Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ŠOK !!!

  • Maxianimal

    Jo, mohli vymyslet třeba originální příběh, nebo neudělat kopírku DS, kde respawn nepřátel nedává absolutně žádný smysl. Ale jo, v porovnání s ostaními SW hrami to bylo slušné.

    • Derp_1337

      "V porovnání s ostatními SW hrami to bylo slušné."


      WTF?!!

      To moc nedává smysl. Když něco takového tvrdíš, tak jsi očividně vůbec nehrál vynikající hry jako KOTOR, KOTOR2, Jedi Knight: Jedi Outcast, Jedi Knight: Jedi Academy, Empire at War, Republic Commando.


      PS: Mě osobně se ještě líbilo The Old Republic a Force Unleashed 1 & 2, ale to je jenom můj osobní názor. Komunita má na tyhle hry rozpolcený názor.

      • Maxianimal

        Proboha svatýho, já myslim SW v posledních letech, ne tyhle (jakkoliv skvělé) vykopávky. KOTOR 2 je moje srdcovka, ale to už odvál čas. Takže pro nechápavé - porovnávám to třeba s s posledními Battlefronty nebo TORy.

        • Derp_1337

          Tak to příště napiš. Je dost velký rozdíl srovnávat něco se všema SW hrama a nebo jenom s těma 3 posledníma hrama.

          Za posledních 9 let totiž nevyšlo nic kromě Battlefrontu 1 & 2 a datadisků do TOR.


          Jo a ačkoliv označuješ KOTOR za vykopávku, tak ta hra je skvělé hratelná i v dnešní době.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit