Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • opravdovou rts strategii je a bude jedině supreme commander
  • vsichni co tu obhajovali nehorazne premrstenou cenu datadisku zde mate hraci dobu za 90% ceny dostanete 50% herni doby oproti prvnimu dilu: http://howlongtobeat.com/gamebreakdown.php?gameid=10459 vs. http://howlongtobeat.com/gamebreakdown.php?gameid=777
    • 700 Kč je přemrštěný?
  • Kr.Pa
    Osobně se povedl Host vice nez Diablo 3, tak nechapu proc ma D3 10 a toto 9. Ach ta redakce.
    • achjo..ty si hloupyyy
  • Osobne HotS plne splnil ma ocekavani a jsem nadsen. Chtel jsem se ale zeptat - nefunguji mi in-mission savy v kampani. Jen ty z leviathanu. Na forech na battle.netu jsem nic kloudneho nenasel - jen to, ze zdaleka nejsem sam, ale reseni nikde. Nevite nekdo tady?
    • mise se savuji u kazdyho checkpointu, takze to muzes loadovat od tama, nemusis si to savovat sam...
      • Jak jsem psal - zadne savy z mise mi nejde nacist. Tedy ani ty automaticke savy z checkpointu. Pise to "Unable to download required assets" nebo neco v tomhle smyslu.
  • Me osobne prisla kampan kratka, cca 10h. Je pravda ze na ,,normal,, je to prilis jednoduche a nektere mise jsou tim padem jen prochazecky a vlastne vsechny ,,evolution,, mise. Jinak primocarost pribehu mi nevadila, kerrigen jde a valcuje vsechno co se ji postavi do cesty.
  • Tak po dvou dnech mě docela žerou dvě věci:
    1) kde jsou formace?
    2) Jde nějak zajistit, aby rychlejší jednotky zůstavaly s pomalejšími? Takhle je musim tahat zpátky jak blb... (tuším, že AOE 2 tohle měl...)
    • Overwatch
      Tohle jsou věci, které patří do úplně jiného typu strategií, ne do StarCraftu. Tady můžeš podobných věcí taky docílit, ale jen svým skillem a tím, jak umíž mikrovat.
    • staci mit vybranou jakoukoliv svoji jednotku a dat right click na jednotku se kterou chces aby drzela krok, tim se da follow a bude ji sledovat
    • Vo warcrafte fungoval ALT na toto, ALT+click
      • Dík, zkusím
    • Formace neměla snad ani serie Warcraft.
      Mimo to by ve Starcraft, který je masově zaměřen na MP, byly formace na škodu.
  • jan.pospisil.35
    Mno já bych řek že DOW2 je uplně jiná strategie než SC2 a oboje je uplně jiná strategie než AOE 2 a všechny tři sou uplně jiny než C&C. A proto hraju všechny a mam je rád.
  • Uplně nesnáším když mě u strategií honí čas. Snad to nebude moc často.
    • tusim ze jen v jedne nebo dvou misich z dvacetisedmi na tebe okolnosti tlaci a mas casovej limit na urcitou vec...ale nikdy ne na celou misi
      • Tak to nesouhlasim, casovy press je skoro v kazde misi. Naopak skoro zadna neni takova, ze by stacilo jenom hromadit armadu a pak ji poslat na nepritele jako to bylo v puvodnim starcraftu.
        • to je otazka jak to hrajes. Neco co te honi je v pulce misi, ale jen v jedne se mi stalo, ze by me to honilo. Postavit za zergy 200 jednotek neni tak narocny a co pak chces delat nez to vypustit a vzit si na mape co chces. S casem jsem nikdy nemel problem. A jen dvakrat se mi stalo, ze bych zrovna kritickou skupinu mel tak jinde, ze by nestihli dobehnout a zachranit neco vcas.
          • je jedno s cim si mel nebo nemel problemy fakt je ten ze vetsina tech misi ma casovy limit bud je tam rovnou odpocitavani nebo se za xx casu stane neco probudi se hybrid...nepritel sbira vajicka...prileti atomovka...prileti lod co te znici...posel unikne... proste 99% jsi v casovem presu!!!
  • Dobře máme tu recenzi, a teď snad zase na chvíli bude od bližardu a jejich patvarů pokoj
  • Ludia. Mozem vam hru odporucat. Nie su to to vyhodene peniaze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit