Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Osobně přímo nesnáším umělé bariéry typu "Vidíš tady tuhle lokaci? Tak tam se teď nemůžeš podívat, dokud se tvůrci neuráčí ti dát schopnost s kterou se tam dostaneš. A ano, později si budeš muset projít skoro celou mapu znovu, aby ses tam dostal!"

    • 0011

      Tomu se říká Metroidvanie a osobně to miluju a vyhledávám, sto lidí sto chutí. Některé metroidvanie mají dobře udělaný fast travel, takže odpadá procházení celou mapou. Kompletně bez teleportu byl například Axiom Verge, jenže v ostatních věcech je to tak skvělá hra, že mi to nevadilo.

      • jasne...idealne, kdyz za tim ,,neresitelnym,, problemem jak se tam dostat, stoji typci a nudi se a cekaji na tebe az konecne ziskas tu spravnou schopnost :DD

        • 0011

          To není známka špatného level designu a většinou za tyhle bariéry spíš tvůrci umisťují upgrady a powerupy. Nijak se to neliší od ostatních her kdy se objeví nepřátelé až poté, co splníš podmínky skriptu, kdy se můžeš kulometem podepsat do zdi a nic se neděje ale ujdeš dva metry a zpoza rohu vyběhne nepřítel, to mi skoro příjde že čekající nepřítel za viditelnou bariérou je lepší.

          • to se da tolerovat u nejakych plosinovek nebo akcnich arkad, ale u pribehovych her to je jednoznacne spatna prace dizajneru

      • red.eagle.792197
        Souhlasim
    • kkING

      Tady zalezi, jak by si hral. Pokud by si sel po pribehu, tak se ti to nestane. Pokud naopak se rad snazis projit vse, tak se do takove situace dostanes a nekdy jsou i pripady, kdy ti hra nerekne, ze nejakou schopnost potrebujes 🙂 Ale presne o tomto se pise i v clanku kde nekdo narazel na to zda hru hral, tak jak si autori predstavuji. Ja sem podobny pripad, ale vubec mi to u teto hry nevadilo...

    • Přesně tohle nesnáším na sérii Darksiders atd... Za to bych dal vývojářům facku... Jen to uměle natahuje hrací dobu, a jelikož se pak vrací člověk klidně i na začátek, prd pak potom vím, kde jsem ještě byl, a kde ne. :)

      • TheSuffering

        A když se konečně k té vytoužené truhle dostaneš, zjistíš, že ono tam vlastně nic extra není.😂

  • kkING

    Ja bych pridal jeste jednu, nebo dve planety jako Zefo, Kashyyyk, Dathomir 🙂 

    Rozhodne neco vic, nez Pracovni odev a poncho.

    Asi i trosku vice talentu s vetsi specializaci a nasledny vlivem na boj.

    Mozna i moznost pridat se na temnou stranu ...


    • Derp_1337

      Jak to tady píšeš, co všechno by hra měla mít, tak se mi čím dál tím víc vybavuje Jedi Knight: Jedi Academy a Jedi Outcast. No nic, asi si to jdu zpět nainstalovat a zahrát si skutečnou Star Wars hru 😂

      Možná si zahraju i Force Unleashed 1 & 2 (soubojový systém je pořád lepší než Fallen Order)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit