Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravim lidi potreboval bych pomoc koupil jsem si originalni fifu 2012 nainstaloval jsem nejakej ten program co to chtelo ORIGIN a pak jsem musel jeste stahovat 3,2 giga no jak jsem to vse stahl tak jsem si stahl aktualizace ale kdyz chci jit hrat a ukaze se mi HRAT,NASTAVENI HRY,ODEJIT tak zadam hrat chvilku to premysli a pak to spadne abych rekl pravdu tak nevim co s tim muze byt kdyby to nekdo vedel diky za radu.
  • PES Demo uh..co to je za nic nerikajici dlouhatanansky videa, ktery nejdou preskocit, to jako vazne?I pri druhym spusteni?Dobre tohle ma byt konkurence fify na hlavnich hernich platformach?Mozna tak alternativni doplnek, protoze bliz to ma k ruznym fotbalovym hram na mobily, nez k imitaci fotbaloveho sveta. Od pohybu hracu, k podivne fyzice mice a ti golmani? Po treti v rade tomu davam sanci, a podle vseho naposled. FIFA ma dosud mnohem bliz k opravdovemu fotbalu a je jasnou jednickou.
    • bobsh
      nejhorší je, že máš ve všem pravdu, ale stejně mě FIFA nebaví hrát a u PESka trávim celý hodiny *1*
      • presne tak. To petiminutovy nepreskocitelny video na zactku PES? To si delaj snad srandu. Grafika pred a po opakovackach me taky nebavi. Dalsi minus dema je ze v nabidce po zapase neni odveta takze clovek furt musi lezt pres menu a sestavu si nastavovat znova a znova. Hodne se mi libi ze si hraci konecne dokazou mic pokrejt zadama a nenechavaj se trapne odstrcit nebo nahle "nezakopnou" pricemz na vterinu prestanou hrat jako tomu bylo driv. Po faulu na pulce stale nejde casto rozehrat na kratko na jistotu. Furt se vyskytujou fauly kdy hrac s micem vystreli ve skluzu obrance mu spadne pres nohu a je podle PC faulovan. Jinak ale herne zatim dobry.
        • To video je lahko preskocitelne, staci vymazat v zlozke img z tych spodnych styroch ten najvacsi pes12vd.sfd sa tusim vola, a video sa ani nezobrazuje:)
          • Ses genius :) dik. Ten nazev neni presnej ale je to ten nejvetsi soubor.
            • Niet zac, nahodou som na to natrafil na inych strankach, takze sa rad podelim. Kua ale cim dalej to hram pripada mi ze FIFA je lepsia. Jediny problem, ze presne ako FIFA 11 mi brutalne seka [bez dovodne] aj ked mam zostavu ktora by to mala na max detailoch zvladat bez hocijakych problemov [napr crysis 2 hram na plnych a je to krasne plynule]. Navyse na win XP som FIFA 11 hraval na tych plnych detailoch uplne hladko, jakmile som nainstaloval win 7, tak mi FIFA brutalne, nehratelne laguje uplne seka obraz. A uplne ma nasrali ze to od minuleho rocnika nevyriesili, preto ze najma na win7 ma tento problem extremne vela ludi:((
  • MishKonn
    Wow, jaké to překvapení, když vlezu do diskuze o dvou demech a 95% z diskutujích řeší demo jiné, třetí, a těch zbylých 5% řeší jen jedno z těch dvou. Dobrá, čutaná je prodrbaná až na kost, tak, a teď mi někdo řekněte, jak se vám líbilo demo Ace Combat!
    • Taky by mě docela zajímal ace combat.
  • PES a FIFA. Fifa byla spousty let jasna jednicka jak uz to nekdo rekl, hlavne z duvodu, ze nebyl nikdo kdo by konkuroval. Pak ale prisly next-gen konzole a FIFA na PC byla velkou dobu zanedbavana a nikdo z EA nemel zajem s tim cokoli delat, clovek si rikal ze prijde osud jako s NHL, ze prestanou fifu pro pc delat. V tom prisel PES. Hraci, kteri byli znechuceni fifou tak pro ne to byla skvela alternativa, ktera prinesla mnoho fotbaloveho a pocity byly uplne nekde jinde. Jenze FIFA se zdokonalila a PES zustava stejny, stejny postih jako u FIFA. Dokud fifa stala za prd na pc mohl pes tezit, ted ma opet silnou konkurenci a nema sanci. Mozna ma fotbalovost, ale na dnesni dobu to nestaci. Od prvniho rocniku, ktery na PC byl az do PES 12 mi prijdou pohyby hracu naprosto trapne, bez zadneho naznaku nebo kopirovani lidskeho behu, modely hracu jsou otres a take bez zmeny (tvare jsou dobre), zvuky z hriste jsou uplne priserny. Ale nebudu tady pomlouvat konkurenci, kazdemu co hrdlo raci. Hral jsem PES 2010, ale pouze s tim patchem MS South Africa a to me bavilo se musim priznat. Jenze prisla FIFA 11 a ja zkusil dat napred sanci PES 11, jasne ze vyhravala FIFA. Skvela grafika, skvely pocit ze hry, spousta drobnych detailu, ktere pridavaji na pocitu ze hry. Pro me je jasna jednicka FIFA 12
  • Tak sem si zahral PES 12 a pocity jsou docela smiseny. Fotbalovost ze strany PC je tu mnohem vyssi nez ve FIFA12 a k prekonani obrany je taky treba lip kombinovat. Libi se mi system prihravek kterej hru ztezuje oproti drivejsku (posledni PES co sem hral je 2010). Grafika hracu je oproti FIFA na mnohem nizsi urovni a prijde mi stale skoro stejna jako pred ctyrmi lety. Co se mi libi je publikum. Co me zarazi je ze se dosud nezapracovalo na outech no aspon ze uz to neni jako predloni kdy se mic dal u vapna hodit jen jednomu hraci kterej mel na zadech soupere a nemel ani komu nahrat. Co me taky zrovna neuchvatilo je prepracovanej pohled kamery WIDE kterej neni stale kolmo k hristi jako driv ale nataci se takze se mnohem hur odhadujou ofsidy. Nepochopim proc to zmenili. Kdybych to shrnul. Herne me to moc bavi ale to kolem (outy, grafika apod.) nezaznamenalo zadnej vyraznej pokrok. FIFA je perfektni ale PC nehraje fotbal ale soluje, neda jedinej mic vzduchem a nekombinuje. Navic nevim jestli v plny verzi pujde nakonfigurovat klavesnice protoze v demu se da hrat jenom s prednastavenym nastavenim (nepochopim!!!).
    • Tak pod tohle se můžu jen podepsat, moje pocity z obou demoverzí sou prakticky stejný... V čem je FIFA na hony vepředu jsou animace hráčů, hlavně při běhu s balónem, v Pro Evu to je všechno takový kostrbatý a občas to vypadá nereálně... Na druhou stranu to vyvažuje větší fotbalovostí a proto u mně i letos zatím vítězí... Přispěl k tomu i fakt, že FIFA je na klávesnici prakticky nehratelná...
      • Fifu hraju od verze 98 po soucasny demo 12 na klavesnici, stejne jako na gamepadu. Nevidim v tom problem a vadi mi jak je hutne jsou prosazovany herni ovladace a jak krkolomě posledni verze umoznuji nastaveni klavesnice. Logitech velky sponzor EA - budiz.
        • Mě přijde divný hrát dneska sportovní hry na klávesnici. A prosazování gamepadů? Když dovolují víc možností, tak se není čemu divit.
        • Zabudli ste na jeden markanty rozdiel - GOLMANI. Ti v PES su uplne katastrofalni, davat goly stredom medzi ruky brankara nemoze bavit nikoho. FIFA 12 ma v tomto absolutne navrch a je to vec co ma neskutocne vytaca. Takze pre mna vzhladom na porovnanie DEMA FIFA 12 a DEMA2 PES = tento rok prvy krat po x rokoch FIFA
  • Jeste sem nehral na nejvyssi obtiznost ale prijde mi ze PC ve FIFA 12 hraje hrozne nerealne. Hral sem snad proti vsem tymum v demu a PC to furt hrozne taha po zemi dost soluje misto aby kombinoval a centr z kridla da tak jeden za zapas spis se z kridla snazi prosolovat do vapna. Prihravky na muj vkus jsou moc presny a zpracovani bezchybny takze mic hracum vubec neuskakuje. Dalsi vec ceho sem si vsim kdyz sem si asi hodinu trenoval strelbu s Rooneym je ze brankar bud dostane gol nebo mic vyrazi/chyti ale jeste se mi snad nestalo ze by mic jenom liznul zmenil trochu drahu strele a presto dostal gol. Taky sem snad jeste nedal jesle (ale to sem moc nezkousel). Prijde mi to skoda protoze jinak jsou golmani mnohem lepsi nez v PES ale tohle to dost srazi.
    • Golmani jsou na FIFE snad to nejhorsi, jsou jak stroje. Meli by se poucit od PESka.
      • V PESku to letos taky neni ideální teda... Sice hodně vylepšili jejich animace, takže už při zákrocích vypadaj opravdu jako gólmani a ne jako hráč z pole co si nasadil rukavice a šel si zkusit zachytat, ale zase dělaj obrovskej počet nepochopitelnejch minel, co sem zatim hrál těch pár zápasů tak v každym minimálně jedna obrovská hrubice přišla...
  • Ostatně buďme rádi za takto kvalitní zastoupení fotbálku na PC, protože jak již jsem psal NHL úplně s PC vymizelo a nový ročník PGA Tour pro PC je pouze o něco málo bohatší treninkový mód pro jeho samotnou on-line verzi (doporučuji si raději zahrát poslední kvalitní ročník 08)...
  • par videi o tom, jak je letosni fifa kvalitni*1*
    http://www.youtube.com/watch?v=sQ4IeA38DTQ
    http://www.youtube.com/watch?v=VjwHfjSro2I
    http://www.youtube.com/watch?v=9dNRHX0ZAlc
    http://www.youtube.com/watch?v=yxn5zYxy45k&NR=1
    • Jak už jsem psal je to prostě zábava... alespoň se u toho člověk i dobře pobaví a co by člověk chtěl od počítače, i když obdobné situace se mohou zrodit i ve skutečnosti...
      Vždyť je to jen a jen hra, která především plní svůj účel a to je se především zabavit, pobavit, dobře si zahrát a když se přidají i další věci navíc, jako je třeba se i něčemu novému přiučit, tak je to rozhodně jen a jen k dobru celé věci i k ucelénému zážitku...
  • No a aby toho nabylo málo... Tak brankáři ve FIFče mají v letošním ročníku viditelnější posun v animací a nejen oni... Roznožku jsem ještě v žádném fotbálku neviděl, někdy je docela zábava se na různé zákroky koukat (V některých usměrňuje míč jako by konečky prstů)...
  • I fifa 11 byla na prvni pohled lepsi ale po 20 hodinach hrani jsem presel na PES. Fifa 11 je hezci ma lepsi udelanou karieru, ale ....proste to neni ono...strely na furt ty same mista atd. je to takove vic naskriptovane kdo hral oba fotbalky tak treba vi co myslim. Pes byl vzdycky vic rozmanitej a realnejsi. takze se tesim na srovnani obou her stahuju uz obe dema.-)
    • treba co se tyce strel tak zaprve je dost tezky trefit v nekterych situacich branu narozdil od pes kde naprahnes a dycky se trefis ...budiz dukazem muj hatrick s giggsem a vsechno krasny strely z podobneho mista, ikdyz zrovna giggsy cera ukazal ze takove strely opravdu umi :D ... to by se ve fife nestalo .. zase naopak kariera ve fife je to nejnudnejsi co sem kdy videl .. ale to same bych rekl o kariere pesu ... v tomto ohledu ale musim rict ze naposled sem zkousel karieru tak 08/09 mozna... takze tam muze byt posun ... zaroven by se ovsem dalo uvazovat nad tim tvrzenim : prvnich 20 h vede fifa .... nad 20 h vede pes .. nevim ... ovsem jako fan fify doufam ze letosi rocnik na tom bude lepe .. zatim to tak vypada.. jeste to si rikam u kazdeho noveho rocniku :-)
    • Stačí ve Fifě 11 vypnout asistence při ovládání a budeš rád za každou přihrávku. K tomu Hybrid Gameplay Patch, který hru posouvá ještě o level výš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit