Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neodpustim si http://i.imgur.com/VNRr2N3.jpg *1*
    • Vtipné a smutné zároveň.
  • species
    To bude TAKOVEJ fail tahle hra :D Ja se na to normalne tesim, sice jsem u prvniho battlefrontu prosedel stovky hodin nicmene s Electronic f*cking Arts si uz fact nedelam iluze.
  • Proč proboha nějaký Jakku, vždyť už máme Tatooine...
    • Zrzzek
      Protože novej film...
  • Jo, vyseknout ze hry kus a prodat ho zvlast. Profit. *15*
    • "To bude dostupná pro všechny, kteří si Battlefront předobjednali, zatímco ostatním majitelům hry se odemkne o týden později."
      • Jo, protoze vsechny DLC od EA a jinych hernich podvodnicku byly zadarmo. OH WAIT! Popros nekoho dospeleho, at ti to vysvetli, jestli jsi nepochopil na co narazim.
        • Popros sestricku o prasecek a asi rovnou nejakej silnejsi.
          • Jsi jak male dite, to ze se DLC vysekne a prodava je bezna praxe a ani fakt o tom jestli tohle DLC bude nebo nebude placene na tom nic nemeni. Prasek si vem ty, internetovy hrdino.
            • Brachu ty si král ad hominem *15* .
            • Jakej zase argument? Ja ti jenom napsal ze tohle DLC nikdo prodavat nebude a ze bude dostupne vsem.

              Jinak fakt nevim co ma to co jsem napsal spolecneho s fankidovanim. Svoje obavy nad tim co EA provede se SW jsem tu uz nekolikrat psal a rozhodne se to nebylo nic pozitivniho :D
            • No kdyz ti nevadi ze tvuj jediny argument je to co si musis nalhat... tak jsi vyhral diskuzi. A ted muzes jit fankidovat jinam.
            • No jasne... proc svuj omyl zpusobeny tim ze nedokazes precist/pochopit psany text nezahrat do autu s tim ze jsi to myslel obecne.

              Zkus jeste nejakou dalsi narazku na muj vek. Treba si toho pak opravdu nikdo nevsimne :D
  • lexoun
    Už aby to bylo, nemůžu se dočkat. Snad DLC neomezí tolik hratelnost hry. *4* *16*
  • Počkat ten nový teaser?:O Já myslel, že jedi bude ta holčina né ten Bubák -_- *13*
  • XorxoxTalarius
    Kikoti fakt ...
    • Procc ? A kdo ?
  • super ! miluju tu hru, battlefieldy celkově jsou pro mě nejelpší střílečky a jako SW ??? splněný sen
    • hele a ty už si to hrál
      asi ne tak ješte s tou láskou počkej protože EA
      • pokud to bude alespon s poloviny hratelne jako BFka tak nemám obavy, za tematiku SW stejnak odpustim skoro vše... hral bych a miloval bych i Rambo the game kdyby byla ze SW světa
        • Zkus starší Battlefront, podle toho co píšeš mi přijde, že to bereš jako nějakou převratnou novinku než jen reskin a rýžování mršiny
  • Jako nic proti, ale aby velkým tahákem hry bylo DLC. To je trochu na hlavu -_-
    • Hra vychází v polovině listopadu. Od prosince bude přístupná tahle mapa nejdřív pro ty, co si hru předobjednali jako bonus za to, že si ji přeobjednali. Za týden pro zbytek majitelů. Zdarma to tak vypadá. Takto jsem to pochopil a nevidím žádný problém.
      • Sr_Lobo
        Jo? No ja z toho vidim jenom, ze bude pristupne, avsak uz ne jestli zadarmo. To by byl v pripade EA vcelku silny sok.
        • Zrzzek
          11. září 2001 -> 11.9.2001 -> 1+1+9+2+0+0+1=14... Když spočítáš písmena Electronic Arts vyjde ti... 14! Náhoda?

          Zas tady nedělej z EA nějakou zlou korporaci. DLC zdaleka nejsou jen doménou EA... Ano, taky mi nejsou moc po chuti, ale jejich prodejní politika není o moc jinačí, než u konkurentů...
        • https://www.vg247.com/2015/08/27/star-wars-battlefront-the-battle-of-jakku/

          Tady v textu čtu o "odemykání" ostatním majitelům hry. Nevidím důvod, proč se bát. To DLC jde nejspíše na ruku samotnýmu filmu, i proto asi DLC. Ne, nevidím prostě problém.

          Ale jinak vám ty konce světa a lidstva neberu, nenechte se rušit....
          • Pokud nevidis problem, tak je to proto ze ty a tobe podobni jste soucasti a zaroven pricinou toho problemu.
            • Zrzzek
              50 dlc á la The Sims je na blití... Ale tady se píše, že předobjednatel dostane jednu mapu, která se ostatním odemkne o 1 týden později... Co je tedy za problém?

              BTW. beztak jim prvotní nápor nevydrží servery a normálně to bude fungovat tak po 2 - 3 týdnech *1*
    • Sr_Lobo
      Ackoliv se na tu hru hodne moc tesim, tenhle DLC fenomen je fakt na hoven.
      "Este ste nevideli ani hru, ale uz ted si muzete bejt jisty ze bude mit super datadisk!" *11*
  • 15 years ago FULL GAME = FULL GAME, today DLC + DLC + DLC + DLC + DLC + DLC + DLC = FULL GAME *16*
    • Super, snad to lidem konečně začíná docházet...
      • to si jeste pockas *1*
    • Po večerejším Trine 3 tu začíná doba, kdy to má být Full Game... ale vlastně nedostaneš Full Game...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit