Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uher

    Je vtipný jak má EA potřebu upozorňovat na to jaký jsou zloději 😀

  • TheSuffering

    Tak to dávám rovnou na blacklist, aby mě to zase nenapadlo koupit tak, jako jsem to bohužel udělal s Anthem.😬

    • Jack1947

      Hlupáku to ale byl ofd začátku MULTIPLAYER!

      • TheSuffering

        No jasně že to byl multiplayer... Poměrně překvapivé u onlinovky, že? Ovšem pes byl zakopán poněkud jinde. To ale ty nemůžeš pochopit.

  • KIMCID

    MP si nechte zapracujte na pořádném SP

  • Jack1947

    Nikdo nevtrdí že třeba Multiplayer ten s budoucím DLC nepřibude ( ostatně stejně jako mikrosranskce) mohla by to být opravdu po velice dlouhé době solidní Sw hra hmm...

    • tomasrippl

      Snad tam bude kvalitní i single. 

  • Mart9

    Pokud to opravdu bude čistě singleplayerová příběhová hra, budu se modlit, aby se jí prodalo obrovské množství a všichni viděli, že je o tento typ her zájem.

    • yeniczek

      Tak to záleží hodně na nás pak, Respawnu fakt věřím, tak snad...

      • Jack1947

        No on Titanfall2 nebyl kdovíjaký mastrpýzz ale na druhou stranu, i takováhle kvalita by i stačila.

  • KrPa

    takove prohlaseni dlouho nevydrzi :D

    • Derp_1337

      hehe, podobných "tiskových prohlášení" (tweet, status na FB, atd.) jsme od EA už viděli opravdu hodně a většinou časem změnili názor.

  • species

    Battlefield V taky nemel mit mikrotransakce, neverim ani slovo!

  • Mně se líbí, jak na přístup EA každej nadává (a to nejen u nás), přesto na těch kravinách stylu hry jako služby vydělají balík......prostě dokavaď se jim to bude vyplácet, tak to budou dělat, snad se aspoň ten Fallen Order vydaří.

    • Derp_1337

      Nikomu nevadí, když vidělávají na kosmetických věcí (skiny, atd.), ale lidem vadí, když úmyslně rozbijí gameplay, aby to člověka nutilo platit mikrotransakce.

      • Očividně jim to nevadí, nebo nevadí natolik, aby za to vyplázli peníze.

  • Ilusiveman

    Vlk taky sliboval. 😁 Nicméně EA by se skutečně aktuálně víc vyplatilo, zainvestovat   do svoji kreditability na bodu mrazu. 


  • Inquisitor

    No tak to musí být zákonitě totální propadák. Takový hry už přece dneska nikdo hrát nechce.

    • Ilusiveman

      Chceš říct, že už není nikdo, kdo si zaplatí za to, že tu "hru" hrat tolik nemusí? 

      Jo to je skvěléj herni model. Toho bych se být EA držel, to dnešní hráč totiž chce. 🤔

      • Inquisitor

        To byla ironie, zapomněl jsem nahodit smajlíka aby to bylo jasný :)

        • Derp_1337

          Bohužel v psaném textu chybí non-verbální komunikace díky které lidé rozeznají znaky ironie nebo sarkasmu.

          Proto v textu musíš buď velmi přehánět, nebo nesmíš šetřit smajlíky a nebo na konci napsat poznávací znamení sarkasmu  /s 

          😉

        • Ilusiveman

          Já asi byl ironickej taky, ale tady v ČR je už to takovej život, že je těžký si svou roli kolikrát vůbec uvědomit. 😁

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit