Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Nemůžu si pomoct, ale ty Calovi vousy jsou trapně komické. Doufám, že půjde upravit vzhled postavy, protože na tohle se určitě nevydržím dlouho dívat.

    • Veskoslav

      Pošli fotku sebe ve fousech, ať se mrknem a přinejlepším i zasmějem😉

      • Derp_1337

        No právě že se mi vousy všeobecně moc nelíbí, tak je pravidelně holím. Takže sorry, asi z toho nic nebude. 😉

        Ale klidně se pochlub svojí vlastní fotkou. Třeba máš ty vousy tak dobré, že změním svůj názor. 😎

    • Cal je (pro mě) snad nejméně sympatický hrdina Star Wars ever.. Hra mě bavila, ale s Calem jsem se moc nesžil.. Zlatý Kyle Katarn..

      • Derp_1337

        Ještě Starkiller se dal zvládnout. Rozhodně mnohem lepší než Cal, Rey, Fin a podobní 😂

      • Veskoslav

        Jasně, protože takový Rey, Fin atd. jsou mnohem sympatičtější:-D

        • Já myslel ve hrách, ale máš pravdu. Fin je hrůza.. 

        • Stephano

          Jako už jsem si zvykl, ale Jyn Erso je někde jinde než Rey. Naopak jsem rád, jak byl do děje zpátky tažen Maul díky seriálům. A spousta dalších postav dostala prostor. Už to se cení, když Disney změnilo lore. Kyle Katarn je samozřejmě borec. :) Cal je něco mezi. Asi konečně dohraji jedničku a připravím se na dvojku. Nebo zase strávím čas v mulťáku Battlefrontu II nebo Jedi Academy. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit