Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je ve hre pridan filtr pro volne hrace jako u vsech postovych kategorii nebo zase musite proklikavat narodaky popr zadavat jmena aby jste zjistili jestli je dany hrac nekde zamestnan nebo zase nic pro letosek diky :) (otazka smeruje na ty co maji demo ja si jeste pockam na celou verzi)
  • Môže niekto úplnému športovému ignorantovi vysvetliť, o čo v tomto pc-type hry vlastne ide?
    • Jsi hlavním trenérem fotbalového týmu. Na výběr máš kluby z nepřeberného množství zemí a úrovní. Všechny se skutečnými hráči. Staráš se o sportovní chod týmu. Nastavuješ taktiku, připravuješ trénink, buduješ mužstvo.
  • mam problem neleze mi stahnout demo, hlasi mi to "Tato položka není v tuto chvíli k dispozici ve vaší oblasti" .... nevite kde jinde bych ho mohl stahnout?? predem diky
  • Hele ted si nejsem uplne jisty nejak se mi ty managery motaji, to je ten co ma vzhled hozeny do svetlemodra?
  • je to skvela hra!
  • Jsem nevěděl, že vznikla britská fotbalová liga ;P
    • Já vám do toho tedy nechci kecat, ale Championship hraje Cardiff City, což je tým z Walesu a dost se spekulovalo také o přesunu Glasgowských Rangers a Celtiku... Nakonec ale vyhrála ekonomická stránka - Ani jeden ze skotských týmů by si LM už asi nikdy nezahrál ;-) Každopádně je Premier League utevřená celé Velké Británii.
      • Ne, Premier League není otevřená celé Velké Británii. Premier League je otevřená týmům z anglického systému fotbalových lig, ve kterém hrají týmy z Anglie a z historických důvodů přibližně pět velšských.
    • Budes se divit rejpale, ale Premier legue je britska fotbalova liga... :-) Je to fakticky naprosto spravne, stejne jako je Gambrinus liga, ceska fotbalova liga... takze tady sice mozna jsou odbornici, ovsem ty a panacek vyse jste docela urcite pitomci... :-))))
      • http://cs.wikipedia.org/wiki/Britsk%C3%A9_ostrovy
        epl čili english premiere league se nepoužívá pro nic za nic 8-)
      • hahah no nevim kdo je tady pitomec ale EPL je anglicka liga... britska liga neexistuje, stejne jako neexistuje britska fotbalova reprezentace
        • Britska, anglicka... slovickaris...
          A kruci jestli Velka Britanie nema ani reprezentacni tym, tak koho ti hloupi anglicti novinari volili?
          Nejlepší tým v historii GB?

          24.06.2011 | autor: Daily Mail | Diskuse (28)

          Redaktoři Daily Mail volili nejlepší tým Velké Británie, který by reprezentoval svou zem na Olympijských hrách. Vybíralo se z hráčů od konce války.
          • Velká Británie reprezentační tým nemá. Angličtí novináři volili jedenáctku nejlepších hráčů z ostrovů z období od konce války. Činili tak ve světle jednání o tom, že by Velká Británe po dlouhých desetiletích postavila na olympiádě společný fotbalový tým.
          • Ale notak, nadávat hned do pitomců? Tady má někdo docela hustý virtuální ramena :) demo stahovat nebudu, ale jsem si na 99% jistej, že "britskou" ligou je zde míněna Premiere League, kde určitě tým mimo Anglii nenajdeš, tudíž může jen stěží být brána jako "britská". Silné řeči, prosím, stranou, proč si o tom nemůžeme popovídat jako normální lidé, hmm? ;)
            • Cardiff ? Wales?
    • Radši se ani nevyjadřovat, aspoň jde vidět co to tu je za odborníky.
  • Navic ma tato hra unikatni schopnost nehrajete to pul roku ale jak se k tomu dostanete opet je to zabava a stala motivace hhmmm uz mam lepsi kadr uz jsem byl 3 tak zkusim se dostat do LM a skoda nedostal tak dalsi sezonu a tak dale :)
  • Ja jsem u toho taky malem zkamenel sto sezon da zabrat pak se to nejak seklo :D ale aspon se Cesi stali mistry EURA :D
  • Konečně novej zabiják času...jupííííí *1*
  • Desítky hodin prušustrovaného času svého života jako každý rok ... nelituji ani sekundy :)) .
    • letos sem v tom stravil asi 20 dni cisteho casu. nelituju ani koruny, kterou sem za to dal a za dalsi dil dam *4*
    • jj hroznej žrout času :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit