Mám hodně vitížený harmonogram, proto velice opatrně volín do jaké hry se pouštím.
  • jamar28
    Plus tady https://dashboard.totalwar.com/home si stále můžete vybrat jedno ze tří DLC pro Rome II.
  • Watchdogs nestahnu ani zadara.
    • Jack1947
      ale jo ted už to je hratelné a nevypadá to tak hrozně *4*
  • Watch dogs.. zadarmo drahý :)
    • Kompost
      a mlady trol v uceni. bude to chciet este vela cvicit, toto bolo slabucke aj na miestne pomery...
      • Nebreč, ta hra je hrozná po všech směrech. To, že tomu někdo dal více než cca 3/10 je jen lemplovství herních redaktorů.
        • neni to tak hrozne, proste otevrený svet, hezka a mužeš hackovat.
  • Black Flag hraju a musím rict že mne to chytlo i když jsem driv touhle serii pohrdal. I když je pravda že se to hraje samo (v soubojích jste prakticky jen divák, AI je jen komparz a na 1 minutu gameplaye pripada 1 minuta cutscen). Ale je to dobra hra, spíš hricka
  • Mart9
    Připomene mi prosím někdo, kde bylo Watch dogs zdarma naposledy? Mám pocit, že nedávno někde bylo, ale nevím, kde a jestli ho mám, díky.
    • Myslím že na uplay bylo
      • Mart9
        Díky, to vysvětluje, proč jsem to nemohl najít *15*
  • ringmancz
    What a Time to Be Alive a PC gamer
  • + na steame je Kingdom Classic
    • Jen na 2 dny (Free for 24 hours), nikoliv free giveaway jako ty ostatni hry.
      • Kompost
        reakcia na steame ku Kingdom:

        Raw Fury [developer] 20 hours ago
        YUP! Keep it FOREVER
        • No, ne ze bych chtel snizovat co kdo pise do diskuzi pod hrou (lol), ale na Steamu v oficialni informaci u hry je jasne napsano: Free for 24 hours
          • Kompost
            tak vyvojar snad vie co sa mu deje s hrou na steame a ked povie ze zostane tak asi sakra zostane.
          • jamar28
            Což znamená, že pokud si ji stáhneš během těch 24 hodin, můžeš si ji nechat. Nedávno takhle Steam chvíli rozdával i první Homefront. A jo, stále ho mám v knihovně.
            • Tak to sorry. Já věděl, že jsem ho viděl v Humblu. Nenapadlo mě, že by jedna hra mohla být rozdávána na dvou místech takhle brzy po sobě.
            • jamar28
              Ursus: Humble ho rozdával asi týden před Steamem. Na Steamu byl první Homefront zadarmo a druhý měl Free Weekend a 75% slevy někdy před týdnem. http://store.steampowered.com/news/35574/
            • Až na to, že ten Homefront rozdával Humble Bundle a ne Steam.
            • jamar28
              Není zač. Jo taky by to tam mohli napsat jasně, já to vím jen proto, že tam chodím často, takže vím, že když je to jen dočasně, tak je to zpravidla nazváno free week(end) a je tam přesné datum, kdy to končí. *4*
            • Fakt, jo? Tak to jsem tu vetu pochopil jinak (pod vlivem her, ktere jsou treba free jen pres vikend). Dik!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit