Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať to udělají na android, nebo ještě lépe Battlefront .To by bylo!
  • Uz od dneska je ta hra k zakoupeni na iStoru za €8,99.
    • pravda pravda, uz stahuju
  • Viktor_H
    Mimochodem, když už se tu mluví o tom "remaku"... http://www.moddb.com/mods/kotor-ultimate
  • další exkluzivka pro ipada :-) jeste ze jsem sel do ipadu mini a ne do nexusu 7

    jen za poslední týden jsem si na ipad stahl 4 hry a posleze jsem zjistil ze na android vubec nejsou takze na mobil si je nestahnu :-/ uz aby bylo leto -> brigada -> iphone
    • ipad mini ma oproti nexusu mensi vykon, nizsi rozliseni, stoji podstatne vic, ale hlavne ze jsou na iOS oproti androidu takove exkluzivni hry, hned duvod si ipad koupit. ja teda zrovna tablet jako herni zarizeni neberu, ale kdyz uz se nudim a neni nic jineho po ruce, tak mi taky skvele vystaci i s hrama na android zdarma.
      • nizsi výkon ? ty si dobrej vtipalek... měl jsem v ruce oba a ipad je výkonější a to mnohem... displej je solidní u obou ale na poměry taky u obou nízke rozlyšení...

        ipad je výkonější (možná ne na papíru ale muší počítat jednou tak naročný android) 2 jadra na IOS je jako 8 jader na androidu... vydrží o 3 hodiny déle na baterku, je na něj více her, aplikací a příslušenctvý, je tenčí a ve stejne velkém těle má podstatně větší dislpej a to npř pro mě nejduležitější je 4:3 a ne nudle 16:9..pro mě osobně i hliníkové tělo z jednoho kusu hraje prim dale zadní kamera, vyší jas a lepčí podání barev (hlavně bílé) a cena ? 8000 není zas tolik za nejlepší tablet na trhu
        • nerad ti beru iluze, ale ipad mini neni rychlejsi nez nexus 7, ma jen jiny display, diky kteremu take vydrzi dele na baterii. tenci o par milimetru je, coz nema absolutne zadny vyznam, nexus dam klidne do kapsy, coz s ipadem MINI nejde. vse co u ipadu mini dela vykon je leda system. ze ma vic aplikaci verim, ale to pro me neni duvod do nej jit. zadni kamera je mi taky na nic, jelikoz momentky zachytim na mobilu, kdyz uz potrebuju. nebudu vytahovat tablet, abych si neco vyfotil a kdyz chci poradnou fotku, tak proste vezmu fotak. tudiz jsem se dostal k zaveru, ze na ipadu mini neni za tu cenu zajimaveho nic, maximalne ty aplikace. dokonce jeho nejlevnejsi verze stoji porad vic, nez nejlepsi verze nexusu 7 a vetsi prislusenstvi k nemu neni, bilej tablet bych si nekoupil, prijde mi to pro holky, ale budiz, pochopim ze to nekomu muze prijit hezci, ta nejlevnejsi verze ipadu snad nema ani jinou moznost internetu, nez wi-fi, coz nexus v nejlepsi verzi nabizi a presto je porad levnejsi. nerad jsem vas unudil k smrti a nepochybuju, ze budete oponovat, kazdej ma rad to svoje.
          • Jak pises kazdej ma rad svoje, ja mel nexus a ted mam ipad a je to uplne jina liga, ve vsem ale kdo nezkusi nepochopi...jak poses ipad je vykonejsi diky systemu, nesmis koukat na parametry...ios je vzdy rychlejsi nez android...pokud nechces bilej...kup si cernej nwm co to je za agrument ze se ti bilej nelibi... A jinac cena, hold rikam je to jina liga a uz vysi cenova kategorie...sle aby clovek vyuzil tablet naplno a mel z jeho uzivani radost tak je potreba koupit co mozna nejlepsi a nejlepe ipad
            • jina liga to je leda v cene, to s bilou barvou byla reakce na jeden z predchozich komentaru, protoze vyroba tabletu v bile barve neznamena, ze je tim padem lepsi. spousta lidi ve skole ma jak ipad mini, tak nexus 7, takze porovnavat mohu. ukoncim to tim, ze ja rad android, ty rad iOS, takze se nikdy neshodneme. preju alespon at ti ipad slouzi, to je to hlavni, zbytek zalezi na preferencich kupujiciho.
        • Absolutní souhlas. Apple jde při návrhu HW do maximálních detailů o kterých se ťamanům, kteří solí jednu Androidí rychlokvašku za druhou, ani nezdálo. A nejvíc mě baví masy tupců, kteří neví, která bije, ale šíří do světa nesmysly o rychlosti Android tabletů na základě taktů CPU. Aspoň snáze poznáš hlupáka :)
    • to se skutečně těšíš na léto proto abys mohl makat aby sis nakonec koupil placku co bude za rok zastaralá?
      koukám doba se mění, já se teda těšil hlavně na lítání za holkama ale co už no
      • Viktor_H
        Kůl týpek nám to všem poďobaným nerdům přišel vysvětlit! *7*
        • jak se říká ... attack the idea not the person ... nemáš tam něco k tématu prosím?

          připadá ti ok aby se někdo těšil na léto proto že bude makat? jsou potom hry koníček nebo závislost? let's discuss
          • Viktor_H
            http://i.qkme.me/3qaep8.jpg
    • radeji si porid PC, nez hrat tyhle hry na mobilech
      • tam jde o tu nostalgii, na PC bych se k tomu si to zas zahrat nedokopal ale takhle si to mužu ve volnejch chvilkach, ve škole, v buse..kdekoliv sebou zahrat a zavzpominat

        ucel ipadu, iphonu a ipodu touch není nahradit hardcore hraní ale jsou to kapesní konzole na cesty a na zabavení mimo domov

        ipad mini strcim do kapsy u bundy a muzu kdekoliv zahrat KOTOR...co vic si přat :-)
        • zrovna kotor nepatri mezi takove ty chvilkove zabijaky casu, kdyz nemas pul hodky co delat...ale kazdy at si s tim dela co chce...
          • A to mu este nikto nepovedal ze ten KOTOR na iPhone ani nejde je to len pre iPad :)
  • Majitelům těchto gadgetů to přeju, hraju zrovna první díl a je to nevídaná záležitost - nechápu, jak mi mohl KOTOR před lety proklouznout mezi prsty. A to jsou měl za sebou Dark Forces Jedi Academy LEGO SW a Republic Commando. Teď si to užívám dvojnásob. Nejprve jsem si musel zvykat na křečovité ovládání, ale zbytek hry je skvostný A to nepočítám modifikace atd. Pokud 17.června skutečně vyjde edice oobou dílů, jdu do toho.
  • O důvod víc koupit si iPad. Jdu do něj.
  • cumpi3
    Kotor...má láska *4* Kéž by byl i třetí díl *6* (třetí, protože TOR nepočítám *3* )
  • aaaa at to výjde i na android...na n7 by to byla paradni hra :)
    • stím nepocitej, už byl nekde rozhovor zda to bude i na andorid a stejne jako blizzard stou novu karetní hru to nebude na andori kvuli narocne optimalizaci a slabemu výkonu androidu a jeho zařízení

      ve svete applistu se o KOTORU na ipad ví už nakej patek... letos má přijít jeste nekolik exkluzivních portu pro ipada
      • haha tak to mě rozesmálo slabému výkonu androidu a jeho zařízení
      • lol...v tom pripade se na iOS nejspis vubec nerozjede :D
        • co ? :-D vydel jsi někdy relane porovnání výkonu npř iphone 5 a noveho smasungu S4 ?

          nesmiš koukat na parametry...to že má nakej telefon s androidem 4 jadra a vic ram nez iphone neznamená že podá vetší výkon...sam za sebe z praxe mužu říct že aby androidi telefon aspon dorovnal realnej výkon iphonu/ipadu musí mín minimálně dvojnasobné parametry...

          ios je uzavřené a jen ja par strojích, tzn ten HW a SW je dokonale odladenej stejne jako Konzole vs PC... jak jsou dnešní konzole stare a stejne jedou slusne, kdby si měl PC ze stejnejma parametrama neslo by tam ani mario...to same je ios vs android ve výkonu

          npř tohle mluví docela samo za sebe http://www.youtube.com/watch?v=-8SycwJAOJY
          • takovych videi existuje.... ja ti muzu klidne pastnout tohle: viz. vysledne score obou mobilu cca 2min pred koncem

            http://www.youtube.com/watch?v=1jo5C3WaW5o
  • Koli tomuto by som so dokazal mozno kupit iPad. KotOR je pre mna hra cislo 1 vsetkych cias.
  • Viktor_H
    O hraní na mobilech si jako správný zpátečník myslím své, ale pokud budou tržby dobré, mohlo by to někoho nakopnout k pořádnému remaku...
    • O hrani s vysavacem + prirozenim si myslim sve, ale pokud...oh wait spetl jsem si forum a blabolim. *1*
      • Wii-savač? To by byl hit! *1*
      • Viktor_H
        Nevadí, tady jsi skoro správně... Pokud co??
    • ipad není mobil
      • Whů, to se tedy ohromně přestřelil. *7*
      • Viktor_H
        Zahlédl jsem iOS a už jsem psal automaticky mobil (zvyk je železná košile)... Takže sorry, je to ipad. Nic se tím pro mě ale nemění, prašť jak uhoď...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit